Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

trening

09:00÷13:00 | 07÷13-03-2017

Poland Poland, Sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni

» see on Google Maps




The most important information

08ca91_plakat-iv-mistrzostwa-szkol-podstawowych-w-armwrestlingu.jpg


IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W SIŁOWANIU NA RĘKĘ


1. CELE:

- Popularyzacja dyscypliny sportu: siłowanie na rękę w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.
- Integracja dzieci i młodzieży z gdyńskich,, podstawówek ‘’.
- Kształtowanie wzorców moralnych i społecznych poprzez uczciwą sportową rywalizację.
- Kształtowanie prawidłowej postawy zawodnika i kibica.
 

97ab87_58ad48-sp10-logo-kalendarium.jpg2. ORGANIZATOR:

- Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP
- Gdyńskie Centrum Sportu


3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

-  7 marca 2017 r. – sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni, ul. Morska 192

4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

- Chłopcy klasa IV - V Open
- Chłopcy klasa VI Open
- Dziewczęta klasa IV - VI Open

5. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

W zawodach prawo startu mają uczniowie gdyńskich szkół podstawowych z klas IV - VI.

Szkoła we wszystkich kategoriach wagowych może wystawić MAKSYMALNIE:
2 zawodników z klasy IV
2 zawodników z klasy V
3 zawodników z klasy VI
3 zawodniczki z przedziału klas IV-VI

6. ZASADY UCZESTNICTWA:

- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły podstawowej.
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska

7. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:

- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem Federacji Armwrestling Polska
- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.
- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony     zostanie przed rozpoczęciem zawodów.

8. PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

- I miejsce – 10 pkt.
- II miejsce – 7 pkt.
- III miejsce – 5 pkt.
- IV miejsce – 4 pkt.
- V miejsce – 3 pkt.
- VI miejsce – 2 pkt.

9. PROGRAM ZAWODÓW:

- 9.00 – odprawa opiekunów reprezentacji szkół
- 9.15 – weryfikacja / zapisy wszystkich uczestników zawodów
- 10.00 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie rozgrywek
- 12.00 – walki półfinałowe i finałowe
- 12.30 – zakończenie rywalizacji, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, medali, pucharów
- 13.00 – zakończenie zawodów

• walki toczyć się będą na jednym stole
• w pierwszej kolejności startują dziewczęta, następnie chłopcy, począwszy od najniższych kategorii wiekowych
• walki półfinałowe i finałowe wszystkich kategorii rozegrane zostaną na końcu zawodów

10.  ZGŁOSZENIA:

- Zgłoszenia wstępne,  z podaniem liczby startujących, prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: izabelasobiecka@gmail.com do dnia 28 lutego 2017r.
- Wszelkich informacji dotyczących zawodów udzielają koordynatorki zawodów z ramienia SP nr 10 – Izabela Sobiecka, Tel. 501-516-445, Kamila Górecka-Kaszak, Tel. 500-504-364.

11.  NAGRODY:

- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach wagowych nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
- Szkoły, które zajmą miejsca od 1-3 otrzymają puchary.

12. UWAGI KOŃCOWE:

- W związku z niemożliwością ustalenia dokładnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny programu zawodów.
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe)
- Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie posiadający uprawnienia FAP.
- Opiekunowie grup zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach.
- Wszyscy startujący zawodnicy do ważenia muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju rodziców lub opiekuna.

Patron medialny: armpower.net                                            

083a08_m-szkol-podstawowych-stopka-sponsorska.jpg

 

                                        

 

 

Cool? Rate

 

 

 

 


 

See also


Armpower.net recommend

IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Poland Poland, Sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni

09:00÷13:00 | 07÷13-03-2017

XII Super Match

Italy Italy, Brescia, via Triumplina, 66

10:30÷20:00 | 25-03-2017

MIS. SZK. PONADGIMNAZJALNYCH TOMASZOWA MAZOW. W ARMWRESTLINGU I WYCISKANIU SZTANGI

Poland Poland, Sala gimnastyczna ZSP nr.1

09:00÷14:00 | 27-03-2017