Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

XIX MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE >>>

XIX MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE # Armwrestling # Armpower.net

XIX MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE # Armwrestling # Armpower.net Poland, HULAKULA ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA

12:00 - 20:00 | 05-07.04.2019

 

e1f177_termin-i-miejsce-zawodow.png


Mistrzostwa odbędą się w dniach: 05 - 07 kwietnia 2019 roku

Miejsce Mistrzostw:
HULAKULA
ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA

UL. Jagiellońska 82B
03-301 Warszawa

 

2fee5f_rejestracja-wazenie-zgloszenie-druzyn.png2ceece_waga.png

 


Weryfikacja i ważenie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach odbędzie się:
05 kwietnia 2019 w godz. 16.00 - 20.00 (HIT Hotel, ul. ks. I. Kłopotowskiego 33,  03-720 Warszawa)

Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

 

Zgłoszenie drużyn:

Na zgłoszenie drużyn FAP czeka do dnia  01 kwietnia 2019 roku do godz. 23.59.
Zgłoszenie należy wypełniać tylko za pomocą formularza on-line: armwrestling.pl/register/public/login
Przedstawicieli klubów w celu uzyskania loginu i hasła do rejestracji online prosimy o kontakt z: Marcinem Mielniczuk: polisharmwrestling@gmail.com

Licencje:

W sprawie licencji zawodniczych (druki, uwagi, szczegóły, dokumentacja) prosimy o kontakt z: Wiktor Zaklicki, e-mail: w.zaklicki@gmail.com, tel. 505 242 922

Uczestnicy zawodów:

- W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencje zawodnicza klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska
- Każdy zawodnik może wystartować tylko i wyłącznie w koszulce klubowej. Zawodnicy podczas startu nie będący w koszulce klubowej nie zostaną dopuszczeni do rywalizacji.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie

 

 

Zarząd Federacji Armwrestling Polska (FAP) informuje, iż w dniu 05 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 20.30 w HIT Hotel przy ul. ks. I. Kłopotowskiego 33, 03-720 Warszawa odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Federacji Armwrestling Polska.

Poniżej Program Walnego Zgromadzenia Członków Federacji Armwrestling Polska – Warszawa 2019:

1. Raport z dotychczasowej działalności Federacji.
2. Przyjęcie uchwały o zatwierdzenie bilansu za rok 2018
3. Kadra Narodowa:
- Mistrzostwa Europy 2019
- Mistrzostwa Świata 2019
4. Puchar Polski 2019 (warunki kontraktu, kandydaci)
5. Mistrzostwa Polski 2020 (warunki kontraktu, kandydaci)
6. Wolne wnioski.
7. Zamknięcie zebrania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem FAP 58 621 93 08 (pn. - pt. 08.00 – 16.00).

 

eeeea4_szczegolowy-regulamin.png


06 kwietnia 2019 (ręka prawa) - HULAKULA  ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA, ul. Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa

9:30 odprawa sędziowska
10:00 - 15:00 eliminacje
15:00 - 16:00 pokazy ( Mistrz Polski w Kulturystyce, pokazy zespołów muzycznych itp )
16:00 - 19:00 Finały, Ceremonia wręczenia nagród
21:00 - afterparty HulaKula

07 kwietnia 2019 (ręka lewa) - HULAKULA  ROZRYWKOWE CENTRUM MIASTA, ul. Jagiellońska 82B, 03-301 Warszawa

9:30 odprawa sędziowska
10:00 - 15:00 eliminacje
15:00 - 16:00 pokazy ( Mistrz Polski w Kulturystyce, pokazy zespołów muzycznych itp )
16:00 - 19:00 Finały, Ceremonia wręczenia nagród
 

ca4c1d_kategorie-wagowe.png


Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe:
 

JUNIOR:

Sub - Junior 14-15 lat (urodzeni w latach 2004, 2005) - lewa, prawa ręka:

Junior (chłopcy): do 45kg, 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70kg, +70kg
Juniorki (dziewczyny): do 40kg, 45kg, 50kg, 55kg, 60kg, 70kg, +70kg
 

Junior 18 lat (urodzeni w latach 2001, 2002, 2003) - lewa, prawa ręka:

Junior (chłopcy): do 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70kg, 75kg, 80kg, +80kg
Juniorki (dziewczyny): do 45kg, 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70kg, +70kg
 

Junior do 21 lat (urodzeni w latach 1998, 1999, 2000) - lewa, prawa ręka:

Junior (chłopcy): do 55 kg, 60kg, 65kg, 70kg, 75kg, 80kg,85kg, 90kg, +90kg,
Juniorki (dziewczyny): do 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70kg, +70kg

 

SENIOR:

Seniorki (urodzeni po 1997 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 50kg, 55kg, 60kg, 65kg, 70 kg, 80kg, 90kg, +90 kg.

Seniorzy (urodzeni po 1997 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 55kg, 60 kg, 65kg, 70kg, 75kg, 80kg, 85kg, 90kg, 100kg, 110kg, +110kg.

 

MASTERS & GRAND MASTERS:

Masters kobiet (urodzeni przed 1979 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
kategoria do 60kg, do 70kg, +70kg

Masters mężczyzn (urodzeni przed 1979 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

Grand Masters mężczyźni (urodzeni przed 1969 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

Grand Masters kobiet (urodzeni przed 1969 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
kategoria Open

Senior Grand Masters mężczyźni (urodzeni przed 1959 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
kategoria OPEN

 

NIEPEŁNOSPRAWNI:

Niepełnosprawni- lewa, prawa ręka:
do 60kg, do 75kg, do 90kg, +90kg

Niepełnosprawni kobiety- lewa, prawa ręka:
kategoria OPEN

 

b1fa0a_nagrody.png277ce9_puchar.png



- Medale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do miejsca trzeciego)
- Puchary w klasyfikacji drużynowej
- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze i drugie miejsca w poszczególnych kategoriach, zostaną zakwalifikowani do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata 2019

 

00aa05_oplata-startowa.pnged79d3_pln.png



- Opłata startowa (opłata jest jednorazowa i jednocześnie obejmuje starty na lewą i prawa rękę

Seniorzy – 70 zł (start seniorów tylko w kategoriach seniorskich)
Juniorzy – 35 zł (start juniorów tylko w kat. juniorskich)
Juniorzy & Seniorzy – 70 zł (start juniorów w kategoriach juniorskich i seniorskich)
Niepełnosprawni – zwolnieni (start niepełnosprawnych tylko w kategoriach niepełnosprawnych)
Niepełnosprawni & juniorzy – 35 zł (start niepełnosprawnych w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)
Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy – 70 zł (start niepełnosprawnych w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)

 

cfbcd9_panel-sedziowski.png

167bca_sedziowie.png


Sędziowie FAP:

Sędziowie wszystkich kategorii są zobowiązani do sędziowania podczas XIX Mistrzostw Polski.

 

Szkolenie Sędziwskie:

Szkolenie sędziowskie planowane jest w dniu 05 kwietnia 2019 roku

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o zgłoszenia do:

Sędzia FAP - Monika Duma
e-mail: mona_du@interia.pl

lub kontakt kontakt telefoniczny z biurem FAP: 

tel. 58 621 93  (pn. - pt. w godz. 08.00-16.00)

Koszt kursu sędziowskiego to 300 pln (cena zawiera szkolenie oraz koszulkę sędziowską).

 

d67c23_organizatorzy.png

 


Federacja Armwrestling Polska
Tel/Fax. 58 621 93 08
redakcja@armpower.net

Grzegorz Nowotarski UKS Spartan
Tel. 509 412 196
e-mail: spartanwarszawa@gmail.com

 

PATRONAT MEDIALNY:

www.armpower.net
www.ArmBets.tv

 

 

dc645b_zakwaterowanie.png



Ze względów organizacyjnych Federacja Armwrestlin Polska prosi o kwaterowanie się w oficjalnych hotelach przygotowanych przez organizatora.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HIT Hotel
ul. ks. I. Kłopotowskiego 33
03-720 Warszawa

www.hithotel.pl


Tel: 22 818 07 75
Rezerwacje tylko pod e-mail: anna.blok@hithotel.pl  z dopiskiem Mistrzostwa Polski

UWAGA!!! Poniższe ceny pokoi obowiązują tylko do dnia 28 luty 2019. Po tym terminie ceny pokoi będą wyższe (w regularnej cenie).

Pokój 1 -os. ze śniadaniem - 179 PLN/doba/brutto

Pokój 2 -os. ze śniadaniem - 199 PLN/doba/brutto

Pokój 3 ,4 ,5 ,6 ,7 - osobowy (studio mieszkalne z łazienkami) - 85 PLN/osobo doba ze śniadaniem


-----------------------------------------

Hotel PARTNER
ul. Marywilska 16
03-228 Warszawa

www.partnerhotel.pl
 

Rezerwacja na Hasło: Mistrzostwa Polski
Rezerwacje pod e-mail: recepcja@partnerhotel.pl

Tel. +48 22 814 23 00

Pokój 1 -os ze śniadaniem (min 2 doby pobytu) - 210zł/doba

Pokój 2 -os dla 1 osoby ze śniadaniem (min 2 doby pobytu) - 230zł/doba

Pokój 2 -os ze śniadaniem (min 2 doby pobytu) - 250zł/doba

Pokój 1 -os ze śniadaniem (1 doba pobytu) - 240zł/doba

Pokój 2 -os dla 1 osoby ze śniadaniem (1 doba pobytu) - 260zł/doba

Pokój d2 -os ze śniadaniem (1 doba pobytu) - 280zł/doba


Parking bezpłatny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 



 

 

 

Wyniki XIX Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu - Warszawa 2019

 

WYNIKI: PRAWA RĘKA

JUNIOR16 MEN RIGHT 50KG
1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE (0131)

JUNIOR16 MEN RIGHT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C. (0205)

JUNIOR16 MEN RIGHT 60KG
1. SOBOS, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0007)

JUNIOR16 MEN RIGHT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0175)
2. KOBUS, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0227)
3. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0167)
4. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16 (0063)
5. GORCZYŃSKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0228)

JUNIOR16 MEN RIGHT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0177)
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16 (0062)

JUNIOR16 MEN RIGHT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0214)
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16 (0064)

JUNIOR18 MEN RIGHT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

JUNIOR18 MEN RIGHT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0129)
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0133)
4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0157)

JUNIOR18 MEN RIGHT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16 (0059)
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0130)
3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE (0132)

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
2. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
3. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0026)
4. MUTKA, EMANUEL UKS 16 (0057)
5. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA (0262)
6. ZIEMSKI, MARCIN HANDS OF STONE A.C. (0203)
7. SKWARA, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0140)
8. JUSZCZAK, ERYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0141)

JUNIOR18 MEN RIGHT 75KG
1. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE (0127)
2. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0176)
3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0025)
4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0146)

JUNIOR18 MEN RIGHT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE (0126)
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA (0274)
3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO (0106)

JUNIOR18 MEN RIGHT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0042)
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE (0128)
3. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO (0182)
4. HILDEBRANDT, FILIP ZŁOTY TUR GDYNIA (0267)
5. PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0125)
6. WORZAŁA, JULIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0268)
7. NOWAKOWSKI, DAWID UKS 16 (0058)

JUNIOR21 MEN RIGHT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)
3. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0145)
4. BARSKI, MICHAŁ UKS 16 (0066)

JUNIOR21 MEN RIGHT 70KG
1. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0171)
2. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0137)
3. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16 (0067)

JUNIOR21 MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)
3. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0138)
4. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0043)

JUNIOR21 MEN RIGHT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0136)
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0257)
3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0082)
4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0028)

JUNIOR21 MEN RIGHT 85KG
1. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0144)
3. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
4. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)

JUNIOR21 MEN RIGHT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)
2. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0143)
3. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA (0266)

JUNIOR21 MEN RIGHT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)
3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0149)

SENIOR MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0169)
4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
5. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)

SENIOR MEN RIGHT 65KG
1. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW (0078)
2. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW (0075)
3. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0271)
4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)
5. LEWANDOWSKI, ŁUKASZ UKS HULK WĘGRÓW (0091)
6. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
7. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN (0158)
8. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)
9. PÓŁTORAK, JAN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0168)
10. KUŚNIERCZYK, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0272)

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0033)
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0155)
3. KAJSTURA, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0181)
4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0019)
5. PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO (0226)
6. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
7. KRAWIEC, TOMASZ STEELARM WROCŁAW (0076)
8. MYŚLIŃSKI, MACIEJ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0211)
9. KOWAL, ADRIAN WIKING NISKO (0225)
10. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
11. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
12. SOŁTYS, MARCIN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0170)

SENIOR MEN RIGHT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. JACZEWSKI, ARTUR UKS HULK WĘGRÓW (0134)
3. GROCH, DAWID WIKING NISKO (0221)
4. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
5. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND (0001)
6. HASIŃSKI, KRZYSTOF ARMFIGHT PIASECZNO (0099)
7. SKAKOVSKIY, JURIY FIRE HAND (0003)
8. FIOŁEK, MIROSŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0159)
9. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
10. SCHEVCHUK, LIUBOMYR UKS HULK WĘGRÓW (0090)
11. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)

SENIOR MEN RIGHT 80KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0230)
2. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0085)
3. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0018)
4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
5. GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0206)
6. WOJNAR, KAMIL MCKIS TYTAN JAWORZNO (0074)
7. KACZOROWSKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0107)
8. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0220)
9. ZWARDOŃ, KAMIL UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0088)
10. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)
11. PARA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0190)
12. PADŁO, RAFAŁ WIKING NISKO (0224)
13. SURMA, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0124)
14. BURYS, BOGUSŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0081)
15. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)

SENIOR MEN RIGHT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0164)
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0135)
3. SMALCERZ, SZYMON MCKIS TYTAN JAWORZNO (0016)
4. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0231)
5. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)
6. WITECKI-KAZANECKI, ERYK HANDS OF STONE A.C. (0199)
7. MELCER, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0198)
8. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0213)
9. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
10. RACZKA, PATRYK ZLOTY SMOK KIELCE (0119)
11. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ(0196)
12. DURDA, TOMASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0011)
13. DUDA, PAVLO ZŁOTY TUR GDYNIA (0232)
14. MILCZAREK, MAREK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0152)

SENIOR MEN RIGHT 90KG
1. GRULKOWSKI, JAROSŁAW ZŁOTY TUR GDYNIA (0233)
2. KINDLER, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0234)
3. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO (0101)
4. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0046)
5. ZDANOWSKI, BOGDAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0235)
6. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
7. GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0236)
8. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)
9. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0162)
10. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)

SENIOR MEN RIGHT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0187)
2. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA (0240)
5. CIROCKI, ADRIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0239)
6. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
7. GODLEWSKI, ŁUKASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0111)
8. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0021)
9. BIEŃ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0109)
10. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0241)
11. MARTYNIUK, PIOTR ZŁOTY TUR GDYNIA (0237)
12. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0192)
13. BOCHENEK, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0154)
14. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0044)
15. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)
16. GORCZYŃSKI, RAFAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0244)
17. WENTA, ŁUKASZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0242)

SENIOR MEN RIGHT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0092)
2. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF TRAKTOR WOLSZTYN (0160)
3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0246)
4. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0022)
5. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ FIRE HAND (0004)
6. BEBEROK, PIOTR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0009)
7. JAWOROWSKI, KONRAD ARMFIGHT PIASECZNO (0095)
8. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
9. RYTEL, ARTUR ARMFIGHT PIASECZNO (0102)
10. JARZĄB, STANISŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0013)

SENIOR MEN RIGHT +110KG
1. WĘGLICKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0112)
2. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0096)
3. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO (0100)
5. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
6. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
7. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0193)
8. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE (0117)
9. OSTROWSKI, DAMIAN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0210)
10. HUBCZENKO, WIKTOR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0029)
11. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0104)
12. BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE (0070)
13. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
14. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
3. BURYS, BOGUSŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0081)
4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C. (0200)
5. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)
6. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
7. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)
8. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
9. PĘSIEK, EMIL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0197)

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
2. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)
3. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0183)
4. SOŚNICKI, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0249)
5. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
6. GIERSZEWSKI, ARKADIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0236)
7. STEFANIAK, TOMASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0123)
8. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
9. KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0122)
10. ZAORSKI, DAMIAN UKS 16 (0069)

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0218)
3. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
4. PODOLSKI, WALDEMAR UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0037)
5. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)
6. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
2. PALCZEWSKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0097)
3. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
4. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
5. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW ARMFIGHT PIASECZNO (0098)
6. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0041)
7. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
8. LESZKO, ROBERT UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0087)
9. ANKLEWICZ, KRZYSZTOF TRAKTOR WOLSZTYN (0160)
10. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)
11. PALCZEWSKI, ROMAN ARMFIGHT PIASECZNO (0110)

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
2. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
3. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
5. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
6. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)

GRANDMASTER MEN RIGHT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. GRYGORCEWICZ, ROBERT ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0207)
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0084)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
4. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
5. BOROWSKI, ANDRZEJ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0153)
6. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0084)
3. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
5. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
6. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
7. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)
8. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
9. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)
4. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

DISABLED MEN RIGHT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)
4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0270)

DISABLED MEN RIGHT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0263)
3. LUDWIK, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0264)

DISABLED MEN RIGHT +90KG
1. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0209)
2. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16 (0049)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50KG
1. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
2. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
3. SOŃTA, WANESA UKS 16 (0052)
4. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16 (0050)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. FILIŃKSA, EMILIA UKS 16 (0051)
2. BROCA, PATRYCJA UKS 16 (0072)
3. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0174)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60KG
1. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0142)
2. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0083)
3. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16 (0056)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA (0259)

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0008)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0139)
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0147)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60KG
1. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65KG
1. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA (0258)
2. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0179)
4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16 (0071)

JUNIOR21 WOMEN RIGHT +70KG
1. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)
2. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

SENIOR WOMEN RIGHT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0172)
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
3. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)

SENIOR WOMEN RIGHT 55KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16 (0053)
2. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND (0005)

SENIOR WOMEN RIGHT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0148)
2. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0217)
3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)
4. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
5. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)
6. BEDNARSKA, ANGELIKA TRAKTOR WOLSZTYN (0161)

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (0261)

SENIOR WOMEN RIGHT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0045)

SENIOR WOMEN RIGHT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0031)
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE (0120)
3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

SENIOR WOMEN RIGHT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0255)
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0151)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)
4. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)

SENIOR WOMEN RIGHT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0038)

MASTER WOMEN RIGHT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)

MASTER WOMEN RIGHT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

MASTER WOMEN RIGHT +70KG
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE (0121)
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

GRANDMASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. JUROSZEK, MARIA UKS SAMSON MARKLOWICE (0121)
2. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)

 

WYNIKI: PRAWA LEWA


JUNIOR16 MEN LEFT 50KG
1. KUZICKI, MAREK UKS SAMSON MARKLOWICE (0131)

JUNIOR16 MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)
2. OSTAPIUK, NAZARI HANDS OF STONE A.C. (0205)

JUNIOR16 MEN LEFT 65KG
1. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0175)
2. SZARLEJ, KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0167)
3. MICHALSKI, FRANCISZEK UKS 16 (0063)
4. GORCZYŃSKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0228)

JUNIOR16 MEN LEFT 70KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0177)
2. GOSZKIEWICZ, STANISŁAW UKS 16 (0062)

JUNIOR16 MEN LEFT +70KG
1. WITKOWSKI, MARCEL ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0214)
2. TETERYCZ, KACPER UKS 16 (0064)

JUNIOR18 MEN LEFT 50KG
1. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)

JUNIOR18 MEN LEFT 60KG
1. KOCJAN, MATEUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0129)
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
3. ANTOŃCZYK, ŁUKASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0133)
4. PAZIO, JACEK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0157)
5. SOBOS, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0007)

JUNIOR18 MEN LEFT 65KG
1. KORGÓL, DAMIAN UKS 16 (0059)
2. MARZECKI, JAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0130)
3. KUZICKI, KAROL UKS SAMSON MARKLOWICE (0132)

JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
2. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
3. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR GDYNIA (0262)
4. GRACZEK, DOMINIK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0026)
5. MUTKA, EMANUEL UKS 16 (0057)
6. ZIEMSKI, MARCIN HANDS OF STONE A.C. (0203)
7. JUSZCZAK, ERYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0141)
8. SKWARA, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0140)

JUNIOR18 MEN LEFT 75KG
1. CHEŁMINIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0176)
2. WALTAR, RADOSŁAW UKS SAMSON MARKLOWICE (0127)
3. OPIELA, PATRYK MCKIS TYTAN JAWORZNO (0025)
4. HNAT, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0146)

JUNIOR18 MEN LEFT 80KG
1. BERNACKI, RAFAŁ UKS SAMSON MARKLOWICE (0126)
2. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWA (0274)
3. PALCZEWSKI, WIKTOR ARMFIGHT PIASECZNO (0106)

JUNIOR18 MEN LEFT +80KG
1. BUDYCH, PAWEŁ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0042)
2. NIESPOREK, DAWID UKS SAMSON MARKLOWICE (0128)
3. PIERCHAŁA, TOBIASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0125)
4. ŚWIĘCKI, JAKUB ARMFIGHT PIASECZNO (0182)
5. WORZAŁA, JULIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0268)
6. NOWAKOWSKI, DAWID UKS 16 (0058)
7. HILDEBRANDT, FILIP ZŁOTY TUR GDYNIA (0267)

JUNIOR21 MEN LEFT 65KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. BILAŃSKI, PATRYK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0145)
3. BARSKI, MICHAŁ UKS 16 (0066)
4. DUDEK, MATEUSZ UKS 16 (0065)

JUNIOR21 MEN LEFT 70KG
1. BIEGA, DAMIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0137)
2. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
3. FUDRO, DARIUSZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0171)
4. GUŚCIORA, GUSTAW UKS 16 (0067)

JUNIOR21 MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)
3. BUDYCH, KACPER UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0043)
4. BIEGA, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0138)

JUNIOR21 MEN LEFT 80KG
1. BIEGA, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0136)
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR GDYNIA (0257)
3. STECYK, JACEK UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0082)
4. KOPYŚĆ, PAWEŁ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0028)

JUNIOR21 MEN LEFT 85KG
1. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
2. PRUŚ, DAWID SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0144)
3. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
4. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)

JUNIOR21 MEN LEFT 90KG
1. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)
2. TRYBA, ARTUR ZŁOTY TUR GDYNIA (0266)
3. SYNOWIEC, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0143)

JUNIOR21 MEN LEFT +90KG
1. SINICA, KACPER ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0208)
2. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)
3. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
4. KORYCIŃSKI, KAROL SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0149)

SENIOR MEN LEFT 55KG
1. SMUTEK, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0188)

SENIOR MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. KUBACKA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0169)
4. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0185)
5. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)

SENIOR MEN LEFT 65KG
1. FIOŁEK, RAFAŁ TRAKTOR WOLSZTYN (0158)
2. BUGAJ, PATRYK STEELARM WROCŁAW (0078)
3. GRABAS, PAWEŁ STEELARM WROCŁAW (0075)
4. KOTLARZ, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0271)
5. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
6. LEWANDOWSKI, ŁUKASZ UKS HULK WĘGRÓW (0091)
7. PÓŁTORAK, JAN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0168)
8. KUŚNIERCZYK, DAMIAN TYTAN JAWORZNO (0272)

SENIOR MEN LEFT 70KG
1. MALAS, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0033)
2. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0155)
3. PACHLA-DUCZNALEWSKI, KAMIL WIKING NISKO (0226)
4. MUSIAŁ, DAMIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0019)
5. KRAWIEC, TOMASZ STEELARM WROCŁAW (0076)
6. KAJSTURA, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0181)
7. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0178)
8. KOPYŚĆ, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0023)
9. MYŚLIŃSKI, MACIEJ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0211)
10. LIPKOWSKI, KAROL ZŁOTY TUR GDYNIA (0260)
11. KOWAL, ADRIAN WIKING NISKO (0225)
12. SOŁTYS, MARCIN NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0170)

SENIOR MEN LEFT 75KG
1. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0010)
2. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND (0001)
3. GROCH, DAWID WIKING NISKO (0221)
4. SKAKOVSKIY, JURIY FIRE HAND (0003)
5. FIOŁEK, MIROSŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0159)
6. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
7. JACZEWSKI, ARTUR UKS HULK WĘGRÓW (0134)
8. SCHEVCHUK, LIUBOMYR UKS HULK WĘGRÓW (0090)
9. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0186)
10. HASIŃSKI, KRZYSTOF ARMFIGHT PIASECZNO (0099)
11. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
12. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)

SENIOR MEN LEFT 80KG
1. WOŹNY, RAFAŁ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0085)
2. GROCH, DARIUSZ WIKING NISKO (0220)
3. GONTARCZYK, DAWID ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0206)
4. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
5. WOJNAR, KAMIL MCKIS TYTAN JAWORZNO (0074)
6. PADŁO, RAFAŁ WIKING NISKO (0224)
7. KACZOROWSKI, MICHAŁ ARMFIGHT PIASECZNO (0107)
8. ZWARDOŃ, KAMIL UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0088)
9. SURMA, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0124)
10. BEDNARSKI, BARTŁOMIEJ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0018)
11. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)
12. PARA, ŁUKASZ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0190)
13. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)

SENIOR MEN LEFT 85KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0164)
2. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0135)
3. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0231)
4. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0166)
5. DURDA, TOMASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0011)
6. SMALCERZ, SZYMON MCKIS TYTAN JAWORZNO (0016)
7. WITECKI-KAZANECKI, ERYK HANDS OF STONE A.C. (0199)
8. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0213)
9. RACZKA, PATRYK ZLOTY SMOK KIELCE (0119)
10. SOPCZYŃSKI, TOMASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0094)
11. DUDA, PAVLO ZŁOTY TUR GDYNIA (0232)
12. MILCZAREK, MAREK SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0152)
13. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
14. MELCER, ADRIAN UKS SAMSON MARKLOWICE (0198)

SENIOR MEN LEFT 90KG
1. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR WOLSZTYN (0162)
2. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0046)
3. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
4. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0189)
5. ROSŁON, KAROL ARMFIGHT PIASECZNO (0101)
6. ZDANOWSKI, BOGDAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0235)
7. GRULKOWSKI, JAROSŁAW ZŁOTY TUR GDYNIA (0233)
8. KINDLER, MACIEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0234)

SENIOR MEN LEFT 100KG
1. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0187)
2. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0021)
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
4. MONACHOWICZ, MAREK ZŁOTY TUR GDYNIA (0240)
5. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0192)
6. GODLEWSKI, ŁUKASZ ARMFIGHT PIASECZNO (0111)
7. GORCZYŃSKI, RAFAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0244)
8. FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0243)
9. CIROCKI, ADRIAN ZŁOTY TUR GDYNIA (0239)
10. FURMAN, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0241)
11. MARTYNIUK, PIOTR ZŁOTY TUR GDYNIA (0237)
12. FRĄCKOWIAK, MATEUSZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0044)
13. WENTA, ŁUKASZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0242)
14. BOCHENEK, ADRIAN SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0154)

SENIOR MEN LEFT 110KG
1. LACHOWICZ, MARCIN ARMFIGHT PIASECZNO (0092)
2. ZGÓRZYŃSKI, ADRIAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0022)
3. GRĘBSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0246)
4. RYTEL, ARTUR ARMFIGHT PIASECZNO (0102)
5. JAWOROWSKI, KONRAD ARMFIGHT PIASECZNO (0095)
6. JARZĄB, STANISŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0013)
7. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)
8. HYPSIOR, WOJCIECH MCKIS TYTAN JAWORZNO (0015)
9. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ FIRE HAND (0004)

SENIOR MEN LEFT +110KG
1. MAJAK, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0096)
2. JABLONSKI, KAMIL ZLOTY SMOK KIELCE (0117)
3. BRZEZINA, ROBERT TITANARM OPOLE (0070)
4. WALCZAK, SZYMON ARMFIGHT PIASECZNO (0100)
5. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
6. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
7. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0193)
8. HUBCZENKO, WIKTOR MCKIS TYTAN JAWORZNO (0029)
9. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
10. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0012)
11. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
12. SZYMANIAK, PATRYK ARMFIGHT PIASECZNO (0104)

MASTER MEN LEFT 80KG
1. CHODYNA, MARIUSZ UKS HULK WĘGRÓW (0089)
2. CHMIELEWSKI, ZBIGNIEW ARMFIGHT PIASECZNO (0113)
3. JAZOWSKI, ROMAN MCKIS TYTAN JAWORZNO (0027)
4. KUCZA, ROBERT HANDS OF STONE A.C. (0200)
5. PUWAŁOWSKI, ROBERT UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0039)
6. SATŁAWA, MIROSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0014)

MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0173)
2. ŚWIĘCKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0183)
3. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING NISKO (0222)
4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
5. ZAORSKI, DAMIAN UKS 16 (0069)
6. STEFANIAK, TOMASZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0123)
7. KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ UKS SAMSON MARKLOWICE (0122)

MASTER MEN LEFT 100KG
1. WRĄBEL, MARIUSZ UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0086)
2. GŁOWIŃSKI, ARTUR ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0218)
3. FORMELA, MARCIN ZŁOTY TUR GDYNIA (0243)
4. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN JAWORZNO (0006)
5. PODOLSKI, WALDEMAR UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0037)
6. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)
7. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR GDYNIA (0245)

MASTER MEN LEFT +100KG
1. NERYNG, WALDEMAR ARMFIGHT PIASECZNO (0115)
2. BUDYCH, MACIEJ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0041)
3. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0248)
4. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW ARMFIGHT PIASECZNO (0098)
5. GŁOWACKI, SŁAWOMIR UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0036)
6. NERYNG, MAREK ARMFIGHT PIASECZNO (0105)
7. PALCZEWSKI, ROMAN ARMFIGHT PIASECZNO (0110)
8. PALCZEWSKI, PIOTR ARMFIGHT PIASECZNO (0097)
9. GROTOWSKI, ROBERT SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0150)

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)

GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. WALEŚKO, WOJCIECH ARMFIGHT PIASECZNO (0114)
2. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
3. TUR, KRZYSZTOF HANDS OF STONE A.C. (0201)
4. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0180)
5. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
6. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
7. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)

GRANDMASTER MEN LEFT 100KG
1. GODLEWSKI, EDMUND ZŁOTY TUR GDYNIA (0250)

GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
4. BOROWSKI, ANDRZEJ SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0153)
5. GRYGORCEWICZ, ROBERT ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0207)

SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0194)
2. GRALAK, STANISŁAW UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0035)
3. PODGÓRSKI, WIESŁAW SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0156)
4. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0265)
5. PIECHOWSKI, JANUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0251)
6. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)
7. OKORSKI, TADEUSZ STEELARM WROCŁAW (0079)
8. BĘTKOWSKI, JAN UKS 16 (0061)

DISABLED MEN LEFT 60KG
1. GRALAK, MACIEJ UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0034)
2. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0212)
3. ZAORSKI, DOMINIK UKS 16 (0068)
4. RACHOWKA, ŁUKASZ UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0040)

DISABLED MEN LEFT 75KG
1. ŁAPA, DAWID UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0047)
2. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN JAWORZNO (0017)
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT PIASECZNO (0108)
4. BROŻEK, ANDRZEJ ZŁOTY TUR GDYNIA (0270)

DISABLED MEN LEFT 90KG
1. WRZASKOWSKI, SZYMON ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0196)
2. ŁOBOCKI, MICHAŁ ZŁOTY TUR GDYNIA (0263)

DISABLED MEN LEFT +90KG
1. GABRYNOWICZ, DARIUSZ ZŁOTY TUR GDYNIA (0252)
2. DZIEMIDOWICZ, BARTOSZ ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0209)
3. KRÓLIK, KOSTANTY ARMFIGHT PIASECZNO (0093)

JUNIOR16 WOMEN LEFT +70KG
1. TARASEK, JULIA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0008)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 45KG
1. KUPŚ, OLIWIA UKS 16 (0049)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 50KG
1. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
2. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)
3. SMOLIŃKA, KLAUDIA UKS 16 (0050)
4. SOŃTA, WANESA UKS 16 (0052)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. FILIŃSKA, EMILIA UKS 16 (0051)
2. CZERWIEŃ, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0174)
3. BROCA, PATRYCJA UKS 16 (0072)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 60KG
1. CZERNIEJEWSKA, OLIWIA UKS BLACK SKORPION PRZYŁĘK (0083)
2. JADASZEWSKA, WIKTORIA UKS 16 (0056)
3. ALEKSANDER, NATALIA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0142)

JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
2. LIEBON, MARTYNA ZŁOTY TUR GDYNIA (0259)

JUNIOR18 WOMEN LEFT +70KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 50KG
1. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0139)
2. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0147)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 55KG
1. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 60KG
1. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
2. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)

JUNIOR21 WOMEN LEFT 65KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. STOGOWSKA, MAJA ZŁOTY TUR GDYNIA (0258)
3. CHLEBEK, KAMILA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0179)
4. MISIUK, ALEKSANDRA UKS 16 (0071)

JUNIOR21 WOMEN LEFT +70KG
1. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)
2. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

SENIOR WOMEN LEFT 50KG
1. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0172)
2. SOJA, WERONIKA UKS 16 (0054)
3. SPYTKOWSKA, NATALIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0184)

SENIOR WOMEN LEFT 55KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. KWIATKOWSKA, NATALIA UKS 16 (0053)
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0216)
4. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND (0005)

SENIOR WOMEN LEFT 60KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0148)
2. RADZIK, KATARZYNA WIKING NISKO (0223)
3. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)
4. STEFANIAK, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0217)
5. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0020)
6. BEDNARSKA, ANGELIKA TRAKTOR WOLSZTYN (0161)

SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR GDYNIA (0261)
3. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)

SENIOR WOMEN LEFT 70KG
1. WOŹNIAK, ALEKSANDRA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0163)
2. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ (0195)
3. ŚWIĄTEK, MARTA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0045)

SENIOR WOMEN LEFT 80KG
1. MORCZYŃSKA, MILENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0031)
2. MOCZYDŁOWSKA, KINGA UKS SAMSON MARKLOWICE (0120)
3. TROKA, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0269)

SENIOR WOMEN LEFT 90KG
1. KUBIAK, ALEKSANDRA ZŁOTY TUR GDYNIA (0255)
2. FURTAK, EWELINA SPARTAN ARMWRESTLING CLUB (0151)
3. MISZTALEWSKA, MAGDALENA ZŁOTY TUR GDYNIA (0229)
4. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

SENIOR WOMEN LEFT +90KG
1. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0165)
2. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY (0191)
3. PODOLSKA, ELŻBIETA UKS WILKI MIĘDZYCHÓD (0038)

MASTER WOMEN LEFT 60KG
1. ŚWIRSKA, MONIKA HANDS OF STONE A.C. (0202)
2. ZANIEWSKA, KATARZYN ZŁOTY TUR GDYNIA (0253)

MASTER WOMEN LEFT 70KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIĄDZ (0030)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. BUDYCH, IWONA WILKI MIĘDZYCHÓD (0275)

MASTER WOMEN LEFT +70KG
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

GRANDMASTER WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)
2. CICHOPEK, BOŻENA MCKIS TYTAN JAWORZNO (0024)
3. LEWANDOWSKA, JADWIGA ZŁOTY TUR GDYNIA (0254)

DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO (0219)


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - GENERALNA TOTAL:

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty

1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 29 16 11 490
2 ZŁOTY TUR GDYNIA 11 19 18 429
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 8 13 12 289
4 „UKS 16” Koszalin - 10 10 8 271
5 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 10 13 5 259
6 ARMFIGHT PIASECZNO 7 5 13 238
7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 12 11 3 222
8 UKS SAMSON MARKLOWICE 9 7 5 172
9 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ13 2 2 163
10 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 6 2 6 140
11 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 7 2 1 98
12 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 3 4 4 80
13 HANDS OF STONE A.C. 3 3 1 71
14 WIKING NISKO 1 4 4 67
15 UKS HULK WĘGRÓW 2 1 0 41
16 STEELARM WROCŁAW 1 3 1 41
17 TRAKTOR WOLSZTYN 2 1 0 35
18 FIRE HAND 0 1 0 26
19 ZLOTY SMOK KIELCE 0 1 0 7
20 TITANARM OPOLE 0 0 1 5


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - JUNIORZY TOTAL:

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty
1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 16 12 6 274
2 „UKS 16” Koszalin - 9 8 6 222
3 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 6 7 4 159
4 ZŁOTY TUR GDYNIA 3 10 3 135
5 UKS SAMSON MARKLOWICE 7 5 5 133
6 MCKIS TYTAN JAWORZNO 5 4 6 123
7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 6 0 0 60
8 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 4 0 1 49
9 ARMFIGHT PIASECZNO 1 0 3 33
10 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 2 0 1 29
11 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 1 2 27
12 HANDS OF STONE A.C. 0 2 0 18
13 WIKING NISKO 1 1 0 17


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - SENIORZY TOTAL:

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty
1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 11 3 5 181
2 ZŁOTY TUR GDYNIA 4 2 9 128
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 2 3 5 100
4 ARMFIGHT PIASECZNO 4 1 1 93
5 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ8 0 1 87
6 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 2 6 0 63
7 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 0 4 3 50
8 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 0 1 4 42
9 WIKING NISKO 0 2 3 38
10 TRAKTOR WOLSZTYN 2 1 0 35
11 STEELARM WROCŁAW 1 2 1 33
12 „UKS 16” Koszalin - 1 2 1 33
13 FIRE HAND 0 1 0 26
14 UKS HULK WĘGRÓW 0 1 0 21
15 HANDS OF STONE A.C. 1 1 0 20
16 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 1 0 19
17 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 0 2 0 16
18 UKS SAMSON MARKLOWICE 0 2 0 15
19 ZLOTY SMOK KIELCE 0 1 0 7
20 TITANARM OPOLE 0 0 1 5


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - MASTERS, GRAND MASTERS, SENIOR GRAND MASTERS TOTAL:

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty
1 ZŁOTY TUR GDYNIA 3 4 5 122
2 ARMFIGHT PIASECZNO 2 4 5 92
3 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 4 3 0 64
4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ3 2 1 56
5 MCKIS TYTAN JAWORZNO 1 4 1 52
6 SPARTAN ARMWRESTLING CLUB 2 0 1 37
7 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 2 1 0 35
8 UKS BLACK SKORPION PRZYŁEK 1 2 2 34
9 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 3 0 0 33
10 HANDS OF STONE A.C. 2 0 1 33
11 UKS HULK WĘGRÓW 2 0 0 20
12 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 0 1 0 20
13 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 0 0 14
14 WIKING NISKO 0 1 1 12
15 STEELARM WROCŁAW 0 1 0 8
16 „UKS 16” Koszalin 0 0 0 7
17 WILKI MIEDZY CHÓD 0 0 1 5
18 TRAKTOR WOLSZTYN 0 0 0 0


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA - NIEPEŁNOSPRAWNI TOTAL:

miejsce / klub / złote / srebrne / brązowe / punkty
1 ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO 2 4 0 48
2 ZŁOTY TUR GDYNIA 1 3 1 44
3 UKS WILKI MIĘDZYCHÓD 2 0 1 29
4 UKS ARM FANATIC SPORT GRUDZIADZ2 0 0 20
5 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ 2 0 0 20
6 ARMFIGHT PIASECZNO 0 0 4 20
7 MCKIS TYTAN JAWORZNO 0 2 0 14
8 UKS SAMSON MARKLOWICE 1 0 0 10
9 „UKS 16” Koszalin 0 0 1 9

 

Language
dsadsa