Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

V MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ >>>

V MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net

V MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net Poland, SP 10 w Gdyni, ul. Morska 192

09:00 - 14:25 | 14.03.2018

 

V MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ

 

1. CELE:

- Popularyzacja dyscypliny sportu: siłowanie na rękę w środowisku szkolnym.

- Wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.

- Integracja dzieci i młodzieży z gdyńskich,, podstawówek ‘’.

- Kształtowanie wzorców moralnych i społecznych poprzez uczciwą sportową rywalizację.

- Kształtowanie prawidłowej postawy zawodnika i kibica.

 

ORGANIZATOR:

- Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni

- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP

- Gdyńskie Centrum Sportu

 

3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

- 14 marca 2018 r. – sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni, ul. Morska 192

 

4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

- Chłopcy klasa IV Open

- Chłopcy klasa V Open

- Chłopcy klasa VI Open

- Chłopcy klasa VII Open

- Dziewczęta klasa IV - V Open

- Dziewczęta klasa VI - VII Open

 

5. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

W zawodach prawo startu mają uczniowie gdyńskich szkół podstawowych z klas IV - VII.

Szkoła we wszystkich kategoriach wagowych może wystawić MAKSYMALNIE:

2 zawodników z klasy IV

2 zawodników z klasy V

2 zawodników z klasy VI

2 zawodników z klasy VII

4 zawodniczki z przedziału klas IV-V

4 zawodniczki z przedziału klas VI-VII

 

6. ZASADY UCZESTNICTWA:

- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły podstawowej.

- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska

 

7. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:

- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem Federacji Armwrestling Polska

- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.

- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony zostanie przed rozpoczęciem zawodów.

 

8. PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

- I miejsce – 10 pkt.

- II miejsce – 7 pkt.

- III miejsce – 5 pkt.

- IV miejsce – 4 pkt.

- V miejsce – 3 pkt.

- VI miejsce – 2 pkt.

 

9. PROGRAM ZAWODÓW:

- 9.00 – odprawa opiekunów reprezentacji szkół

- 9.15 – weryfikacja / zapisy wszystkich uczestników zawodów

- 10.00 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie rozgrywek

- 12.00 – walki półfinałowe i finałowe

- 12.30 – zakończenie rywalizacji, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, medali, pucharów

- 13.00 – zakończenie zawodów

 

• walki toczyć się będą na jednym stole

• rywalizacja odbędzie się na przemian dziewczęta / chłopcy, począwszy od najniższych kategorii wiekowych

• walki półfinałowe i finałowe wszystkich kategorii rozegrane zostaną zaraz po eliminacjach

 

10. ZGŁOSZENIA:

- Zgłoszenia wstępne, z podaniem liczby startujących, prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: izabelasobiecka@gmail.com do dnia 09 marca 2018r.

- Wszelkich informacji dotyczących zawodów udzielają koordynatorki zawodów z ramienia SP nr 10 – Izabela Sobiecka, Tel. 501-516-445, Kamila Górecka-Kaszak, Tel. 500-504-364.

 

11. NAGRODY:

- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach wagowych nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

- Szkoły, które zajmą miejsca od 1-3 otrzymają puchary.

 

12. UWAGI KOŃCOWE:

- W związku z niemożliwością ustalenia dokładnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny programu zawodów.

- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe)

- Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie posiadający uprawnienia FAP.

- Opiekunowie grup zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach.

- Wszyscy startujący zawodnicy do ważenia muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne.

- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju rodziców lub opiekuna.

 

Patron medialny: armpower.net

Projekt Współfinansowany przez Miasto Gdynia.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:        
        
1. Szkoła Podstawowa Bojano - Pkt. 60
2. Szkoła Podstawowa Nr 40 - Pkt. 47
3. Szkoła Podstawowa Nr 10 - Pkt. 33
4. Szkoła Podstawowa Nr 35 - Pkt. 20
5. Zespół Szkół Katolickich w Gdyni - Pkt. 10
6. Szkoła Podstawowa Nr 44 - Pkt. 9


DZIEWCZYNY KLASA IV - V OPEN        
        
1. Wycichowska Milena - sp 40
2. Adamska Kinga - sp 40
3. Przybysz Laura- sp 10
4. Franskowska oliwia - sp bojano
5. Wolszon Amelia - sp 35
6. Siwińska Oliwia - sp 10
7. Buniek Julia - sp 44
8. Babiaczyk Kinga - sp 40
9. Grot Oliwia - sp 35
10. Gronczewska Aleksandra - sp 10
11. Sękowska Emilia - sp 35
12. Hinz Paulina - sp 35
13. Przybysz Zuzanna - sp 10

DZIEWCZYNY KLASA VI - VII OPEN        
        
1. Aleksander Marcelina - zs kat.
2. Romaniecka Paulina - sp 40
3. Kuźma-Ebel Dominika - sp 10
4. Sowada Paulina - sp bojano
5. Skąpska Anna - sp 40
6. Gołębiewska Olga - sp bojano
7. Rajewicz Maria - sp 44
8. Zych Julia - sp 10
9. Konkel Nikola - sp 10
10. Damska Laura - sp 10
11. Bielecka Oliwia - sp 35
12. Żółtowska Amelia - sp 35
13. Gabrukiewicz Julia - sp 44
        
CHŁOPCY KLASA IV OPEN        
        
1. Kopacz Oleksandr - sp bojano
2. Czech Max - sp bojano
3. Koczapski Tomasz - sp 40
4. Brzeski kacper - sp 44
5. Buksiński Adam - sp 40
6. Ćwiek Bartek - sp 44
7. Kazimerski Kacper - sp 10
8. Frąckowiak Miron - sp 35
9. Radomski Oktawian - sp 10
        
CHŁOPCY KLASA V OPEN        
        
1. Jurkowski Miłosz - sp 10
2. Bazaczek Dorian - sp 10
3. Bobrowski Dominik - sp 35
4. Polaszek Michał - sp bojano
5. Wiktorowicz Tomasz - sp 35
        
CHŁOPCY KLASA VI OPEN        

        
1. Potrykus Piotr - sp bojano
2. Kołakowski Kuba - sp bojano
3. Kwinta Andrzej - Sp 35
4. Kurek Paweł - Sp 35
        
CHŁOPCY KLASA VII OPEN        
        
1. Zakrzewski Antoni - sp bojano
2. Łasek Kacper - sp 40
3. Skrzypkowski Nikolas - sp 40
4. Wolan Julian - sp 10
5. Nowakowski Dominik - sp 44
6. Jaskóldski Damian - sp bojano
7. Lebioda Piotr - sp 10
8. Ostrowski Maks - sp 35
9. Kołodziej Jan - sp 44
10. Trojanowski Mateusz - sp 35
        

 

Language
dsadsa