Login

Login to use all functions from armpower.net

Login

I'm forgot my password

IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

trening

09:00÷13:00 | 07÷13-03-2017

Poland Poland, Sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni

» see on Google Maps




Competition results

Wyniki IV MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ARMWRESTLINGU

Dziewczyny OPEN (klasy IV – VI) – prawa ręka:
1. Marcelina Aleksander - SP44
2. Oliwia Owsianko - SP37
3. Natalia Kaszuba - SP26
4. Weronika Dąbek - SP Bojano
5. Maja Borodzicz - SP35
6. Paulina Souwada - SP Bojano
7. Paulina Romaniecka - SP 40
8. Sandra Dąbrowska - SP35
9. Marta Jester - SP26
10. Anna Skąbska - SP40
11. Julia Zych - SP10
12. Laura Damska - SP10
13. Zuzanna Bałandiuk - SP40
14. Julia Bąbicka - SP Bojano
15. Oliwia Józek - SP37
16. Nikola Stenzel - SP26
17. Julia Grodek - SP37
18. Julia Gabrukiewicz - SP44
19. Wiktoria Kuciaba - SP10
20. Wiktoria Chruścińska - SP44
21. Paula Solarka – SP35

Chłopcy (klasy IV – V) – prawa ręka:
1. Piotr Potrykus - SP Bojano
2. Hubert Bieliński - SP 44
3. Maciej Ambroziak - SP 37
4. Dawid Rochnowski - SP 37
5. Kacper Pożarski - SP 44
6. Eryk Głodowski - SP 40
7. Kuba Kołakowski - SP Bojano
8. Michał Marczewski - SP 26
9. Paweł Pozański - SP 37
10. Jakub Kuniewicz - SP 35
11. Kamil Stelmasiuk - SP 35
12. Dominik Sikora - SP 40
13. Szymon Rybarczyk - SP 10
14. Jakub Klas - SP 10
15. Dorian Mohyła - SP 10
16. Adrian Siewert - SP 37
17. Borys Trzos - SP 40
18. Dawid Wróbel - SP 26
19. Kacper Urbanowski - SP 40
20. Bartek Formela - SP 26
21. Mateusz Lewicki - SP 10
22. Jan Dalek - SP 26

Chłopcy (klasy VI) – prawa ręka:
1. Filip Kozikowski - SP 37
2. Antoni Zakrzewski - SP Bojano
3. Nikolas Skrzypkowski - SP 40
4. Kacper Łasek - SP 40
5. Kamil Chodnicki - SP 40
6. Szymon Argalski - SP 26
7. Robert Torbiarczyk - SP 10
8. Mateusz Formela - SP 26
9. Krzysztof Januczewski - SP 37
10. Krystian Kamiński - SP 10
11. Dominik Nowakowski - SP 44
12. Amadeusz Natora - SP Bojano
13. Hubert Kostra - SP 44
14. Łukasz Kozak - SP Bojano
15. Patryk Miłosz - SP 26
16. Oliwier Kaczmarek - SP 10
17. Mateusz Krause - SP 35
18. Mateusz Trojanowski - SP 35

Klasyfikacja Drużynowa:
1. Szkoła Podstawowa 37 (pkt. 26)
2. Szkoła Podstawowa  Bojano (pkt. 23)
3. Szkoła Podstawowa 44 (pkt. 20)
4. Szkoła Podstawowa  40 (pkt. 14)
5. Szkoła Podstawowa 26 (pkt. 7)
6. Szkoła Podstawowa  35 (pkt. 3)
7. Szkoła Podstawowa 10 (pkt. 0)

083a08_m-szkol-podstawowych-stopka-sponsorska.jpg


 

 

 

Cool? Rate

 

 

 

 


 

See also


Armpower.net recommend

XXXIX WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIP - BUDAPEST, HUNGARY

Hungary Hungary, Csörsz u. 14-16, Budapest

12:00÷20:00 | 02÷11-09-2017

ZLOTY TUR ARMWRESTLING WORLD CUP 2017

Poland Poland, SPORT HALL MOSIR RUMIA / HOTEL SPA FALTOM

12:00 | 17÷20-11-2017

II NADWIŚLAŃSKI ARM-TURNIEJ W ARMWRESTLINGU – GRUDZIĄDZ 2017

Poland Poland, Rynek Główny w Grudziądzu

09:30÷20:00 | 05-08-2017