Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

Europeans results: junior, youth, masters, rigth hand

trening

Juniors, youth and masters results on the right hand. Team Results.

Not what you were looking for? Search for other text.

 

265c20_euroarm-katowice-2017-pasek-sponsorski.png

 

Junior Girls 45 kg Right

 

  1     MUKHA, YULIIA - Ukraine

  2     KILIC, HANDE NUR - Turkey

  3     TUCHINA, RAILYA - Russia

  4     OZKAN, EYLUL - Turkey

 

 

  Junior Girls 50 kg Right

 

 

  1     GARANINA, KRISTINA - Russia

  2     GUN, SUDE - Turkey

  3     VARYCH, LESIA - Ukraine

  4     OLEJNICZAK, KARINA - Poland

  5     JAWOSZEK, JULIA - Poland

  6     NUTTOVA, NIKOLA - Slovakia

  7     ERGIN, MERVE NUR - Turkey

  8     ZAHORULKO   , IRYNA - Ukraine

  9     GENCAITE, GABIJA - Lithuania

  10    DURIANOVA, MARTINA - Slovakia

  11    KOSTADINOVA, KATELINA - Bulgaria

 

 

  Junior Girls 55 kg Right

 

  1     YILMAZ, SUKRIYE - Turkey

  2     CELIK, DIDEM - Turkey

  3     RADZIK, KATARZYNA - Poland

  4     TOCHYNSKA, YULIIA - Ukraine

  5     TIMEROVA, AMINA - Russia

  6     JAKSTRAND, JULIA - Sweden

  7     KHUGAEVA, ZHANNA - Russia

  8     GALLFY, ZSOFIA - Hungary

  9     MALOWICKA, MAGDA - Poland

  10    ROCKUTE, NEDA - Lithuania

  11    KERNOVA, LENKA - Slovakia

 

 

  Junior Girls 60 kg Right

 

  1     JANEHEIM, ELIN - Sweden

  2     USATOVA, ELENA - Russia

  3     VERBOCZKI, LUCA - Hungary

  4     AJPEKOVA, BARBARA - Slovakia

  5     KOZYRATSKA  , VERONIKA - Ukraine

  6     SOJKOVA, MARTINA - Slovakia

  7     ERGUL, AYSAN - Turkey

  8     INAN, OZNUR - Turkey

  9     SZELIGA, ESTERA - Poland

 

 

  Junior Girls 65 kg Right

 

  1     FAZDALOVA, ADELIA - Russia

  2     GUZZITAEVA, DIANA - Russia

  3     MAVZER, SENA NUR - Turkey

  4     RASLIKOVA, TEREZA - Slovakia

  5     MEMIS, GULISTAN - Turkey

 

 

  Junior Girls 70 kg Right

 

  1     BAG, YETER - Turkey

  2     SHAFIGULLINA, ELMIRA - Russia

  3     GAVRILOVA, ANNA - Russia

  4     OZALP, NADIDE EBRAR - Turkey

 

 

  Junior Girls +70 kg Right

 

  1     BAJCIOVA, BARBORA - Slovakia

  2     DOGUZOVA, MILENA - Russia

  3     KULYK, RUSLANA - Ukraine

  4     VOLKOVA,  SOFIA - Russia

  5     BOGA, MERVE - Turkey

  6     VALFRIDSSON, OLIVIA - Sweden

  7     TIREN, ECEM - Turkey

 

 

  Junior Boys 50 kg Right

 

  1     YILMAZ, HILMI - Turkey

  2     AIBAZOV, AKHMAT - Russia

  3     CANKAYA, OSMAN YASIR - Turkey

  4     MAILASHVILI, OTAR - Georgia

  5     ZAORSKI, DOMINIK - Poland

 

 

  Junior Boys 55 kg Right

 

  1     ZHISHKARIANI, DATUNA - Georgia

  2     FARNIEV, EGOR - Russia

  3     GVAMBERIDZE, GOGA - Georgia

  4     PAKLONSKI, ILYA - Belarus

  5     TAYLI, MUAMMER - Turkey

  6     BAYRAM BIL, EROL - Turkey

  7     VLASOV, ALEKSANDR - Russia

  8     KUPCIKOVAS, VALTERIS - Lithuania

 

 

  Junior Boys 60 kg Right

 

  1     RADIONOV, ANDREI - Russia

  2     TURKOGLU, MEHMET ALI - Turkey

  3     NAFIKOV, ILGIZ - Russia

  4     TIRKIA, BUBA - Georgia

  5     BUKIA , GULADY - Georgia

  6     CHORNYI, DENYS - Ukraine

  7     PEZAS, ERNESTAS - Lithuania

  8     HONCHAR       , VITALII - Ukraine

  9     KARAL, HASAN - Turkey

  10    BALAKISHIYEV, RAHIB - Azerbaijan

  11    VELIKOV, LIUBOMIR - Bulgaria

  12    JEKABS, RUDZITIS - Latvia

  13    MACEVICIUS, DOVYDAS - Lithuania

  14    KORGOL, DAMIAN - Poland

 

 

  Junior Boys 65 kg Right

 

  1     KHABALOV, EDUARD - Russia

  2     MASIN, DMITRII - Russia

  3     CABAOGLU, AHMET RECEP - Turkey

  4     EKICI, ADEM - Turkey

  5     MORZYNIEC, PIOTR - Poland

  6     FILIPPOV, PYLYP - Ukraine

  7     DUDEK, MATEUSZ - Poland

  8     LOLISHVILI, MIKHEIL - Georgia

  9     CHUDIK, DAVID - Slovakia

 

 

  Junior Boys 70 kg Right

 

  1     DIGUROV, SARMAT - Russia

  2     ZVIADAURI, TSOTNE - Georgia

  3     NAMLI, BUNYAMIN - Turkey

  4     CAGDAS, BARIS - Turkey

  5     TRUTNEV, BOGDAN - Russia

  6     KUBACKA, PATRYK - Poland

  7     RAHIMOV, EMIN - Azerbaijan

  8     MENDEZ FROM, CHRISTIAN - Sweden

  9     STECYK, JACEK - Poland

  10    ONDERKO, MAREK - Slovakia

 

 

  Junior Boys 75 kg Right

 

  1     CELES, PETER - Slovakia

  2     MIKHAILOV, MAKSIM - Russia

  3     MUHSIN, ERKAN - Bulgaria

  4     TUDOR, ALIN - Romania

  5     ADAMOV, ADAM - Slovakia

  6     KOUFIDAKIS, CHARALAMPOS - Greece

  7     ILTER, MUHAMMED - Turkey

  8     SATAR, FERHAT - Turkey

  9     PEZAS, DEIVIDAS - Lithuania

  10    GURCHIANI, GIORGI - Georgia

  11    SZYSZ, BARTEK - Poland

  12    BERNACKI, RAFAL - Poland

  13    RADBRING, LUKAS - Sweden

 

 

  Junior Boys 80 kg Right

 

  1     FERAD, ELBIN - Bulgaria

  2     KUZMIN, ALEKSANDR - Russia

  3     PETKUS, ROKAS - Lithuania

  4     DVORSCAK, JOZEF - Slovakia

  5     KHOKHOEV, ROBERT - Russia

  6     MELIKISHVILI, GIORGI - Georgia

  7     BAYRAM, SERKAN - Turkey

  8     HOZDALA, MARTIN - Slovakia

  9     SOKOTUN,  STANISLAV - Ukraine

  10    PLAKSA, DAWID - Poland

  11    ERDOGAN, FATIH - Turkey

 

 

  Junior Boys +80 kg Right

 

  1     IMERLISHVILI, VASO - Georgia

  2     SERAFYN, TARAS - Ukraine

  3     CELIK, ADEM - Turkey

  4     GHISA, BOGDAN - Romania

  5     NEMETH, LEVENTE - Hungary

  6     SOKA, DOMINIK - Slovakia

  7     DIMITROV , VESELIN - Bulgaria

  8     KIKABIDZE, MAMUKA - Georgia

  9     KOLACZ, MATEUSZ - Poland

  10    ANDRASKO, RADOVAN - Slovakia

  11    PIERCHALA, TOBIASZ - Poland

  12    ZUIKOV, DMITRII - Russia

 

 

  Youth Women 50 kg Right

 

  1     YATSKEVICH, DARYA - Belarus

  2     KHUBAEVA, DIANA - Russia

  3     KORKMAZ, GULISTAN - Turkey

  4     BOGDANOVSKAYA, NATALIA - Russia

  5     ZBOREK, MARIA - Poland

 

 

  Youth Women 55 kg Right

 

  1     DEMENKO       , LUDMYLA - Ukraine

  2     SADOVNIKOVA, VALERIYA - Russia

  3     ALPTEKIN, TUGCE - Turkey

  4     ROMANOVA, ELENA - Russia

  5     VOVK, LIUDMYLA - Ukraine

  6     MAGUSINOVA, KRISTINA - Slovakia

 

 

  Youth Women 60 kg Right

 

  1     ZORIANKINA, KSENIIA - Russia

  2     TSIARPITSKAYA, TATSIANA - Belarus

  3     HOROSHUN, SVETLANA - Russia

  4     ROZHKO         , VIKTORIIA - Ukraine

  5     HONCHAR,  DIANA - Ukraine

  6     BARZSO, HENRIETTA - Hungary

  7     PALITKINA, VERANIKA - Belarus

  8     BILGIC, GULHAN - Turkey

  9     IWANCIO, ARLETA - Poland

 

 

  Youth Women 65 kg Right

 

  1     SIVRIHISARLI, SULTAN - Turkey

  2     LAZARI, MIHAELA - Moldova

  3     IRTUGANOVA, NADEZHDA - Russia

  4     KARPOVA, ANASTASIIA - Russia

  5     BUTAUTAITE, GABRIELE - Lithuania

  6     LISKOVA, KLAUDIA - Slovakia

  7     SHULIKA         , MARYNA - Ukraine

 

 

  Youth Women 70 kg Right

 

  1     NORELIUS, TOVE - Sweden

  2     SKYRDA, KSENIIA - Ukraine

  3     TAZETDINOVA, ELVIRA - Russia

 

 

  Youth Women +70 kg Right

 

  1     OTAROVA, NADIRA - Russia

  2     SHCHOLOKOVA, ANASTASIIA - Ukraine

  3     DEMIRHAN, CILEM - Turkey

  4     NOVIKOVA, TATIANA - Russia

  5     AVCI, BEYZANUR - Turkey

 

 

  Youth Men 55 kg Right

 

  1     TALHA AY, ENES - Turkey

  2     DAVITASHVILI, LEVANI - Georgia

  3     BAYRAMKULOV, MUSSA - Russia

  4     MEBONIA, GIORGI - Georgia

  5     BOIARCHUK, ANTON - Ukraine

 

 

  Youth Men 60 kg Right

 

  1     KARAKOTOV, AHMAT - Russia

  2     VAKILOV, NEMAT - Azerbaijan

  3     MAKEDONSKYI, OLEKSANDR - Ukraine

  4     SAKASHVILI, LEVAN - Georgia

  5     TSUTSAEV, EDUARD - Russia

  6     STAYKOV, MITKO - Bulgaria

  7     ICHKITI, VALIKO - Georgia

  8     EKBACK, SIMON - Sweden

  9     KURT, AHMET BERKAY - Turkey

 

 

  Youth Men 65 kg Right

 

  1     ZAVRASHVILI, ALEKSI - Georgia

  2     RUSTAMOV, RAMAZAN - Azerbaijan

  3     GABOR, JAN - Slovakia

  4     ZURABASHVILI, SHALVA - Georgia

  5     AMANLI, HUSEYN - Azerbaijan

  6     TANDERYD, JONATHAN - Sweden

  7     SHASHOV, ALEKSEI - Russia

  8     KALENDER, AHMET - Turkey

  9     BIEGA, DAMIAN - Poland

 

 

  Youth Men 70 kg Right

 

  1     TUDOREAN, OLEG - Moldova

  2     ZIRAKASHVILI, IRAKLI - Georgia

  3     KAZIEV, OLEG - Russia

  4     NATSVLISHVILI, TENGIZI - Georgia

  5     TER-BALYAN, VAGAN - Russia

  6     LICUT, MARIUS - Romania

  7     MATIASH         , DENYS - Ukraine

  8     KRUPA, ARTUR - Poland

  9     LOCZI, JANOS - Hungary

  10    ZAWICKI, LUKASZ - Poland

  11    ATHANASIADIS, ALEXIOS - Greece

  12    UZUL, MUHAMMET - Turkey

  13    TANKA, ROBERT - Hungary

 

 

  Youth Men 75 kg Right

 

  1     KUTATELADZE, VIACHESLAV - Russia

  2     MANTYKA        , ROMAN - Ukraine

  3     ONIANI, BETKILI - Georgia

  4     VLADISLAVS, KRASOVSKIS - Latvia

  5     KACZOROWSKI, MICHAL - Poland

  6     VIARENICH, IVAN - Belarus

  7     SUBACIUS, AURIMAS - Lithuania

  8     ATILI, YASIN KUBILAY - Turkey

  9     TRIPLAT, PETAR - Croatia

  10    BIEGA, ADRIAN - Poland

  11    HAKTANKACMAZ, IBRAHIM - Turkey

  12    SITCHINAVA, GOCHA - Georgia

 

 

  Youth Men 80 kg Right

 

  1     BROIANI, MERALI - Georgia

  2     BALCHUGOV, MAKSIM - Russia

  3     TONEV, YOSIF - Bulgaria

  4     BELIUSEV, KIRILL - Russia

  5     CHALIUK, DMYTRO - Ukraine

  6     EMERICI, MAREK - Slovakia

  7     SZTANEK, SANDOR - Hungary

  8     SOSEV, IVAN - Moldova

  9     ANTTILA, TONI - Sweden

  10    SMALCERZ, SZYMON - Poland

 

 

  Youth Men 85 kg Right

 

  1     GIGAURI, TORNIKE - Georgia

  2     BUBENKO, ELDAR - Russia

  3     SEREDA, ARTEM - Ukraine

  4     JONSSON, ALEXANDER - Sweden

  5     KHUDOIAR, KOSTIANTYN - Ukraine

  6     SHAMEI, DAVID - Russia

  7     DEMIRTAS, YUNUS - Turkey

  8     RACZKA, PATRYK - Poland

  9     GAWENDA, PAWEL - Poland

  10    HRIC, OLIVER - Slovakia

 

 

  Youth Men 90 kg Right

 

  1     GASSIEV, SOSLAN - Russia

  2     TEDORADZE, DAVIT - Georgia

  3     KULISHOV, OLEKSANDR - Ukraine

  4     SINICA, KACPER - Poland

  5     BEVZA, ALEKSANDR - Russia

  6     GIRSKIS, OSVALDAS - Lithuania

  7     NAMAL, ATAKAN MERT - Turkey

  8     BUTMALAI, VICTOR - Moldova

  9     GODERDZISHVILI, AKAKI - Georgia

  10    POTRYKUS, BLAZEJ - Poland

  11    ATHANASIADIS, GEORGIOS - Greece

  12    SZAKALAS, SZILARD - Hungary

 

 

  Youth Men +90 kg Right

 

  1     BAGAEV, ZAKHAR - Russia

  2     MADOYAN, DAVIT - Armenia

  3     ARABULI, DAVITI - Georgia

  4     VACULOVIC, VACLAV - Czech Republic

  5     GOLIAN, MICHAL - Slovakia

  6     BRAK, JAKUB - Poland

  7     WEHRLE, MARTIN - Switzerland

  8     DEMIRER, ALI - Turkey

  9     BELEN, ANIL - Turkey

  10    NAGY, MARTON - Hungary

  11    FRACKOWIAK, MATEUSZ - Poland

 

 

  Master Women 60 kg Right

 

  1     LESKOVA, NATALIA - Russia

  2     SHAPAVALAVA, LARYSA - Belarus

  3     KARHOPOLTSEVA, VIKTORIIA - Ukraine

  4     LUNDBERG, LISA - Sweden

 

 

  Master Women 70 kg Right

 

  1     WAWRZYNIAK, MARLENA - Poland

  2     HADZIEVA, LADA - Bulgaria

  3     LAITURI, PIRJO - Sweden

 

 

  Master Women 80 kg Right

 

  1     GABDRAKHMANOVA, RUZIA - Russia

  2     DIACHENKO, OKSANA - Ukraine

  3     GORZYNSKA, AGY - England

  4     KATTSTROM, CAMILLA - Sweden

  5     ALVELAND, VIKTORIA - Sweden

  6     YOVCHEVA, DONKA - Bulgaria

 

 

  Master Women +80 kg Right

 

  1     ZANKO, LILIYA - Ukraine

  2     GRONLUND, ANNA - Sweden

  3     JUROSZEK, MARIA - Poland

 

 

  Master Men 70 kg Right

 

  1     BOLDYREV, EDUARD - Russia

  2     GARCIA, ARMANDO - Spain

  3     ARSLAN, LEVENT - Turkey

  4     PLETIN            , OLEH - Ukraine

  5     MEDVEDSKY, ROMAN - Israel

  6     KOLLAR, CSABA - Hungary

  7     GAVASHELI, IGOR - Russia

  8     TRYBUS, RADOSLAW - Poland

  9     MAAS, HENRICUS - Netherlands

  10    OGUZ, CETIN - Turkey

  11    HELYES, CSABA - Hungary

 

 

  Master Men 80 kg Right

 

  1     GIRARD, PASCAL - Switzerland

  2     RUDNYTSKYY, ROMAN - Ukraine

  3     ANFILOFEV, ALEXANDER - Russia

  4     STEBELIAK, OLEKSANDR - Ukraine

  5     ATLASKIN, ALEKSEI - Russia

  6     LASKOWSKI, MARCIN - Poland

  7     KONYA, LAJOS - Hungary

  8     CHODYNA, MARIUSZ - Poland

  9     DROKAN, MISLAV - Croatia

  10    KUUKASJARVI, JANI-MARKUS - Finland

  11    DOBROCSI, JANOS - Hungary

  12    PAAKKANEN, KAI - Finland

  13    SEVGIOGLU, TAHIR - Turkey

  14    KILIC, YENAL - Turkey

  15    LOVEI, JOZSEF - France

 

 

  Master Men 90 kg Right

 

  1     ANTONOVICS, RAIMONDS - Latvia

  2     TKACHUK, OLEKSANDR - Ukraine

  3     DOBREAN, DINU - Romania

  4     KWIATKOWSKI, JERZY - Poland

  5     KOHO, JAMI - Finland

  6     FERNANDEZ, RAUL - Spain

  7     TUTBERIDZE, KOBA - Georgia

  8     RYNDIUK, VIKTOR - Ukraine

  9     TSITSISHVILI, ALEKSANDR - Russia

  10    KELEMEN, LASZLO - Hungary

  11    STEFANIAK, TOMASZ - Poland

  12    KARLSSON, PETER - Sweden

 

 

  Master Men 100 kg Right

 

  1     KHRAMTSOV, EDUARD - Russia

  2     DAMAR, ERKAN - Turkey

  3     GROCHOWSKI, MARIUSZ - Poland

  4     LITOVTSEV, YEVHEN - Ukraine

  5     CYRAN, MACIEJ - Poland

  6     MANASIEV, EMANUIL - Bulgaria

  7     SURMANN, KLAUS - Germany

  8     YEUTUKHOVICH, BARYS - Netherlands

  9     SHTANKEVYCH, GENNADII - Ukraine

  10    BOGDAN, ROBERT - Hungary

  11    MIX, ATTILA - Hungary

 

 

  Master Men +100 kg Right

 

  1     TESARIK, DUSAN - Czech Republic

  2     GLOWACKI, SLAWOMIR - Poland

  3     GEORGIEV, GEORGI - Bulgaria

  4     CHARALAMPOPOULOS, GEORGIOS - Cyprus

  5     MAHARRAMOV, AZAR - Azerbaijan

  6     OPREA, LILIAN - Moldova

  7     PALCZEWSKI, PIOTR - Poland

  8     KUEHN, OLIVER - Germany

  9     AYDOGAN, CENGIZ - Turkey

  10    KARACA, RESAT - Turkey

  11    AGHAJANYAN, KARAPET - Armenia

  12    GABRIELYAN, ARSEN - Armenia

  13    SIMSEK, MUHMET DOGAN - Switzerland

 

 

  Grand Master Women Right

 

  1     GIANNOPOULOU, KYRIAKI - Cyprus

  2     TURZYNIECKA, SONIA - Poland

  3     BOLLOK, AGNES - Hungary

 

 

  Grand Master Men 75 kg Right

 

  1     ROGOZHINSKIY, VLADIMIR - Russia

  2     GALIULLIN, RAVIL - Russia

  3     SENER, ARSLAN - Turkey

  4     BAUMANN, JUERGEN - Germany

  5     SAKERIS, RIMANTAS - Lithuania

 

 

  Grand Master Men 90 kg Right

 

  1     MITCHELL, PAUL - England

  2     MANTOG, AUGUSTIN - Romania

  3     ZHIVKOV, DANIEL - Bulgaria

  4     VALDIS, MEDNIS - Latvia

  5     PALISKIS, ROMUTIS - Lithuania

  6     WALESKO, WOJCIECH - Poland

  7     HOLMSTROM, OLA - Sweden

  8     ANDRE, FREDERIC - Belgium

 

 

  Grand Master Men 100 kg Right

 

  1     SHESHIN, MIKHAIL - Russia

  2     MANIADAKIS, MICHAIL - Cyprus

  3     CIN, YAKUP - Turkey

  4     MOKESCH, ROBERT - Austria

  5     IVANOV, LYUBEN - Bulgaria

 

 

  Grand Master Men +100 kg Right

 

  1     SOROKIN, YURII - Russia

  2     SOROKA, SERGEY - Russia

  3     KASKA, MEHMET - Turkey

  4     GRALAK, STANISLAW - Poland

  5     BAKA, PAVOL - Slovakia

 

 

  Senior Grand Master 75 kg Right

 

  1     PODGORSKI, WIESLAW - Poland

  2     ZAYTSEV, VICTOR - Russia

  3     KOVACS, PETER PEPE - Hungary

 

 

  Senior Grand Master 90 kg Right

 

  1     CARLOGANU, MIRCEA - Romania

  2     WEDROWSKI, JOZEF - Poland

  3     HYMER, ANDRZEJ - Poland

  4     SZILAGY, SANDOR - Germany

 

 

  Senior Grand Master 100 kg Right

 

  1     JONSSON, JONNY - Sweden

  2     STUSEK, JAROSLAV - Czech Republic

  3     FILIKIDIS, PANTELIS - Greece

Cool? Rate

Comments

See also