Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

X PUCHAR POLSKI 2009

12:00÷00:00 | 27-11-2009÷30-11--0001

Poland Poland




The most important information

X PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU
STAROGARD GDAŃSKI 2009

1. Termin i miejsce:
- 27 - 28 listopad 2009 roku na hali sportowo – widowiskowej OSiR przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański

2. Rywalizacja sportowa rozpocznie się:
- prawa ręka: 27.11.2009 (piątek) od godziny 11.00
- lewa ręka: 28.11.2009 (sobota) od godziny 11.00

3. Weryfikacja i ważenie:
- 26.11. 2009 roku (czwartek) od 17.00 – 22.00 w Hotelu BACHUS przy ul. Mickiewicza 21 w Starogardzie Gdańskim.
- Ważenie odbędzie się tylko i wyłącznie 26.11.2009. Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

4. Kategorie wagowe i zasady rywalizacji:

- Juniorki - lewa, prawa ręka: do 52kg, 57kg, +57kg
- Juniorzy - lewa, prawa ręka: do 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, +78kg.
- Seniorki - lewa, prawa ręka: do 54kg, 60kg, +60kg
- Seniorzy - lewa, prawa ręka: 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg,
- Mastersi mężczyźni - lewa, prawa ręka: do 90kg,+90kg
- Mastersi kobiety - lewa, prawa ręka: OPEN
- Grand Mastersi mężczyźni - lewa, prawa ręka: OPEN
- Kobiety / Mężczyźni - lewa, prawa ręka: OPEN
- Niepełnosprawni mężczyźni - lewa, prawa ręka: do 80kg,+80kg
- Niepełnosprawni kobiety - lewa, prawa ręka: OPEN
(uwaga: kat. niepełnosprawnych będzie rozgrywana na siedząco).

Rywalizacja odbędzie się na lewą i prawą rękę w systemie do dwóch przegranych według zasad FAP. Prowadzona również będzie klasyfikacja drużynowa junior oraz senior.

5. Nagrody:
 
- Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).

- Nagrody pieniężne:
Seniorzy prawa ręka: I-miejsce 300zł, II-miejsce 200zł, III-miejsce 100zł
Seniorki prawa ręka: I-miejsce 300zł, II-miejsce 200zł, III-miejsce 100zł
Mężczyźni OPEN prawa ręka: I-miejsce 500zł, II-miejsce 300zł, III-miejsce 200zł
Kobiety OPEN prawa ręka: I-miejsce 300zł, II-miejsce 200zł, III-miejsce 100zł

Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze miejsca na prawą rękę w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn zostaną wpisani do księgi: „Polskie Rekordy i Osobliwości”

6. Uczestnicy:
- W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencję zawodniczą klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu
w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.

7. Opłata startowa:
(opłata jest jednorazowa i jednocześnie obejmuje starty na lewą i prawa rękę):

- Seniorzy: 70 zł (start tylko w kat. seniorskich)
- Juniorzy: 35 zł (start tylko w kat. juniorskich)
- Juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. juniorskich i seniorskich)
- Niepełnosprawni: zwolnieni (start tylko w kat. niepełnosprawnych)
- Niepełnosprawni & juniorzy: 35 zł (start w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)
- Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)

8. Organizatorzy: 
 
UKS Złoty Tur Gdynia / FAP
Tel./fax.: 058 621 93 08
e-mail: armwrestling@world.pl

OSiR w Starogardzie Gdańskim

9. Patronat:

Starostwo Powiatowe Starogardu Gdańskiego
Urząd Miasta Starogardu Gdańskiego
Telewizja N Sport
Miesięcznik Kulturystka i Fitness
www.armpower.net
 
10. Zakwaterowanie
 
Hotel BACHUS
UL. Mickiewicza 21
83-200 Starogard Gdański
tel./fax. 058 56 230 23
www.hotelbachus.pl
 
Cena za pokojo / dobę - 70 pln ze śniadaniem. 
Rezerwacja na hasło - uczestnicy zawodów w siłowaniu na ręce.
 

 

Competition results

Team results:
No         Club/Country           Gold Silver Bronze Points
1          MCKIS TYTAN JAWORZNO    11   8      5      267
2          ZŁOTY TUR GDYNIA        8    3      5      131
3          ZŁOTY ORZEŁ             5    4      5      128
4          UKS-16 KOSZALIN         2    7      4      114
5          ARM FANATIC             8    1      0      95
6          BLACK SKORPION          2    2      6      93
7          ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ        1    4      3      93
8          PYTON WARSZAWA          3    2      0      67
9          WIKING NISKO            0    4      3      60
10         ARMFIGHT PIASECZNO      1    2      3      59
11         SDS TOMASZÓW            0    4      1      50
12         GLADIATOR OSTRÓDA       0    2      1      34
13         OSTRY STRZEGOM          2    1      1      32
14         IRON STAROGARD GD.      1    1      1      29
15         HERAKLES WAŁBRZYCH      1    1      1      29
16         SZAKI CLUB              1    0      0      18
17         TRAKTOR WOLSZTYN        0    0      0      5

JUNIOR MEN LEFT 57 KG
1. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ
2. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ
3. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SKORPION
4. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WILCZYNSKI, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
JUNIOR MEN LEFT 63 KG
1. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ
2. ŚLIWIŃSKI, DOMINIK. SDS TOMASZÓW
3. POPRZECZKA, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
4. KIZIK, GRZEGORZ. BLACK SKORPION
5. JEMIOŁO, TOMASZ. BLACK SKORPION
6. MAGRIAN, ADRIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ
JUNIOR MEN LEFT 70 KG
1. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC
2. STOLARCZYK, OKTAWIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. BŁASZCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
5. IZBIŃSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW
6. HYDEL, ADAM. WIKING NISKO
7. KUŹNIAR, ADRIAN. SZAKI CLUB
8. GĄDEK, MACIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SKORPION
10. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
11. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
12. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB
13. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SKORPION
14. GŁĄB, ALEKSANDER. BLACK SKORPION
15. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SKORPION
16. BĄKOWSKI, MICHAŁ. IRON STAROGARD GD.
17. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON STAROGARD GD.
JUNIOR MEN LEFT 78 KG
1. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. IRON STAROGARD GD.
3. HYDEL, MAREK. WIKING NISKO
4. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
5. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW
6. BANASIAK, KRZYSZTOF. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. GONTARCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
8. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ
9. URBANIAK, JAKUB. BLACK SKORPION
JUNIOR MEN LEFT +78 KG
1. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. PIĘTAK, WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR MEN LEFT 63 KG
1. FIOŁEK, RAFAŁ. SZAKI CLUB
2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO
3. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. RUCZ, TOMASZ. PYTON WARSZAWA
5. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. SOBCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
7. POPIEL, DAWID. PYTON WARSZAWA
8. GLIŃSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA
9. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO
10. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
11. POPRZECZKA, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
12. KURZYNKA, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA
2. PENC, KRZYSZTOF. WIKING NISKO
3. GROCH, DAWID. WIKING NISKO
4. BEWICZ, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. ROSŁON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
6. KAJSTURA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SKORPION
8. FUDAŁA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. MAŁEK, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SKORPION
11. STOLARCZYK, OKTAWIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
12. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
13. BĄBA, KAROL. BLACK SKORPION
14. HYDEL, ADAM. WIKING NISKO
15. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
16. SZCZECIŃSKI, KACPER. BLACK SKORPION
17. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC
SENIOR MEN LEFT 78 KG
1. WOŹNY, RAFAŁ. HERAKLES WAŁBRZYCH
2. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR OSTRÓDA
3. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
4. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA
5. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO
6. POZORSKI, TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO
7. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. KRUPA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA
10. MIKOŁAJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA
11. CHODYNA, MARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
12. HYDEL, MAREK. WIKING NISKO
13. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
15. BANASIAK, KRZYSZTOF. MCKIS TYTAN JAWORZNO
16. BOGUSZ, JAKUB. MCKIS TYTAN JAWORZNO
17. WISŁOWSKI, JAN. PYTON WARSZAWA
18. URBANIAK, JAKUB. BLACK SKORPION
SENIOR MEN LEFT 86 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
2. SZEWCZYK, TOMASZ. SDS TOMASZÓW
3. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
4. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
6. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON WARSZAWA
7. BIEGUN, ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. GOMOLA, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM
10. CHMIELEWSKI, MICHAŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
11. WIŚNIOWSKI, TOMASZ. ZŁOTY ORZEŁ
12. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
13. KROK, ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR MEN LEFT 95 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
3. ZAWADA, MARCIN. BLACK SKORPION
4. TAŃSKI, TOMASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. EWALD, EMIL. ARM FANATIC
6. FERENC, ADRIAN. BLACK SKORPION
7. LASOTA, GRZEGORZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
8. MUCHA, GRZEGORZ. HERAKLES WAŁBRZYCH
9. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. MONCZKOWSKI, MICHAŁ. ARM FANATIC
SENIOR MEN LEFT +95 KG
1. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
4. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SKORPION
5. JAKOWCZYK, RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. FIT, KAZIMIERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. SKALSKI, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
SENIOR MEN LEFT OPEN
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
3. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR OSTRÓDA
5. TAŃSKI, TOMASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
6. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
7. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
8. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
9. WOŹNY, RAFAŁ. HERAKLES WAŁBRZYCH
10. SZEWCZYK, TOMASZ. SDS TOMASZÓW
MASTER MEN LEFT 90 KG
1. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON WARSZAWA
2. TUR, KRZYSZTOF. PYTON WARSZAWA
3. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16 KOSZALIN
4. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON STAROGARD GD.
6. LACHOWICZ, ERWIN. ARMFIGHT PIASECZNO
MASTER MEN LEFT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GRALAK, STANISŁAW. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ
GRANDMASTER MEN LEFT OPEN
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GRALAK, STANISŁAW. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
4. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16 KOSZALIN
6. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ
DISABLED MEN LEFT 80 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. GAŁĘZOWSKI, MARCIN. SZAKI CLUB
3. SENK, GRZEGORZ. SZAKI CLUB
4. KUCZERA, ADAM. SZAKI CLUB
5. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
DISABLED MEN LEFT +80 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
3. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
JUNIOR WOMEN LEFT 52 KG
1. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16 KOSZALIN
2. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16 KOSZALIN
3. ŻAK, NATALIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. ŚLIWIŃSKA, KAROLINA. SDS TOMASZÓW
JUNIOR WOMEN LEFT 57 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
JUNIOR WOMEN LEFT +57 KG
1. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16 KOSZALIN
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
4. BEBEROK, ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR WOMEN LEFT 54 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
2. MIELCZAREK, MAŁGORZATA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
4. HRABIA, JOANNA. HERAKLES WAŁBRZYCH
5. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR OSTRÓDA
6. PAPROCKA, MARTA. PYTON WARSZAWA
7. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16 KOSZALIN
8. HISZPAŃSKA, MAŁGORZATA. PYTON WARSZAWA
9. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16 KOSZALIN
10. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16 KOSZALIN
SENIOR WOMEN LEFT +60 KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. BEBEROK, ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZWOLAK, ALEKSANDRA. UKS-16 KOSZALIN
6. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
2. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
3. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. MIELCZAREK, MAŁGORZATA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR GDYNIA
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. BUBEL, KAROLINA. SZAKI CLUB
2. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB
JUNIOR MEN RIGHT 57 KG
1. ZAŁOGA, CYPRIAN. BLACK SKORPION
2. CIBOROWSKI, PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ
3. CIBOROWSKI, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ
4. KRZYŻEWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO
5. WILCZYNSKI, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
JUNIOR MEN RIGHT 63 KG
1. KIZIK, GRZEGORZ. BLACK SKORPION
2. ŚLIWIŃSKI, DOMINIK. SDS TOMASZÓW
3. JEMIOŁO, TOMASZ. BLACK SKORPION
4. POPRZECZKA, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
5. CIBOROWSKI, SYLWESTER. ZŁOTY ORZEŁ
6. MAGRIAN, ADRIAN. ZŁOTY TUR GDYNIA
7. POPIELARCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ
JUNIOR MEN RIGHT 70 KG
1. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC
2. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SKORPION
3. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SKORPION
4. HYDEL, ADAM. WIKING NISKO
5. KUŹNIAR, ADRIAN. SZAKI CLUB
6. STOLARCZYK, OKTAWIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. SZAKOŁA, EMIL. SZAKI CLUB
8. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
9. BŁASZCZYK, MATEUSZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
10. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
11. BĄKOWSKI, MICHAŁ. IRON STAROGARD GD.
12. GĄDEK, MACIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
13. IZBIŃSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW
14. GŁĄB, ALEKSANDER. BLACK SKORPION
15. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SKORPION
16. MATUSZCZAK, MATEUSZ. SZAKI CLUB
17. KASZOWICZ, ADRIAN. IRON STAROGARD GD.
JUNIOR MEN RIGHT 78 KG
1. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
3. HYDEL, MAREK. WIKING NISKO
4. GRULKOWSKI, JAROSŁAW. IRON STAROGARD GD.
5. IZBIŃSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW
6. BANASIAK, KRZYSZTOF. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. ŁĄCKI, KRZYSZTOF. ZŁOTY ORZEŁ
8. GONTARCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
JUNIOR MEN RIGHT +78 KG
1. PIĘTAK, WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. URBANIAK, JAKUB. BLACK SKORPION
SENIOR MEN RIGHT 63 KG
1. PIOTRZKOWSKI, KAROL. IRON STAROGARD GD.
2. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO
3. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. KUŚNIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. FIOŁEK, RAFAŁ. SZAKI CLUB
6. RUCZ, TOMASZ. PYTON WARSZAWA
7. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO
8. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. SOBCZYK, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
10. KURZYNKA, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA
11. POPIEL, DAWID. PYTON WARSZAWA
12. POPRZECZKA, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA
2. PENC, KRZYSZTOF. WIKING NISKO
3. KAJSTURA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. PIECHNA, ŁUKASZ. SDS TOMASZÓW
5. GROCH, DAWID. WIKING NISKO
6. FUDAŁA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. BEWICZ, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
8. DOCHNIAK, ARKADIUSZ. BLACK SKORPION
9. MALAS, SŁAWOMIR. ARM FANATIC
10. HYDEL, ADAM. WIKING NISKO
11. MAŁEK, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ROŻNIATOWSKI, MATEUSZ. BLACK SKORPION
13. STOLARCZYK, OKTAWIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. HERDZIK, PATRYK. WIKING NISKO
15. SZCZECIŃSKI, KACPER. BLACK SKORPION
16. BĄBA, KAROL. BLACK SKORPION
17. GŁOWACKI, ŁUKASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
18. ROSŁON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
19. GĄDEK, MACIEJ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR MEN RIGHT 78 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
2. WOŹNY, RAFAŁ. HERAKLES WAŁBRZYCH
3. OLBRYŚ, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA
4. STAROŃ, RADOSŁAW. GLADIATOR OSTRÓDA
5. KRUPA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. MIKOŁAJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA
7. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
8. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO
9. KRYŃSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA
10. POZORSKI, TOMASZ. ARMFIGHT PIASECZNO
11. CHODYNA, MARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO
12. HYDEL, MAREK. WIKING NISKO
13. SZYMKIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA
14. BOGUSZ, ŁUKASZ. BLACK SKORPION
15. BANASIAK, KRZYSZTOF. MCKIS TYTAN JAWORZNO
16. BOGUSZ, JAKUB. MCKIS TYTAN JAWORZNO
17. WISŁOWSKI, JAN. PYTON WARSZAWA
18. URBANIAK, JAKUB. BLACK SKORPION
SENIOR MEN RIGHT 86 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
2. SZEWCZYK, TOMASZ. SDS TOMASZÓW
3. GOMOLA, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON WARSZAWA
5. BEBEROK, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. RZANNY, WIESŁAW. TRAKTOR WOLSZTYN
7. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
8. KROK, ARTUR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. BIEGUN, ŁUKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
10. SYPNIEWSKI, TOMASZ. PYTON WARSZAWA
11. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM
12. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
13. WIŚNIOWSKI, TOMASZ. ZŁOTY ORZEŁ
14. CHMIELEWSKI, MICHAŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
SENIOR MEN RIGHT 95 KG
1. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
2. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. PIĘTAK, WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. LESZKO, ROBERT. HERAKLES WAŁBRZYCH
6. LASOTA, GRZEGORZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
7. EWALD, EMIL. ARM FANATIC
8. ZAWADA, MARCIN. BLACK SKORPION
9. MUCHA, GRZEGORZ. HERAKLES WAŁBRZYCH
10. MONCZKOWSKI, MICHAŁ. ARM FANATIC
11. FERENC, ADRIAN. BLACK SKORPION
12. TAŃSKI, TOMASZ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
SENIOR MEN RIGHT +95 KG
1. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. FUDAŁA, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
4. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. JAKOWCZYK, RAFAŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. SKALSKI, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
7. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SKORPION
8. FIT, KAZIMIERZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. NOWAK, GRZEGORZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. BARTOSIEWICZ, DAWID. ZŁOTY ORZEŁ
3. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. GŁOWACKI, SŁAWOMIR. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. FUDAŁA, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO
6. BARTOSIEWICZ, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
7. OBŁUSKI, ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
8. PIĘTAK, WOJCIECH. MCKIS TYTAN JAWORZNO
9. GŁOWIŃSKI, ARTUR. ZŁOTY ORZEŁ
10. KRAJCZYŃSKI, KRZYSZTOF. PYTON WARSZAWA
11. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
12. GOMOLA, PAWEŁ. MCKIS TYTAN JAWORZNO
MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. SKÓRA, ANDRZEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. WALEŚKO, WOJCIECH. PYTON WARSZAWA
3. PIOTRZKOWSKI, GRZEGORZ. IRON STAROGARD GD.
4. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
5. TUR, KRZYSZTOF. PYTON WARSZAWA
6. LACHOWICZ, ERWIN. ARMFIGHT PIASECZNO
7. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16 KOSZALIN
MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. GRALAK, STANISŁAW. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
4. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ
GRANDMASTER MEN RIGHT OPEN
1. GŁĄBAŁA, ANDRZEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
3. GRALAK, STANISŁAW. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
4. HYMER, ANDRZEJ. UKS-16 KOSZALIN
5. LASOTA, PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
6. ŁĄCKI, WIESŁAW. ZŁOTY ORZEŁ
DISABLED MEN RIGHT 80 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ
2. SENK, GRZEGORZ. SZAKI CLUB
3. GAŁĘZOWSKI, MARCIN. SZAKI CLUB
4. KUCZERA, ADAM. SZAKI CLUB
5. KOZŁOWSKI, PIOTR. ZŁOTY ORZEŁ
DISABLED MEN RIGHT +80 KG
1. JAKUBOWSKI, BARTOSZ. ZŁOTY ORZEŁ
2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ. SZAKI CLUB
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO
JUNIOR WOMEN RIGHT 52 KG
1. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16 KOSZALIN
2. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16 KOSZALIN
3. ŚLIWIŃSKA, KAROLINA. SDS TOMASZÓW
4. ŻAK, NATALIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
JUNIOR WOMEN RIGHT 57 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
2. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
JUNIOR WOMEN RIGHT +57 KG
1. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BEBEROK, ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
4. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16 KOSZALIN
MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. LEWANDOWSKA, JADWIGA. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
SENIOR WOMEN RIGHT 54 KG
1. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
2. STAROŃ, NATALII. GLADIATOR OSTRÓDA
3. HRABIA, JOANNA. HERAKLES WAŁBRZYCH
4. MIELCZAREK, MAŁGORZATA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ŁOKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA
6. SZUSTER, JOLANTA. UKS-16 KOSZALIN
7. ROMAŃSKA, MICHALINA. UKS-16 KOSZALIN
8. HISZPAŃSKA, MAŁGORZATA. PYTON WARSZAWA
9. PAPROCKA, MARTA. PYTON WARSZAWA
10. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. CICHOPEK, BOŻENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. STEFANIAK, SYLWIA. UKS-16 KOSZALIN
SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC
2. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
4. IPNAR, NIKOLA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZWOLAK, ALEKSANDRA. UKS-16 KOSZALIN
6. BEBEROK, ANNA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN
SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC
2. OSTROWSKA, MAŁGORZATA. OSTRY STRZEGOM
3. LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. OPALIŃSKA, MARTA. ARM FANATIC
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. BUBEL, KAROLINA. SZAKI CLUB
2. FICNER, EWELINA. SZAKI CLUB

 

 

Cool? Rate

 

 

 

 


 

See also


Armpower.net recommend

XVII MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE

Poland Poland, Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

16:00÷23:00 | 31-03÷02-04-2017