Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

XIII MISTRZOSTWA ARMWRESTLINGU W ZSO NR 5 >>>

XIII MISTRZOSTWA ARMWRESTLINGU W ZSO NR 5 # Armwrestling # Armpower.net

XIII MISTRZOSTWA ARMWRESTLINGU W ZSO NR 5 # Armwrestling # Armpower.net Poland, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdyni

09:00 - 12:00 | 23.11.2018

XIII MISTRZOSTWA ARMWRESTLINGU W ZSO NR 5
 

1. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:  
- 23 listopad 2018 r na Sali sportowej ul. Wejherowska 55, 81-049 Gdynia

2. CEL:    
- Popularyzacja dyscypliny sportu w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych mistrzów szkoły.

3. ORGANIZATOR:  
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia
- Rada Dzielnicy Chylonia

4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

Szkoły Gimnazjalne: 
- Chłopcy klasa III Open, dziewczęta klasa III Open

Szkoły Ponadgimnazjalne:
- Chłopcy: -63, -70, -78, -86, ponad 86 kg  
- Dziewczęta: - 55, -70 kg ,ponad 70 kg

5. ZASADY UCZESTNICTWA:  
- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły ZSO Nr 5.  
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska

6. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW: 
- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem FAP.  
- Zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz  przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.  

7. PROGRAM ZAWODÓW:  
-8.00 – weryfikacja zawodników z klas gimnazjalnych
-8.30 - 10.30 – start zawodników klas gimnazjalnych
-10.30 – rozdanie nagród dla klas gimnazjalnych
-11.00 – weryfikacja i ważenie zawodników z klas ponadgimazjalnych
-11.30 – 13.30 - start zawodników klas ponadgimnazjalnych
-13.30 –14.00- rozdanie nagród dla klas ponadgimnazjalnych ,zakończenie imprezy.

8. ZGŁOSZENIA: 
- Opiekunowie ( lub sami zawodnicy) zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców lub opiekunów na uczestnictwo w zawodach. Zgody do pobrania pokój WF
- Zgłoszenia wstępne z podaniem liczby startujących winny być dokonane do  pokoju nauczycielskiego WF  (Tomasz Kożuchowski)
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe).

Organizator: Tomasz Kożuchowski                                           
Dyrektor: Ewa Piątek

WYNIKI KLASYFIKACJI:

GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA KLASA 3:
1. EMILIA LIPIŃSKA
2. ALEKSANDRA KRAJ
3. ANIELA KOŁODZIEJCZAK
4. JULIA WABERSKA

GIMNAZJUM CHŁOPCY KLASA 3:
1. MATEUSZ KOWALSKI
2. SZYMON ZALEWSKI
3. ADRIAN WITTBRODT
4. JAKUB JASIŃSKI
5. PAWEŁ KACZOROWSKI
6.DAWID ZAKRZEWSKI
7. FRANCISZEK MALANOWSKI
8. MAREK MAZURCZAK
9. NIKODEM OLSZEWSKI
10. ADAM PIOTROWSKI
11. MACIEJ GUSZCZAK
12. PIOTR ILCZUK
13. KACPER SZYK

LICEUM DZIEWCZETA 55 KG:
1. DOMINIKA LANDOWSKA
2. MARTA STOLC
3. ANNA WOLNA

LICEUM DZIEWCZĘTA 70 KG:
1. NATALIA BIAŁA
2. DOMINIKA MOROZ
3. PAULINA CHRZAN
4. MAŁGORZATA HAŁAS
5. ADA GUDEL
6. KLAUDIA MASZOTA

LICEUM DZIEWCZĘTA PLUS 70 KG:
1. KLAUDIA MYĆKA
2. KINGA PRUS
3. OLIVIA LEREN

LICEUM CHŁOPCY 63 KG:
1. OSKAR KŁOS
2. EREN FARUK
3. WOJCIECH SZOPA

LICEUM CHŁOPCY 70 KG:
1. JAKUB MARACEWICZ
2. MAKSYMILIAN SZYMKOWIAK
3. KACPER KOWALCZYK
4. KONRAD WIŚNIEWSKI

LICEUM CHŁOPCY 78 KG:
1. KRYSTIAN GABRIEL
2. DANIEL SEROCZYŃSKI
3. OSKAR MACIEJEWSKI
4. MICHAŁ SZYMAŃSKI

LICEUM CHŁOPCY 86 KG:
1. KACPER KALETA
2. NIKODEM KELLER
3. SEBASTIAN POTRYKUS

LICEUM CHŁOPCY PLUS 86 KG:
1. ILIA SHATSKII
2. BARTOSZ GORCZYCA

 

Language
dsadsa