Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

trening

09:00÷13:00 | 07÷13-03-2017

Poland Poland, Sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni

» see on Google Maps




The most important information

08ca91_plakat-iv-mistrzostwa-szkol-podstawowych-w-armwrestlingu.jpg


IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W SIŁOWANIU NA RĘKĘ


1. CELE:

- Popularyzacja dyscypliny sportu: siłowanie na rękę w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.
- Integracja dzieci i młodzieży z gdyńskich,, podstawówek ‘’.
- Kształtowanie wzorców moralnych i społecznych poprzez uczciwą sportową rywalizację.
- Kształtowanie prawidłowej postawy zawodnika i kibica.
 

97ab87_58ad48-sp10-logo-kalendarium.jpg2. ORGANIZATOR:

- Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP
- Gdyńskie Centrum Sportu


3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

-  7 marca 2017 r. – sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni, ul. Morska 192

4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

- Chłopcy klasa IV - V Open
- Chłopcy klasa VI Open
- Dziewczęta klasa IV - VI Open

5. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

W zawodach prawo startu mają uczniowie gdyńskich szkół podstawowych z klas IV - VI.

Szkoła we wszystkich kategoriach wagowych może wystawić MAKSYMALNIE:
2 zawodników z klasy IV
2 zawodników z klasy V
3 zawodników z klasy VI
3 zawodniczki z przedziału klas IV-VI

6. ZASADY UCZESTNICTWA:

- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły podstawowej.
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska

7. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:

- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem Federacji Armwrestling Polska
- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.
- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony     zostanie przed rozpoczęciem zawodów.

8. PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

- I miejsce – 10 pkt.
- II miejsce – 7 pkt.
- III miejsce – 5 pkt.
- IV miejsce – 4 pkt.
- V miejsce – 3 pkt.
- VI miejsce – 2 pkt.

9. PROGRAM ZAWODÓW:

- 9.00 – odprawa opiekunów reprezentacji szkół
- 9.15 – weryfikacja / zapisy wszystkich uczestników zawodów
- 10.00 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie rozgrywek
- 12.00 – walki półfinałowe i finałowe
- 12.30 – zakończenie rywalizacji, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, medali, pucharów
- 13.00 – zakończenie zawodów

• walki toczyć się będą na jednym stole
• w pierwszej kolejności startują dziewczęta, następnie chłopcy, począwszy od najniższych kategorii wiekowych
• walki półfinałowe i finałowe wszystkich kategorii rozegrane zostaną na końcu zawodów

10.  ZGŁOSZENIA:

- Zgłoszenia wstępne,  z podaniem liczby startujących, prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: izabelasobiecka@gmail.com do dnia 28 lutego 2017r.
- Wszelkich informacji dotyczących zawodów udzielają koordynatorki zawodów z ramienia SP nr 10 – Izabela Sobiecka, Tel. 501-516-445, Kamila Górecka-Kaszak, Tel. 500-504-364.

11.  NAGRODY:

- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach wagowych nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
- Szkoły, które zajmą miejsca od 1-3 otrzymają puchary.

12. UWAGI KOŃCOWE:

- W związku z niemożliwością ustalenia dokładnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny programu zawodów.
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe)
- Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie posiadający uprawnienia FAP.
- Opiekunowie grup zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach.
- Wszyscy startujący zawodnicy do ważenia muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju rodziców lub opiekuna.

Patron medialny: armpower.net                                            

083a08_m-szkol-podstawowych-stopka-sponsorska.jpg

 

                                        

 

Competition results

Wyniki IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ARMWRESTLINGU

Dziewczyny OPEN (klasy IV – VI) – prawa ręka:
1. Marcelina Aleksander - SP44
2. Oliwia Owsianko - SP37
3. Natalia Kaszuba - SP26
4. Weronika Dąbek - SP Bojano
5. Maja Borodzicz - SP35
6. Paulina Souwada - SP Bojano
7. Paulina Romaniecka - SP 40
8. Sandra Dąbrowska - SP35
9. Marta Jester - SP26
10. Anna Skąbska - SP40
11. Julia Zych - SP10
12. Laura Damska - SP10
13. Zuzanna Bałandiuk - SP40
14. Julia Bąbicka - SP Bojano
15. Oliwia Józek - SP37
16. Nikola Stenzel - SP26
17. Julia Grodek - SP37
18. Julia Gabrukiewicz - SP44
19. Wiktoria Kuciaba - SP10
20. Wiktoria Chruścińska - SP44
21. Paula Solarka – SP35

Chłopcy (klasy IV – V) – prawa ręka:
1. Piotr Potrykus - SP Bojano
2. Hubert Bieliński - SP 44
3. Maciej Ambroziak - SP 37
4. Dawid Rochnowski - SP 37
5. Kacper Pożarski - SP 44
6. Eryk Głodowski - SP 40
7. Kuba Kołakowski - SP Bojano
8. Michał Marczewski - SP 26
9. Paweł Pozański - SP 37
10. Jakub Kuniewicz - SP 35
11. Kamil Stelmasiuk - SP 35
12. Dominik Sikora - SP 40
13. Szymon Rybarczyk - SP 10
14. Jakub Klas - SP 10
15. Dorian Mohyła - SP 10
16. Adrian Siewert - SP 37
17. Borys Trzos - SP 40
18. Dawid Wróbel - SP 26
19. Kacper Urbanowski - SP 40
20. Bartek Formela - SP 26
21. Mateusz Lewicki - SP 10
22. Jan Dalek - SP 26

Chłopcy (klasy VI) – prawa ręka:
1. Filip Kozikowski - SP 37
2. Antoni Zakrzewski - SP Bojano
3. Nikolas Skrzypkowski - SP 40
4. Kacper Łasek - SP 40
5. Kamil Chodnicki - SP 40
6. Szymon Argalski - SP 26
7. Robert Torbiarczyk - SP 10
8. Mateusz Formela - SP 26
9. Krzysztof Januczewski - SP 37
10. Krystian Kamiński - SP 10
11. Dominik Nowakowski - SP 44
12. Amadeusz Natora - SP Bojano
13. Hubert Kostra - SP 44
14. Łukasz Kozak - SP Bojano
15. Patryk Miłosz - SP 26
16. Oliwier Kaczmarek - SP 10
17. Mateusz Krause - SP 35
18. Mateusz Trojanowski - SP 35

Klasyfikacja Drużynowa:
1. Szkoła Podstawowa 37 (pkt. 26)
2. Szkoła Podstawowa  Bojano (pkt. 23)
3. Szkoła Podstawowa 44 (pkt. 20)
4. Szkoła Podstawowa  40 (pkt. 14)
5. Szkoła Podstawowa 26 (pkt. 7)
6. Szkoła Podstawowa  35 (pkt. 3)
7. Szkoła Podstawowa 10 (pkt. 0)

083a08_m-szkol-podstawowych-stopka-sponsorska.jpg


 

 

 

Cool? Rate

 

 

 

 


 

See also


Armpower.net recommend

XII Super Match

Italy Italy, Brescia, via Triumplina, 66

10:30÷20:00 | 25-03-2017

MIS. SZK. PONADGIMNAZJALNYCH TOMASZOWA MAZOW. W ARMWRESTLINGU I WYCISKANIU SZTANGI

Poland Poland, Sala gimnastyczna ZSP nr.1

09:00÷14:00 | 27-03-2017

XVII MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE

Poland Poland, Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

16:00÷23:00 | 31-03÷02-04-2017