Language
/ Contact /

XVII MISTRZOSTWA SZKÓŁ GDYŃSKICH >>>

XVII MISTRZOSTWA SZKÓŁ GDYŃSKICH # Armwrestling # Armpower.net

XVII MISTRZOSTWA SZKÓŁ GDYŃSKICH # Armwrestling # Armpower.net Poland, Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, ul. Sambora 48

09:00 - 15:26 | 19.12.2017

XVII MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
XIV SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH GDYNI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ

 1. CEL:
- Popularyzacja dyscypliny sportu w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.

2. ORGANIZATOR:
- Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP
- Gdyńskie Centrum Sportu

3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
- 19 grudnia 2017 na auli ZSCHiE ul. Sambora 48


4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

Szkoły Gimnazjalne:
- Chłopcy klasa II Open, dziewczęta klasa II Open
- Chłopcy klasa III Open, dziewczęta klasa III Open

Szkoła może wystawić MAKSYMALNIE czterech zawodników i dwie zawodniczki we wszystkich kategoriach wagowych.

Szkoły Ponadgimnazjalne:
- Chłopcy: -63, -70, -78, -86, ponad 86 kg
- Dziewczęta: - 55, -70, ponad 70 kg

Szkoła może wystawić MAKSYMALNIE po jednym zawodniku do każdej kategorii wagowej oraz po jednej zawodniczce do każdej kategorii wagowej – drużyna szkolna może się składać maksymalnie z 5 chłopców i 3 dziewczyny.

W zawodach prawo startu mają uczniowie ze wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych ( w tym maturzyści z klas czwartych).

5. ZASADY UCZESTNICTWA:
- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły ponadgimnazjalnej.
- Na zakończenie zawodów organizator przewiduje dodatkową kategorię wagową OPEN dla wszystkich uczestników zawodów, jednocześnie zastrzega sobie prawo do odwołania tej kategorii .
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska

6. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:
- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem FAP.
- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.
- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony zostanie przed rozpoczęciem zawodów.

7. PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

- I miejsce – 10 pkt.
- II miejsce – 7 pkt.
- III miejsce – 5 pkt.
- IV miejsce – 4 pkt.
- V miejsce – 3 pkt.
- VI miejsce – 2 pkt.

8. PROGRAM ZAWODÓW:

- 9.00 – odprawa opiekunów reprezentacji szkół
- 9.15 – ważenie wszystkich uczestników zawodów
- 9.45 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie eliminacji
• walki toczyć się będą na dwóch stołach
• w pierwszej kolejności startują szkoły gimnazjalne, a następnie szkoły ponad gimnazjalne.
• poszczególne kategorie wagowe będą rozgrywane do samego końca, z walkami półfinałowymi i finałowymi włącznie.

9. ZGŁOSZENIA:

- Zgłoszenia wstępne z podaniem liczby startujących winny być dokonane telefonicznie tel. 627-00-71 lub faxem 058 663-74-07 do dnia 18.XII.2017


10. NAGRODY:

- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach wagowych nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi..
- Szkoły, które zajmą miejsca od 1-3 otrzymają puchary.

11. UWAGI KOŃCOWE:

- W związku z niemożliwością ustalenia dokładnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny programu zawodów
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe)
- Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie posiadający uprawnienia FAP.
- Opiekunowie grup zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach.
- Wszyscy startujący zawodnicy do ważenia muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju rodziców lub opiekuna.

Patron Medyczny:
evi-MED Sp. z o.o. Gdynia

Patron medialny:
armpower.net

Organizator: mgr Maciej Sośnicki

 

DRUŻYNOWO GIMNAZJA

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 GIM. BOJANO 2 2 0 39
2 GIM. 13 1 2 1 36
3 GIMN. KATOLICKIE 1 0 0 17
4 GIM. 14 0 0 2 14


DRUŻYNOWO PONADGIMNAZJALNE

Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 ZSCHIE 2 1 2 45
2 X LO 2 0 3 40
3 I ALO 1 2 0 31
4 CKZIU NR2 0 3 2 31
5 IX LO 1 1 0 29
6 CKZIU NR1 1 0 0 27
7 V LO 0 1 1 22
8 II LO 1 1 0 21
9 XIV LO 1 0 1 21
10 VI LO 0 0 0 12
11 ZSAIE 0 0 0 5
12 LIC. KATOLICKIE 0 0 0 4
13 ZSET 0 0 0 0


JUNIOR18 MEN RIGHT GIM-II
1. JAWORSKI MICHAŁ. GIM. BOJANO
2. DOPKE ANTEK. GIM. BOJANO
3. ŻMICH JAKUB. GIM. 13
4. KOWALSKI MATEUSZ. GIM. 13
5. SORDYL JAKUB. GIMN. KATOLICKIE
6. PEPLIŃSKI JAN. GIMN. KATOLICKIE

JUNIOR18 MEN RIGHT GIM-III
1. BRAUER KRZYSZTOF. GIMN. KATOLICKIE
2. KAMIŃSKI DAMIAN. GIM. 13
3. DAKOWICZ JAKUB. GIM. 14
4. OCZK ŁUKASZ. GIM. BOJANO
5. SHATSKI JLIA. GIM. 13
6. RYMARZAK KONRAD. GIMN. KATOLICKIE
7. POTRYKUS ADRIAN. GIM. BOJANO
8. KRUKOWSKI MARCIN. GIM. 14
9. CHMURZYŃSKI DAWID. GIM. 14

JUNIOR18 WOMEN RIGHT GIM-II
1. TRYBA ZAZANNA. GIM. BOJANO
2. BARAN ZUZANNA. GIM. 13

JUNIOR18 WOMEN RIGHT GIM-III
1. ROZNERSKA PATRYCJA. GIM. 13
2. WANKE ZUZANNA. GIM. BOJANO
3. LICHNIAK NATALIA. GIM. 14
4. STAWARZ WIKTORIA. GIM. 14

 

SENIOR MEN RIGHT 63
1. SOBALSKI MATEUSZ. CKZIU NR1
2. KNITTER MICHAŁ. V LO
3. HALLMANN OSKAR. ZSCHIE
4. BIAŁAS KONRAD. IX LO
5. ZIELSKI TOMASZ. X LO
6. ELIASZ IGOR. VI LO
7. ŻAKOWSKI SZYMON. XIV LO
8. BITEL PATRYK. I ALO
9. RADTKE KAMIL. ZSET

SENIOR MEN RIGHT 70
1. LIPKOWSKI KAROL. ZSCHIE
2. GRZYWIŃSKI DAWID. CKZIU NR2
3. KRUCZYŃSKI MATEUSZ. X LO
4. STRYCHACKI KACPER. ZSAIE
5. GLOZA MATEUSZ. CKZIU NR1
6. DWORAK DAWID. VI LO
7. PALMĄKA MICHAŁ. XIV LO
8. SZELIGA JAKUB. I ALO
9. GODLEWSKI DANIEL. IX LO

SENIOR MEN RIGHT 78
1. SOBCZYK KAROL. ZSCHIE
2. WNUCZYŃSKI MICHAŁ. I ALO
3. STYRNA PAWEŁ. V LO
4. SZYMANOWSKI FABIAN. LIC. KATOLICKIE
5. HAJDUK ADAM. CKZIU NR1
6. NOWAK SZYMON. II LO
7. KARSZNIA KRZYSZTOF. IX LO
8. MAGRIAN GRZEGORZ. VI LO
9. RZEPPA MAX. XIV LO

SENIOR MEN RIGHT 86
1. KOŁACZ MATEUSZ. X LO
2. KAMIŃSKI DAMIAN. CKZIU NR2
3. KALETA KACPER. XIV LO
4. KLEINA PATRYK. CKZIU NR1
5. FILIPKOWSKI MICHAŁ. V LO
6. PETKOWSKI MICHAŁ. ZSCHIE
7. KLIMOWICZ JAN. II LO
8. FORMELA KACPER. ZSET

SENIOR MEN RIGHT +86
1. STANULEWICZ ADRIAN. II LO
2. HELENIAK WIKTOR. I ALO
3. KĘDZIORA FILIP. ZSCHIE
4. KOCZARA GRZEGORZ. CKZIU NR1
5. WASILEWSKI MACIEJ. IX LO
6. WALCZEWSKI MAKSYM. XIV LO
7. BIERNACKI WOJTEK. V LO

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KOŁACZ MATEUSZ. X LO
2. LIPKOWSKI KAROL. ZSCHIE
3. KAMIŃSKI DAMIAN. CKZIU NR2
4. WNUCZYŃSKI MICHAŁ. I ALO
5. MARCJAŃSKI DAWID. CKZIU NR1
6. HELENIAK WIKTOR. I ALO
7. STANULEWICZ ADRIAN. II LO

 

SENIOR WOMEN RIGHT 55
1. DAWIDOWSKA DOMINIKA. I ALO
2. BŁAŻYŃSKA PAULINA. IX LO
3. JACHOREK WIKTORIA. CKZIU NR2
4. KRUK TERESA. VI LO
5. SZYMKIEWICZ NATALIA. V LO
6. DROJECKA PATRYCJA. X LO
7. KILIŃSKA MARTYNA. ZSCHIE

SENIOR WOMEN RIGHT 70
1. LIPIŃSKA KAROLINA. XIV LO
2. KOWALSKA SYLWIA. CKZIU NR2
3. WROSZ DOMINIKA. X LO
4. MORAWSKA MAJA. IX LO
5. PORYKUS KAROLINA. V LO
6. LIEBON MARTA. ZSCHIE
7. KISIELEWSKA KAMILA. ZSAIE
8. KREFT PAULINA. ZSAIE

SENIOR WOMEN RIGHT +70
1. BONA ROKSANA. IX LO
2. SYMON ZUZANNA. II LO
3. IDZIASZEK ZUZANNA. X LO
4. MIOTKE AGNIESZKA. VI LO
5. SZYMAŃSKA SANDRA. ZSCHIE
6. KUREK SANDRA. XIV LO
7. KREFT NATALIA. I ALO

 

Language
dsadsa