Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

IX MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE ŻARY 2009

12:00÷00:00 | 04-04-2009÷30-11--0001

Poland Poland




The most important information

1. Termin i miejsce zawodów:


  • Mistrzostwa odbędą się w dniach: 04 kwietnia – 05 kwiecień 2008 na Hali Widowiskowo – Sportowej Powiatowego Centrum Sportu przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa ul. Podwale 16, 68-200 Żary.

- Rejestracja drużyn:

03 kwietnia 2009 r. od 17.00 do 18.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej

Do rejestracji niezbędne jest przedstawiciel klubu z pełną lista osób startujących na zawodach


- Ważenie

03 kwietnia 2009 r. od 19.00 – 22.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej

04 kwietnia 2009 r. od 09.00 – 11.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej

05 kwietnia 2009 r. od 10.00 – 10.30 na Hali Widowiskowo – Sportowej

Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.


2. Zasady rywalizacji.


- 04 kwietnia 2009 (ręka prawa) - od godziny 12.00

- 05 kwietnia 2009 (ręka lewa) - od godziny 11.00


Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe:


- Juniorki-lewa, prawa ręka: do 45kg, 50kg, 55kg, 60kg, 70kg, +70kg

- Juniorzy-lewa, prawa ręka: do 50kg, 55 kg, 60kg, 65kg, 70kg, 80kg,+80kg,
- Seniorki-lewa, prawa ręka: do 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70 kg, 80kg, +80 kg.
- Seniorzy- lewa, prawa ręka: do 55kg, 60 kg, 65kg, 70kg, 75kg, 80kg, 85kg, 90kg, 100kg, 110kg, +110kg.
- Masters kobiet - lewa, prawa ręka - kategoria OPEN

- Masters mężczyzn - lewa, prawa ręka; do 90kg, +90kg
- Niepełnosprawni mężczyźni - lewa, prawa ręka: do 75kg, do 90kg, +90 kg

- Niepełnosprawni kobiety- lewa, prawa ręka: OPEN

3. Nagrody


- Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do miejsca trzeciego)
- Puchary w klasyfikacji drużynowej
- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze i drugie miejsca w poszczególnych kategoriach, zostaną zakwalifikowani do Kadry Polski na XIX Mistrzostwa Europy oraz XXXI Mistrzostwa Świata



4. Uwagi końcowe.


  • Opłata startowa (opłata jest jednorazowa i jednocześnie obejmuje starty na lewą i prawa rękę):

Seniorzy – 70 zł (start seniorów tylko w kategoriach seniorskich)

Juniorzy – 35 zł (start juniorów tylko w kat. juniorskich)

Juniorzy & Seniorzy – 70 zł (start juniorów w kategoriach juniorskich i seniorskich)

Niepełnosprawni – zwolnieni (start niepełnosprawnych tylko w kategoriach niepełnosprawnych)

Niepełnosprawni & juniorzy – 35 zł (start niepełnosprawnych w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)

Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy – 70 zł (start niepełnosprawnych w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)

  • Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi: koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki, obuwie sportowe.

  • Zawodnicy dopuszczeni zostaną tylko w strojach klubowych.


Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.


  • Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną.

  • W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencję zawodniczą klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska.

  • Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.

  • Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.

  • Sędziowie wszystkich kategorii są zobowiązani do sędziowania podczas IX Mistrzostw Polski.

  • Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.


ORGANIZATORZY:


Federacja Armwrestling Polska

Tel/fax (058) 621 93 08

e-mail: armwrestling@world.pl

www.armpower.net


SZKI CLUB ŻARY

Sławomir Szakoła

tel. kom. 0 609 53 88 48

e-mail: szakiclub@wp.pl

URZĄD MIASTA ŻAR

 

PATRONI:

Miesięcznik Kulturystyki Fitness Sport dla Wszystkich

www.armpower.net

www.ArmBets.tv

 

OFICJALNY HOTEL ZAWODÓW:

Hotel Hayduk
68-200 żary
ul. Serbska 56a
tel. 068 363 50 00

Cena noclegu:
50 zł/osb ze śniadaniem
45 zł/osb bez śniadania
Rezerwacja na hasło "Zawody"
(w tym hotelu jest około 120- 130 miejsc)

 

HOTEL ŁUŻYCKI
Ul. Buczka 15
68-200 Żary
Tel. 068 374 33 84
http://www.luzycki.tp2.pl

Na hasło Armwrestling / zawody cena pokojo-doby – 45 zł od osoby (śniadania dodatkowo płatne na miejscu)

 

Competition results

JUNIOR WOMEN LEFT 45
JUNIOR WOMEN LEFT 50
JUNIOR WOMEN LEFT 55
JUNIOR WOMEN LEFT 60
JUNIOR WOMEN LEFT 70
JUNIOR WOMEN LEFT +70
SENIOR WOMEN LEFT 50
SENIOR WOMEN LEFT 55
SENIOR WOMEN LEFT 60
SENIOR WOMEN LEFT 65
SENIOR WOMEN LEFT 70
SENIOR WOMEN LEFT 80
SENIOR WOMEN LEFT +80
MASTER WOMEN LEFT OPEN
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
JUNIOR MEN LEFT 50
JUNIOR MEN LEFT 55
JUNIOR MEN LEFT 60
JUNIOR MEN LEFT 65
JUNIOR MEN LEFT 70
JUNIOR MEN LEFT 80
JUNIOR MEN LEFT +80
SENIOR MEN LEFT 55
SENIOR MEN LEFT 60
SENIOR MEN LEFT 65
SENIOR MEN LEFT 70
SENIOR MEN LEFT 75
SENIOR MEN LEFT 80
SENIOR MEN LEFT 85
SENIOR MEN LEFT 90
SENIOR MEN LEFT 100
SENIOR MEN LEFT 110
SENIOR MEN LEFT +110
MASTER MEN LEFT 90
MASTER MEN LEFT +90
DISABLED MEN LEFT 75
DISABLED MEN LEFT 90
DISABLED MEN LEFT +90
JUNIOR WOMEN RIGHT 45
JUNIOR WOMEN RIGHT 50
JUNIOR WOMEN RIGHT 55
JUNIOR WOMEN RIGHT 60
JUNIOR WOMEN RIGHT 70
JUNIOR WOMEN RIGHT +70
SENIOR WOMEN RIGHT 50
SENIOR WOMEN RIGHT 55
SENIOR WOMEN RIGHT 60
SENIOR WOMEN RIGHT 65
SENIOR WOMEN RIGHT 70
SENIOR WOMEN RIGHT 80
SENIOR WOMEN RIGHT +80
MASTER WOMEN RIGHT OPEN
JUNIOR MEN RIGHT 50
JUNIOR MEN RIGHT 55
JUNIOR MEN RIGHT 60
JUNIOR MEN RIGHT 65
JUNIOR MEN RIGHT 70
JUNIOR MEN RIGHT 80
JUNIOR MEN RIGHT +80
SENIOR MEN RIGHT 55
SENIOR MEN RIGHT 60
SENIOR MEN RIGHT 65
SENIOR MEN RIGHT 70
SENIOR MEN RIGHT 75
SENIOR MEN RIGHT 80
SENIOR MEN RIGHT 85
SENIOR MEN RIGHT 90
SENIOR MEN RIGHT 100
SENIOR MEN RIGHT 110
SENIOR MEN RIGHT +110
MASTER MEN RIGHT 90
MASTER MEN RIGHT +90
DISABLED MEN RIGHT 75
DISABLED MEN RIGHT 90
DISABLED MEN RIGHT +90
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - JUNIOR
IX MISTRZOSTWA POLSKI - ŻARY 2009
4th of April 2009

                                  Official Team Scores
  Position                Club/Country           Gold Silver Bronze Pts
1              SZAKI CLUB                        5    8      8      233
2              UKS-16                            5    6      7      165
3              TYTAN JAWORZNO                    6    4      4      121
4              BLACK SCORPION                    1    1      2      43
5              SDS TOMASZÓW                      2    3      0      42
6              ARMFANATIC                        3    0      0      34
7              GLADIATOR                         1    1      0      17
8              IRON                              1    0      1      15
9              ZŁOTY TUR                         0    1      1      12
10             ARMFIGHT                          0    0      0      8
11             WIKING NISKO                      0    0      0      7
12             OLIMP JASTRZEBIE                  0    0      0      3
13             ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ                  0    0      0      0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - OGÓLNA
IX MISTRZOSTWA POLSKI - ŻARY 2009
4th of April 2009

                                  Official Team Scores
  Position                Club/Country           Gold Silver Bronze Pts
1              SZAKI CLUB                        12   12     15     419
2              TYTAN JAWORZNO                    12   18     14     364
3              UKS-16                            5    7      14     246
4              ZŁOTY TUR                         6    8      1      128
5              ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ                  4    1      1      79
6              GLADIATOR                         5    2      1      76
7              ARMFANATIC                        5    2      0      76
8              ARMFIGHT                          1    4      2      71
9              ZŁOTY ORZEŁ                       2    3      3      64
10             BLACK SCORPION                    1    1      2      63
11             PYTON                             2    1      0      59
12             SDS TOMASZÓW                      2    3      0      44
13             WIKING NISKO                      0    1      3      32
14             PACO LUBLIN                       2    0      0      30
15             IRON                              2    0      1      29
16             OSTRY STRZEGOM                    2    0      0      21
17             HERAKLES                          0    0      0      20
18             PILICA KONIECPOL                  1    1      0      17
19             UKS TRAKTOR                       1    0      0      12
20             ZŁOTY SMOK                        0    0      1      9
21             AZS AWF BIAŁA PODLASKA            0    0      1      8
22             HULK WĘGRÓW                       0    0      1      5
23             OLIMP JASTRZEBIE                  0    0      0      3
24             FORMA                             0    0      0      2
JUNIOR WOMEN LEFT 45 KG
1. MALINOWSKA, ANNA. GLADIATOR
2. GOWARZEWSKA, SAMANTA. UKS-16
 
JUNIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16
2. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16
3. DOMERADZKA, KLAUDIA. UKS-16
4. ŻAK, NATALIA. TYTAN JAWORZNO
5. STARYBRAT, ANGELIKA. UKS-16
JUNIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARMFANATIC
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16
3. GRELA, ALEKSANDRA. UKS-16
4. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16
5. JOBDA, ALEKSANDRA. UKS-16
JUNIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. RYBAK, PAULINA. UKS-16
2. IPNAR, NIKOLA. TYTAN JAWORZNO
3. CHOROMAŃSKA, MARTA. ZŁOTY TUR
4. SZAKOŁA, AGNIESZKA. SZAKI CLUB
 
JUNIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16
3. BEBEROK, ANNA. TYTAN JAWORZNO
4. BURAKIEWICZ, KAMILA. SZAKI CLUB
5. KMIECIK, ANITA. SZAKI CLUB
6. DĄBEK, SANDRA. UKS-16
JUNIOR MEN LEFT 50 KG
1. PRZYSTAWSKI, RADOSŁAW. SZAKI CLUB
2. SZAKOŁA, DENIS. SZAKI CLUB
3. BIERNACKI, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
 
JUNIOR MEN LEFT 55 KG
1. ŁUKASIEWICZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
2. BARTELT, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
3. ZAWORA, DARIUSZ. SZAKI CLUB
4. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT
5. KRUPA, ADRIAN. SZAKI CLUB
6. MAZUREK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN LEFT 60 KG
1. ŚLIWIŃSKI, DOMINIK. SDS TOMASZÓW
2. KRUTNIK, AGIDIUSZ. SZAKI CLUB
3. KUŹNIAR, ADRIAN. SZAKI CLUB
4. MASZKOWSKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
5. LUSZKA, BARTŁOMIEJ. SZAKI CLUB
6. LIS, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
7. LISZKOWSKI, PAWEŁ. SZAKI CLUB
8. PLIŚ, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
9. NOWICKI, WOJCIECH. SZAKI CLUB
10. HRYPIŃSKI, PIOTR. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN LEFT 65 KG
1. ŻEGOTA, PRZEMYSŁAW. SDS TOMASZÓW
2. STOLARCZYK, OKTAWIAN. TYTAN JAWORZNO
3. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB
4. JAWORSKI, PAWEŁ. SZAKI CLUB
5. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
6. MERONK, IWO. UKS-16
7. MADERA, KAMIL. SZAKI CLUB
8. MAGRIAN, ADRIAN. ZŁOTY TUR
9. BĄKOWSKI, MICHAŁ. IRON
10. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON
11. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
12. MAŃKIEWICZ, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SCORPION
2. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW
3. JAŚKIEWICZ, RADOSŁAW. UKS-16
4. MALAS, SŁAWOMIR. ARMFANATIC
5. ŁUKASIŃSKI, MICHAŁ. UKS-16
6. BANASIAK, KRZYSZTOF. TYTAN JAWORZNO
7. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION
8. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
9. SZYMKUN, DANIEL. SZAKI CLUB
10. SALWA, PATRYK. SZAKI CLUB
11. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. IRON
12. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SCORPION
13. GAŁUS, RADOSŁAW. SZAKI CLUB
14. ŚLIPKO, PAWEŁ. SZAKI CLUB
15. PASIAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
16. ZEMBIK, PATRYK. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN LEFT 80 KG
1. BEBEROK, PIOTR. TYTAN JAWORZNO
2. ORZEŁ, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
3. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO
4. DOBEK, PIOTR. SZAKI CLUB
5. SADŁO, TOMASZ. BLACK SCORPION
6. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION
7. JABŁOŃSKI, MIKE. SZAKI CLUB
8. LEWANDOWSKI, DAWID. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN LEFT +80 KG
1. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN JAWORZNO
2. STROJNY, NORBERT. SZAKI CLUB
3. SZPRINGIEL, WOJCIECH. BLACK SCORPION
4. GUZDECKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
5. MASZTALERZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
6. SŁUGOCKI, KORNEL. SZAKI CLUB
MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR
2. CYRANA, DOROTA. SZAKI CLUB
3. NOWAKOWSKA, JOANNA. TYTAN JAWORZNO
MASTER MEN LEFT 90 KG
1. WALEŚKO, WOJCIECH. ARMFIGHT
2. LACHOWICZ, ERWIN. ARMFIGHT
3. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT
4. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON
6. JAWORNICKI, WIESŁAW. SZAKI CLUB
7. TUR, KRZYSZTOF. PYTON
 
MASTER MEN LEFT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR
2. GRALAK, STANISŁAW.   ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16
4. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT
 
SENIOR WOMEN LEFT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR
2. KWIATKOWSKA, ANNA. ARMFANATIC
3. MIELCZAREK, MAŁGORZATA. TYTAN JAWORZNO
4. BARTELT, NATALIA. SZAKI CLUB
5. DRWAL, KATARZYNA. PACO LUBLIN
6. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON
7. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16
8. DOMERADZKA, KLAUDIA. UKS-16
9. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16
10. ŻAK, NATALIA. TYTAN JAWORZNO
11. STARYBRAT, ANGELIKA. UKS-16
12. GOWARZEWSKA, SAMANTA. UKS-16
SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARMFANATIC
2. SKOBELSKA, DARIA. SZAKI CLUB
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16
4. WÓJTOWICZ, EWA. PACO LUBLIN
5. GRELA, ALEKSANDRA. UKS-16
6. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16
7. JOBDA, ALEKSANDRA. UKS-16
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
2. IPNAR, NIKOLA. TYTAN JAWORZNO
3. MACIEJCZAK, PAULINA. SZAKI CLUB
4. ADAMCZYK, JUSTYNA. SZAKI CLUB
5. RYBAK, PAULINA. UKS-16
6. SZAKOŁA, AGNIESZKA. SZAKI CLUB
7. NOWAKOWSKA, JOANNA. TYTAN JAWORZNO
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. KMIECIK, ANITA. SZAKI CLUB
2. BEBEROK, ANNA. TYTAN JAWORZNO
3. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16
4. DĄBEK, SANDRA. UKS-16
SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. CZERWONKA, MONIKA. ZŁOTY TUR
2. KRYL, EWA. SZAKI CLUB
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16
 
SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
1. STELMASZCZUK, BEATA. PACO LUBLIN
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR
SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR
SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. ŁUKASIEWICZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
2. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO
3. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN JAWORZNO
4. KOŚCIELNY, MARIUSZ. SZAKI CLUB
SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON
2. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO
3. KURZYNKA, ARTUR. GLADIATOR
4. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. DZIUBLEWSKI, MAREK. SZAKI CLUB
6. PLIŚ, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. FIOŁEK, RAFAŁ. SZAKI CLUB
2. NOWAK, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
3. GLIŃSKI, DOMINIK. ARMFIGHT
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON
5. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
6. KĘDZIA, PAWEŁ. ARMFANATIC
7. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
8. STOLARCZYK, OKTAWIAN. TYTAN JAWORZNO
9. PIOTRZKOWSKI, KAROL. IRON
10. ADAMCZUK, ARTUR. SZAKI CLUB
11. NAWORSKI, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
12. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. RUDNICKI, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
2. PENC, KRZYSZTOF. WIKING NISKO
3. GROCH, DAWID. WIKING NISKO
4. KULA, DARIUSZ. SZAKI CLUB
5. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON
6. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK
7. JAŚKIEWICZ, RADOSŁAW. UKS-16
8. MAZGAJ, JAKUB. TYTAN JAWORZNO
9. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION
10. KAJSTURA,   PIOTR. TYTAN   JAWORZNO
11. ŚLIPKO, PAWEŁ. SZAKI CLUB
12. SZMUC, ANDRZEJ. OSTRY STRZEGOM
13. BANASIAK, KRZYSZTOF. TYTAN JAWORZNO
 
 
SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
2. GAJDA, DANIEL. ZŁOTY TUR
3. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO
4. JABŁOŃSKI, KAMIL. ZŁOTY SMOK
5. MIKOŁAJEWSKI, MATEUSZ. PYTON
6. KRUPA, KAMIL. TYTAN JAWORZNO
7. CHODYNA, MARIUSZ. ARMFIGHT
8. SZYMAŃSKI, AMADEUSZ. SZAKI CLUB
9. KAJDANIAK, ADRIAN. SZAKI CLUB
10. ROSŁON, KAROL. ARMFIGHT
11. BIZUKOJĆ, JAROSŁAW. SZAKI CLUB
12. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR
13. SADŁO, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZYŁĘK
14. GRACZYK,  SŁAWOMIR. SZAKI  CLUB ŻARY
 
 
SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR
2. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
3. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
4. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR
5. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF. SZAKI CLUB
6. SZEWCZYK, TOMASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.
7. BEBEROK, PIOTR. TYTAN JAWORZNO
8. ORZEŁ, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
9. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB
10. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM
11. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO
12. ŁOSYK, ROBERT. SZAKI CLUB
13. STRUŚ, MARCIN. HERAKLES
14. WOŹNY, RAFAŁ. HERAKLES
 
 
SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. RZANNY, WIESŁAW. UKS TRAKTOR
2. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
3. WINIARSKI, SEBASTIAN. AZS AWF BIAŁA PODLASKA
4. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON
5. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
6. EWALD, EMIL. ARMFANATIC
7. BIZUHUJĆ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
8. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON
9. MONCZKOWSKI,  MICHAŁ.  ARMFANATIC
10. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR
11. LEPCZAK, KRZYSZTOF. OSTRY STRZEGOM
12. ZBYSZOWSKI, WOJCIECH. TYTAN JAWORZNO
SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
2. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ
3. GRZELAK, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
4. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION
5. ZAWADZKI, ADAM. HERAKLES
6. MARCINIAK, MICHAŁ. SZAKI CLUB
7. SZPAK, MARCIN. OSTRY STRZEGOM
8. CHMIELECKI, BARTŁOMIEJ. ZŁOTY TUR
9. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN JAWORZNO
 
 
 
SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN JAWORZNO
2. MUSZCZAK, DARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
3. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
4. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION
5. BOCHENEK, ADRIAN. HERAKLES
6. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16
7. LESZKO, ROBERT. HERAKLES
8. MUCHA, GRZEGORZ. HERAKLES
 
 
SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN JAWORZNO
2. SZCZERBA, PIOTR. PILICA KONIECPOL
3. JAKOWCZYK, RAFAŁ. TYTAN JAWORZNO
4. STELMASZYK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. CHMIELEWSKI, MICHAŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
6. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR
7. ZAWADA, MARCIN. BLACK SCORPION
SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR
3. SZAKOŁA, SŁAWOMIR. SZAKI CLUB
4. BUDYCH, MACIEJ. ZŁOTY ORZEŁ
5. ROZUM, KRYSPIN. SZAKI CLUB
DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. LEWANDOWSKI, DAWID. SZAKI CLUB
2. MIKOŁAJCZYK, ADRIAN. UKS-16
3. SOSIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB
6. KACZMAREK, KRYSTIAN. SZAKI CLUB
7. GAŁĘZOWSKI, MARCIN. SZAKI CLUB
8. KUCZERA, ADAM. SZAKI CLUB
9. SAKUTA, DAWID. SZAKI CLUB
10. WOJCIECHOWSKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. FURTAK, PATRYCJA. SZAKI CLUB
2. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB
JUNIOR WOMEN RIGHT 45 KG
1. DOLIŃSKA, AGNIESZKA. ARMFANATIC
2. MALINOWSKA, ANNA. GLADIATOR
3. GOWARZEWSKA, SAMANTA. UKS-16
JUNIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16
2. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16
3. ŻAK, NATALIA. TYTAN JAWORZNO
4. DOMERADZKA, KLAUDIA. UKS-16
5. STARYBRAT, ANGELIKA. UKS-16
JUNIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARMFANATIC
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16
4. GRELA, ALEKSANDRA. UKS-16
5. JOBDA, ALEKSANDRA. UKS-16
JUNIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. IPNAR, NIKOLA. TYTAN JAWORZNO
2. CHOROMAŃSKA, MARTA. ZŁOTY TUR
3. RYBAK, PAULINA. UKS-16
4. ADAMCZYK, JUSTYNA. SZAKI CLUB
5. SZAKOŁA, AGNIESZKA. SZAKI CLUB
JUNIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16
2. KMIECIK, ANITA. SZAKI CLUB
3. BEBEROK, ANNA. TYTAN JAWORZNO
4. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16
5. BURAKIEWICZ, KAMILA. SZAKI CLUB
6. DĄBEK, SANDRA. UKS-16
JUNIOR MEN RIGHT 50 KG
1. PRZYSTAWSKI, RADOSŁAW. SZAKI CLUB
2. SZAKOŁA, DENIS. SZAKI CLUB
3. BIERNACKI, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
4. SZCZUREK, PATRYK. TYTAN JAWORZNO
JUNIOR MEN RIGHT 55 KG
1. ŁUKASIEWICZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
2. BARTELT, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
3. ZAWORA, DARIUSZ. SZAKI CLUB
4. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT
5. MAZUREK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
6. KRUPA, ADRIAN. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT 60 KG
1. KRUTNIK, AGIDIUSZ. SZAKI CLUB
2. ŚLIWIŃSKI, DOMINIK. SDS TOMASZÓW
3. KUŹNIAR, ADRIAN. SZAKI CLUB
4. MASZKOWSKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
5. HRYPIŃSKI, PIOTR. SZAKI CLUB
6. LIS, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
7. LISZKOWSKI, PAWEŁ. SZAKI CLUB
8. PLIŚ, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
9. NOWICKI, WOJCIECH. SZAKI CLUB
10. LUSZKA, BARTŁOMIEJ. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT 65 KG
1. STOLARCZYK, OKTAWIAN. TYTAN JAWORZNO
2. ŻEGOTA, PRZEMYSŁAW. SDS TOMASZÓW
3. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON
4. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
5. JAWORSKI, PAWEŁ. SZAKI CLUB
6. MADERA, KAMIL. SZAKI CLUB
7. MERONK, IWO. UKS-16
8. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB
9. BĄKOWSKI, MICHAŁ. IRON
10. MAGRIAN, ADRIAN. ZŁOTY TUR
11. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
12. MAŃKIEWICZ, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. IRON
2. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SCORPION
3. ŁUKASIŃSKI, MICHAŁ. UKS-16
4. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SCORPION
5. KLAPEC, DENIS. OLIMP JASTRZEBIE
6. ŚLIPKO, PAWEŁ. SZAKI CLUB
7. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW
8. JAŚKIEWICZ, RADOSŁAW. UKS-16
9. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION
10. PASIAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
11. MALAS, SŁAWOMIR. ARMFANATIC
12. BANASIAK, KRZYSZTOF. TYTAN JAWORZNO
13. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
14. GAŁUS, RADOSŁAW. SZAKI CLUB
15. SZYMKUN, DANIEL. SZAKI CLUB
16. ZEMBIK, PATRYK. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BEBEROK, PIOTR. TYTAN JAWORZNO
2. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO
3. DOBEK, PIOTR. SZAKI CLUB
4. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION
5. ORZEŁ, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
6. SADŁO, TOMASZ. BLACK SCORPION
7. JABŁOŃSKI, MIKE. SZAKI CLUB
8. LEWANDOWSKI, DAWID. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT +80 KG
1. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN JAWORZNO
2. STROJNY, NORBERT. SZAKI CLUB
3. SZPRINGIEL, WOJCIECH. BLACK SCORPION
4. SŁUGOCKI, KORNEL. SZAKI CLUB
5. MASZTALERZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
6. GUZDECKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR
2. NOWAKOWSKA, JOANNA. TYTAN JAWORZNO
 
MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. SKÓRA, ANDRZEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT
3. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. LACHOWICZ, ERWIN. ARMFIGHT
5. WALEŚKO, WOJCIECH. ARMFIGHT
6. TUR, KRZYSZTOF. PYTON
7. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON
8. JAWORNICKI, WIESŁAW. SZAKI CLUB
MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GRZENKOWICZ, JACEK. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR
3. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16
4. GRALAK, STANISŁAW. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT
SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR
2. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16
3. MIELCZAREK, MAŁGORZATA. TYTAN JAWORZNO
4. KWIATKOWSKA, ANNA. ARMFANATIC
5. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16
6. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON
7. BARTELT, NATALIA. SZAKI CLUB
8. DOMERADZKA, KLAUDIA. UKS-16
9. DRWAL, KATARZYNA. PACO LUBLIN
10. ŻAK, NATALIA. TYTAN JAWORZNO
11. STARYBRAT, ANGELIKA. UKS-16
12. GOWARZEWSKA, SAMANTA. UKS-16
SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. SKOBELSKA, DARIA. SZAKI CLUB
2. OPALIŃSKA, MARTA. ARMFANATIC
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16
4. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16
5. WÓJTOWICZ, EWA. PACO LUBLIN
6. GRELA, ALEKSANDRA. UKS-16
7. JOBDA, ALEKSANDRA. UKS-16
SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
2. NOWAKOWSKA, JOANNA. TYTAN JAWORZNO
3. SZAKOŁA, AGNIESZKA. SZAKI CLUB
4. MACIEJCZAK, PAULINA. SZAKI CLUB
5. RYBAK, PAULINA. UKS-16
6. IPNAR, NIKOLA. TYTAN JAWORZNO
 
SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. KMIECIK, ANITA. SZAKI CLUB
2. BEBEROK, ANNA. TYTAN JAWORZNO
3. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16
4. DĄBEK, SANDRA. UKS-16
SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARMFANATIC
2. CZERWONKA, MONIKA. ZŁOTY TUR
3. KRYL, EWA. SZAKI CLUB
4. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16
SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. STELMASZCZUK, BEATA. PACO LUBLIN
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR
SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
 
SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. KORBIEL, KRYSTIAN. TYTAN JAWORZNO
2. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO
3. ŁUKASIEWICZ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
4. KOŚCIELNY, MARIUSZ. SZAKI CLUB
SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. WIŚNIEWSKI, DARIUSZ. PYTON
2. KOTLARZ, DAMIAN. TYTAN JAWORZNO
3. DZIUBLEWSKI, MAREK. SZAKI CLUB
4. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. KURZYNKA, ARTUR. GLADIATOR
6. PLIŚ, PRZEMYSŁAW. SZAKI CLUB
SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. PIOTRZKOWSKI, KAROL. IRON
2. FIOŁEK, RAFAŁ. SZAKI CLUB
3. NOWAK, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
4. STOLARCZYK, OKTAWIAN. TYTAN JAWORZNO
5. RUCZ, TOMASZ. PYTON
6. NAWORSKI, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
7. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
8. GLIŃSKI, DOMINIK. ARMFIGHT
9. KĘDZIA, PAWEŁ. ARMFANATIC
10. ADAMCZUK, ARTUR. SZAKI CLUB
11. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
12. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON
SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. RUDNICKI, ŁUKASZ. SZAKI CLUB
2. KAJSTURA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO
3. PENC, KRZYSZTOF. WIKING NISKO
4. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SCORPION
5. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON
6. KULA, DARIUSZ. SZAKI CLUB
7. JAŚKIEWICZ, RADOSŁAW. UKS-16
8. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SCORPION
9. SZMUC, ANDRZEJ. OSTRY STRZEGOM
10. GROCH, DAWID. WIKING NISKO
11. MAZGAJ, JAKUB. TYTAN JAWORZNO
12. BANASIAK, KRZYSZTOF. TYTAN JAWORZNO
13. ŁUKASIŃSKI, MICHAŁ. UKS-16
14. URBANIAK, JAKUB.  BLACK  SCORPION
15. ŚLIPKO, PAWEŁ. SZAKI CLUB
SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. GAJDA, DANIEL. ZŁOTY TUR
2. CHODYNA, MARIUSZ. ARMFIGHT
3. JABŁOŃSKI, KAMIL. ZŁOTY SMOK
4. KAJDANIAK, ADRIAN. SZAKI CLUB
5. KRUPA, KAMIL. TYTAN JAWORZNO
6. PAŁASZEWSKI, GRZEGORZ. TYTAN JAWORZNO
7. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON
8. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO
9. BIZUKOJĆ, JAROSŁAW. SZAKI CLUB
10. MIKOŁAJEWSKI, MATEUSZ. PYTON
11. BANIEWICZ, PAWEŁ. ZŁOTY TUR
12. ROSŁON, KAROL. ARMFIGHT
13. SADŁO, TOMASZ. BLACK SCORPION
14. SZYMAŃSKI, AMADEUSZ. SZAKI CLUB
15. STADLER, PRZEMYSŁAW. TYTAN JAWORZNO
16. GRACZYK, SŁAWOMIR. SZAKI CLUB
SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR
2. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR
3. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
4. WOŹNY, RAFAŁ. HERAKLES
5. KROK, ARTUR. TYTAN JAWORZNO
6. BEBEROK, PIOTR. TYTAN JAWORZNO
7. STELMASZYK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
8. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF. SZAKI CLUB
9. ORZEŁ, MARCIN. TYTAN JAWORZNO
10. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
11. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM
12. KAJDAS, NATAN. TYTAN JAWORZNO
13. ŁOSYK, ROBERT. SZAKI CLUB
14. ŚWIDZIŃSKI, SYLWESTER. SZAKI CLUB
15. STRUŚ, MARCIN. HERAKLES
16. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SCORPION
SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
2. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON
3. WOJTYRA, EMIL. HULK WĘGRÓW
4. BIEGUN, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
5. WINIARSKI, SEBASTIAN. AZS AWF BIAŁA PODLASKA
6. RZANNY, WIESŁAW. UKS TRAKTOR
7. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR
8. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON
9. MONCZKOWSKI, MICHAŁ. ARMFANATIC GRUDZIĄDZ
10. BIZUHUJĆ, MATEUSZ. SZAKI CLUB
11. LEPCZAK, KRZYSZTOF. OSTRY STRZEGOM
12. EWALD, EMIL. ARMFANATIC
SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT
3. LASKOWSKI, MARCIN. ZŁOTY ORZEŁ
4. SYPNIEWSKI, TOMASZ. PYTON
5. PIĘTAK, WOJCIECH. TYTAN JAWORZNO
6. ZAWADZKI, ADAM. HERAKLES
7. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION
8. SZPAK, MARCIN. OSTRY STRZEGOM
9. GRZELAK, ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
10. CHMIELECKI, BARTŁOMIEJ. ZŁOTY TUR
11. MARCINIAK, MICHAŁ. SZAKI CLUB
12. TUR, KRZYSZTOF. PYTON
SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. FUDAŁA, LUCJAN. TYTAN JAWORZNO
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
3. MUSZCZAK, DARIUSZ. TYTAN JAWORZNO
4. LESZKO, ROBERT. HERAKLES
5. MUCHA, GRZEGORZ. HERAKLES
6. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA
7. SZPRINGIEL, WOJCIECH. BLACK SCORPION
8. BOCHENEK, ADRIAN. HERAKLES
9. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION
10. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16
SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. SZCZERBA, PIOTR. PILICA KONIECPOL
2. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO
3. HUBCZEŃKO, WIKTOR. TYTAN JAWORZNO
4. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR
5. ZAWADA, MARCIN. BLACK SCORPION
6. JAKOWCZYK, RAFAŁ. TYTAN JAWORZNO
7. CHMIELEWSKI, MICHAŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR
3. SZAKOŁA, SŁAWOMIR. SZAKI CLUB
4. BUDYCH, MACIEJ. ZŁOTY ORZEŁ
5. FIT, KAZIMIERZ. TYTAN JAWORZNO
DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. SOSIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. GAŁĘZOWSKI, MARCIN. SZAKI CLUB
4. LEWANDOWSKI, DAWID. SZAKI CLUB
5. KACZMAREK, KRYSTIAN. SZAKI CLUB
6. SOKOŁEK, ROBERT. SZAKI CLUB
7. MIKOŁAJCZYK, ADRIAN. UKS-16
8. KUCZERA, ADAM. SZAKI CLUB
9. SAKUTA, DAWID. SZAKI CLUB
10. WOJCIECHOWSKI, MATEUSZ. SZAKI CLUB
DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. FURTAK, PATRYCJA. SZAKI CLUB
2. SKIBA, ZUZANNA. SZAKI CLUB

 

 

Cool? Rate

 

 

 

 


 

See also


Armpower.net recommend

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

V MISTRZOSTWA PODKARPACIA W ARMWRESTLINGU

Poland Poland, Klub Nafta Krosno

16:00÷23:00 | 01-07-2017