Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

Debiuty 2018 >>>

Debiuty 2018 # Armwrestling # Armpower.net

Debiuty 2018 # Armwrestling # Armpower.net Poland, Centrum Handlowym FERIO, 62-571 Stare Miasto

09:00 - 20:00 | 24.11.2018

Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę

DEBIUTY 2018

1. Termin i miejsce:
Mistrzostwa odbędą się w dniu 24 listopada 2018 roku (sobota) w Centrum Handlowym FERIO,  62-571 Stare Miasto.

2. Weryfikacja i ważenie:
Weryfikacja i ważenie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach odbędzie się: 
23 listopada 2018 od 18:00 do 20:00 (w oficjalnym Hotelu zawodów)   oraz 24 listopada 2018roku od godz. 9.00 do 11.00 w Centrum Handlowym FERIO Stare Miasto
Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

3. Rywalizacja:
Rywalizacja sportowa rozpocznie się:  eliminacje od godz. 11.30 oraz finały (godzina 18:00) odbędą się w Centrum Handlowym FERIO.

4. Zasady rywalizacji:
Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe: 
- Juniorki - prawa ręka: open
- Juniorzy - prawa ręka: 63kg, 78kg, +78kg
- Mężczyźni - prawa i lewa ręka: 63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, +95kg, Open
- Kobiety - prawa i lewa ręka: Open

Rywalizacja odbędzie się na prawą i lewą rękę w poszczególnych kategoriach wagowych oraz na prawą i lewą rękę w kategorii open w systemie do dwóch przegranych wg. Zasad WAF.
 

UWAGA!
Przypominamy:
1. w turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy początkujący (osoby, które nie startowały na Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski, Lidze Zawodowej i innych większych zawodach rangi ogólnopolskiej, czy światowej) 
2. zawodnicy, którzy kiedykolwiek w poprzednich edycjach turnieju: „ Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę DEBIUTY” organizowane przez OSP BOLO Stare Miasto i FAP zajęli PIERWSZE miejsce w konkretnej kategorii oznacza to, że nie mogą wystartować po raz kolejny w tej kategorii turnieju, ale mogą w innej.

5. Nagrody:
Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).
Puchary w kategorii Open (do trzeciego miejsca)
Nagrody od sponsorów.

6. Zakwaterowanie:
Dla osób przyjezdnych, zarówno zawodników, kibiców i trenerów istnieje możliwość rezerwacji noclegu.
 W sprawie noclegów prosimy o kontakt z:
Noclegi Turystyczne ADRIA
Topolowa 16, 62-571 Stare Miasto
Rafał Stanisławski  tel. 501 515 499

7. Opłata startowa:
Seniorzy: 30 zł za start w jednej kategorii wagowej i rękę (start tylko w kat. seniorskich)
Juniorzy: 20 zł za start w jednej kategorii wagowej i rękę (start tylko w kat. juniorskich)
Zawodnicy niepełnosprawni są zwolnieni z opłat startowych.

8. Uwagi końcowe:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym. W skład ubioru sportowego wchodzi:  koszulka z krótkim rękawem lub na ramiączkach, spodnie dresowe lub krótkie spodenki, obuwie sportowe.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.

Organizatorzy:
OSP BOLO STARE MIASTO
Paweł Gradecki, Andrzej Piaskowski
tel. 602 669 333
e-mail: osp.staremiasto@wp.pl
 
FAP
tel. 058 621 93 08
e-mail: redakcja@armpower.net


SENIOR MEN LEFT 63KG
1. WITKOWSKI JACEK. OSTRÓW WLKP
2. GORCZYŃSKI MICHAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. GOLUCH KAMIL. CZESŁAWICE
2. WITKOWSKI KRZYSZTOF. OSTRÓW WLKP
3. JACOSZEK PRZEMYSŁAW. KONIN
4. PIOTROWSKI SEBASTIAN. MIĘDZYCHÓD

SENIOR MEN LEFT 78KG
1. PIĄTEK ARNOLD. ŚRODA WLKP.
2. PLICHTA ADAM. GDAŃSK
3. RUDOMANIENKO IGOR. POZNAŃ
4. KOWALIK SEWERYN. RADOSTOWO
5. DŁONIAK MACIEJ. PONĘTÓW GÓRNY
6. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
7. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW
8. WORZAŁA JULIAN. ŁUBIANA
9. DRZYMAŁA DAWID. PŁOCK

SENIOR MEN LEFT 86KG
1. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2. LACH ADRIAN. PAWŁOWICE
3. POŁOŃSKI MAKSYMILIAN. TYCHY
4. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
5. HILDEBRANDT FILIP. ŁUBIANA
6. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
7. SZULC DAMIAN. OSTRÓW WLKP
8. BANAŚ MACIEJ. RYBNIK

SENIOR MEN LEFT 95KG
1. BEŁBOT ARKADIUSZ. SUWAŁKI
2. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
3. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
4. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
5. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
6. WIŚNIEWSKI KONRAD. AUGUSTÓW
7. LISIEWICZ MATEUSZ. SUWAŁKI
8. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
9. BARCIOK MAREK. RADLIN
10. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN
11. ZYMNY KAMIL. OSTRÓW WLKP

SENIOR MEN LEFT +95KG
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
4. HUSSEIN KARIM. WARSZAWA
5. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP
6. BUGAJEWSKI MACIEJ. WARSZAWA
7. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
8. SZYMAŃSKI MICHAŁ. BRZEZIŃSKIE HOLENDRY
9. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
10. GODLEWSKI DAMIAN. ELBLĄG
11. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
12. ADAMCZYK PRZEMYSŁAW. WYGODA
13. KOZAK OSKAR. WROCŁAW

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
3. GRZEGORCZYK SEBASTIAN. SIERADZ

SENIOR MEN RIGHT 63KG
1. WITKOWSKI JACEK. OSTRÓW WLKP

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. WITKOWSKI KRZYSZTOF. OSTRÓW WLKP
2. GOLUCH KAMIL. CZESŁAWICE
3. OPALSKI JAN. WARSZAWA
4. JACOSZEK PRZEMYSŁAW. KONIN

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. PLICHTA ADAM. GDAŃSK
2. KOWALIK SEWERYN. RADOSTOWO
3. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
4. RUDOMANIENKO IGOR. POZNAŃ
5. PIĄTEK ARNOLD. ŚRODA WLKP.
6. DŁONIAK MACIEJ. PONĘTÓW GÓRNY
7. CZAJKA MARIUSZ. CZĄSTKÓW
8. MAJCHRZAK MIKOŁAJ. KAZIMIERZ BISKUPI
9. DRZYMAŁA DAWID. PŁOCK

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2. BANAŚ MACIEJ. RYBNIK
3. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ
4. KOŚCIELNIAK PATRYK. ODROWĄŻ
5. POŁOŃSKI MAKSYMILIAN. TYCHY
6. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
7. SZULC DAMIAN. OSTRÓW WLKP
8. LACH ADRIAN. PAWŁOWICE
9. BEDZICHOWSKI DAWID. KONIN
10. NAPIERAŁA DANIEL. GOLINA

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
2. BEŁBOT ARKADIUSZ. SUWAŁKI
3. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
4. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
5. SZESZYCKI TOMASZ. POZNAŃ
6. LISIEWICZ MATEUSZ. SUWAŁKI
7. TRYBA ARTUR. ŁUBIANA
8. SZAMBELAN DAWID. KARNISZEWO
9. SIBIK ANDRZEJ. BOGATYNIA
10. BARCIOK MAREK. RADLIN
11. SPOREK JAKUB. WARSZAWA
12. WRZASKOWSKI ŁUKASZ. KONIN

SENIOR MEN RIGHT +95KG
1. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDAŃSK
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
4. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
5. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
6. GODLEWSKI DAMIAN. ELBLĄG
7. ZALEWSKI JAROSŁAW. GOŁDAP
8. DUNAJKO ŁUKASZ. WARSZAWA
9. TRYBA ADRIAN. ŁUBIANA
10. BUGAJEWSKI MACIEJ. WARSZAWA
11. HUSSEIN KARIM. WARSZAWA
12. ADAMCZYK PRZEMYSŁAW. WYGODA
13. GROTOWSKI ROBERT. WARSZAWA
14. SZYMAŃSKI MICHAŁ. BRZEZIŃSKIE HOLENDRY
15. WILKOWSKI PRZEMYSŁAW. RADZYMIN

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. ŁOBODA BARTOSZ. BYDGOSZCZ
2. OSTROWSKI DAMIAN. BOGATYNIA
3. JUSIAK ADRIAN. NAŁĘCZÓW
4. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
5. DENNARD KRISTIAN. RADZYMIN
6. DUNAJKO ŁUKASZ. WARSZAWA
7. BAUC ŁUKASZ. STARE MIASTO
8. WIELOGÓRSKI EMIL. BEŁCHATÓW
9. WRĄBEL MATEUSZ. SIERADZ

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. ANTOŃCZYK ŁUKASZ. MARKLOWICE
2. KUZICKI KAROL. MARKLOWICE
3. GORCZYŃSKI MICHAŁ. PRUSZCZ GDAŃSKI

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. GODLEWSKI FILIP. ELBLĄG
2. WORZAŁA JULIAN. ŁUBIANA
3. PIOTROWSKI SEBASTIAN. MIĘDZYCHÓD

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. WILKOWSKI PRZEMYSŁAW. RADZYMIN
2. GRZEGORCZYK SEBASTIAN. SIERADZ
3. HILDEBRANDT FILIP. ŁUBIANA
4. KOŁODZIEJCZAK WIKTOR. OCHLE
5. ZYŚK KRYSTIAN. WARSZAWA
6. HERENEK KAMIL. KOŚCIERZYNA

SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. SIEKACZ ULA. STARE MIASTO
2. MOCHENZY EWA. STARE MIASTO
3. JABŁOŃSKA EWELINA. DRZEWCE
4. ZAORSKA SYLWIA. KOSZALIN
5. PIASKOWSKA LENA. STARE MIASTO

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. TROKA ALEKSANDRA. KOŚCIERZYNA
2. SIEKACZ ULA. STARE MIASTO
3. MOCHENZY EWA. STARE MIASTO
4. BRZEZIŃSKA KINGA. SIERADZ
5. JABŁOŃSKA EWELINA. DRZEWCE
6. PIASKOWSKA LENA. STARE MIASTO
7. ZAORSKA SYLWIA. KOSZALIN

JUNIOR18 WOMEN RIGHT OPEN
1. BRZEZIŃSKA KINGA. SIERADZ
 

Language
dsadsa