Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

VI MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ >>>

VI MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net

VI MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net Poland, Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni

09:00 - 13:00 | 08.03.2019


 

VI MISTRZOSTWA GDYŃSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
 

1. CELE:
- Popularyzacja dyscypliny sportu: siłowanie na rękę w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.
- Integracja dzieci i młodzieży z gdyńskich,, podstawówek ‘’.
- Kształtowanie wzorców moralnych i społecznych poprzez uczciwą sportową rywalizację.
- Kształtowanie prawidłowej postawy zawodnika i kibica.
 
ORGANIZATOR:
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia, FAP
- Gdyńskie Centrum Sportu
 
3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
8 marca 2019 r. – sala gimnastyczna SP 10 w Gdyni, ul. Morska 192
 
4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:
- Chłopcy klasa IV Open
- Chłopcy klasa V Open
- Chłopcy klasa VI Open
- Chłopcy klasa VII Open
- Chłopcy klasa VIII Open
- Dziewczęta klasa IV - V Open
- Dziewczęta klasa VI - VII Open
- Dziewczęta klasa VIII Open
 
5. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:
W zawodach prawo startu mają uczniowie gdyńskich szkół podstawowych z klas IV - VIII.
Szkoła we wszystkich kategoriach wagowych może wystawić MAKSYMALNIE:
2 zawodników z klasy IV
2 zawodników z klasy V
2 zawodników z klasy VI
2 zawodników z klasy VII
2 zawodników klasy VIII
4 zawodniczki z przedziału klas IV-V
4 zawodniczki z przedziału klas VI-VII
2 zawodniczki z klasy VIII
 
6. ZASADY UCZESTNICTWA:
- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły podstawowej.
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska
 
7. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:
- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem Federacji Armwrestling Polska
- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.
- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony zostanie przed rozpoczęciem zawodów.
 
8. PUNKTACJA DRUŻYNOWA:
- I miejsce – 10 pkt.
- II miejsce – 7 pkt.
- III miejsce – 5 pkt.
- IV miejsce – 4 pkt.
- V miejsce – 3 pkt.
- VI miejsce – 2 pkt.
 
9. PROGRAM ZAWODÓW:
- 9.00 – odprawa opiekunów reprezentacji szkół
- 9.15 – weryfikacja / zapisy wszystkich uczestników zawodów
- 10.00 – otwarcie zawodów i rozpoczęcie rozgrywek
- 12.00 – walki półfinałowe i finałowe
- 12.30 – zakończenie rywalizacji, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, medali, pucharów
- 13.00 – zakończenie zawodów
 
• walki toczyć się będą na jednym stole
• rywalizacja odbędzie się na przemian dziewczęta / chłopcy, począwszy od najniższych kategorii wiekowych
• walki półfinałowe i finałowe wszystkich kategorii rozegrane zostaną zaraz po eliminacjach
 
10. ZGŁOSZENIA:
- Zgłoszenia wstępne, z podaniem liczby startujących, prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: izabelasobiecka@gmail.com do dnia 1 marca 2019 r.
- Wszelkich informacji dotyczących zawodów udzielają koordynatorki zawodów z ramienia SP nr 10 – Izabela Sobiecka, Tel. 501-516-445, Kamila Górecka-Kaszak, Tel. 500-504-364.
 
11. NAGRODY:
- Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach wagowych nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
- Szkoły, które zajmą miejsca od 1-3 otrzymają puchary.
 
12. UWAGI KOŃCOWE:
- W związku z niemożliwością ustalenia dokładnej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny programu zawodów.
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe)
- Wszelkie kwestie sporne rozstrzygać będą sędziowie posiadający uprawnienia FAP.
- Opiekunowie grup zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców na uczestnictwo w zawodach.
- Wszyscy startujący zawodnicy do ważenia muszą posiadać aktualne legitymacje szkolne.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju rodziców lub opiekuna.
 
Patron medialny: armpower.net
Projekt Współfinansowany przez Miasto Gdynia.

 



 

Chłopcy klasa VIII - prawa ręka

1 MATEUSZ GRZENKOWICZ SP.św.rodziny
2 KACPER ŁASEK SP.40
3 MATEUSZ ORENT SP.św.rodziny
4 ANTONI ZAKRZEWSKI SP.BOJ
5 JAKUB BOJKE SP.33
6 FILIP KOZIKOWSKI SP.37
7 PAWEŁ BOGACKI SP.KAT.OBŁ
8 WALDEMAR BIAŁOBRODZKI SP.BOJ
9 NIKOLAS SKRZYPKOWSKI SP.40
10 DAWID WĘGRZYNOWSKI SP.10
11 OLIWIER KACZMAREK SP.10
12 KRYSTIAN KAMIŃSKI SP.33
13 JAKUB ŁUKOWICZ SP.33
14 ADAM KOPICKI SP.37


Chłopcy klasa VII - prawa ręka

1 PIOTR POTRYKUS SP.BOJ
2 DAMIAN DĘBSKI SP.33
3 MARCIN GUSZCIN SP.św.rodziny
4 ADAM KRZYŻANOWSKI SP.10
5 OKTAWIAN ZAREK SP.51
6 ANDRZEJ KWINTA SP.35
7 SZYMON SIEMCZUK SP.40
8 JAKUB JAMROZIK SP.40
9 NIKODEM SKWIERCZ SP.św.rodziny
10 JAKUB KLAS SP.10
11 KACPER BEDNARSKI SP.51
12 MICHAŁ JANKOWSKI SP.33
13 MACIEJ AMROZIAK SP.37
14 KRZYSZTOF FREIBERG SP.37


Chłopcy klasa VI - prawa ręka

1 PAWEŁ POZNAŃSKI SP.37
2 DOMINIK BOBROWSKI SP.35
3 OLIWIER MACKIEWICZ SP.św.rodziny
4 MICHAŁ POLASZEK SP.BOJ
5 PIOTR LACHOWICZ SP.40
6 OLIWIER BYCHOWSKI SP.BOJ
7 SZYMON FORNAS SP.40
8 FILIP WÓJCIK SP.św.rodziny
9 DAWID ROCHNOWSKI SP.37
10 MATEUSZ KRAUZ SP.35
11 IGOR SOCHACKI SP.10


Chłopcy klasa V - prawa ręka

1 TOMASZ KOCAPSKI SP.40
2 OLEKSANDER KOPACZ SP.BOJ
3 MATEUSZ PRUSAK SP.10
4 MIRON FRĄCKOWIAK SP.35
5 MACIEJ SZCZUREK SP.św.rodziny
6 MAKS CZECH SP.BOJ
7 IGOR KARPIŃSKI SP.św.rodziny
8 ADRIAN DOERING SP.37
9 TOMASZ BASTIAN SP.35
10 ADAM BUKSIŃSKI SP.40
11 BARTOSZ KLATKIEWICZ SP.37
12 IGOR BRAUN SP.10


Chłopcy klasa IV - prawa ręka

1 FRANEK LESIŃSKI SP.10
2 MAKS JADOWSKI SP.BOJ
3 JAKUB KOSIKA SP.35
4 KRZYSZTOF KARPINA SP.40
5 ARSENIUSZ BORCHMANN SP.BOJ
6 ERYK SZCZEPAŃSKI SP.św.rodziny
7 RAFAŁ MODZELEWSKI SP.40
8 EDWARD JÓŹWIUK SP.35
9 MATEUSZ DZIECIELSKI SP.37
10 STANISŁAW CHARAMSA SP.św.rodziny
11 MATEUSZ STACHEREK SP.10
12 KACPER KOCHANOWSKI SP.10


Dziewczęta klasa VIII - prawa ręka

1 MARCELINA ALEKSANDER SP.św.rodziny
2 OLIWIA OWSIANKO SP.37
3 PAULINA SOWADA SP.BOJ
4 JULIA ZYCH SP.10
5 KATARZYNA WALENTYNOWICZ SP.św.rodziny
6 ANNA SKĄPSKA SP.40
7 MARLENA BARANOWSKA SP.BOJ
8 PAULINA KLAFKA SP.40


Dziewczęta klasa VI-VII - prawa ręka

1 MILENA WYCICHOWSKA SP.40
2 OLIWIA FRANKOWSKA SP.BOJ
3 LAURA PRZYBYSZ SP.10
4 JULIA GRODEK SP.37
5 EMILIA SĘKOWSKA SP.35
6 JOANNA BICCINI SP.35
7 GOSIA HEWELT SP.BOJ
8 DOMINIKA DUDZIK SP.40
9 OLIWIA KOSZYKOWSKA SP.św.rodziny
10 JADWIGA GÓRSKA SP.35
11 OLIWIA JÓZAK SP.37
12 KINGA BABIACZYK SP.40
13 ANGELIKA GNACIŃSKA SP.40
14 IRENA GOITOWSKA SP.św.rodziny
15 NATALIA ŁUKASZEWSKA SP.10
16 KAROLINA ORLIKOWSKA SP.10
17 KLAUDIA PACZYŃSKA SP.10
18 OLGA KARPIŃSKA SP.św.rodziny
19 NATALIA FORMELA SP.35
20 AMELIA CHMIELEWSKA SP.św.rodziny
21 OLA HEBEL SP.37


Dziewczęta klasa IV-V - prawa ręka

1 ANETA BIAŁOBRODZKA SP.BOJ
2 OLIWIA SIWIŃSKA SP.10
3 MAURA BARANOWSKA SP.BOJ
4 ADELA PAWŁOWSKA SP.św.rodziny
5 NELA SMOLAK SP.40
6 RÓŻA SZCZEPANIAK SP.37
7 ZUZANNA TOMCZAK SP.10
8 OLIWIA WOJCIECHOWSKA SP.40
9 NATALIA SOCHA SP.BOJ
10 NADIA POCHWAŁOWSKA SP.10
11 NINA ANDERSEN SP.św.rodziny
12 JULIA JANUCHTA SP.37
13 KLAUDIA DZIECIELSKA SP.37
14 AGATA LEWANDOWSKA SP.37
15 GOSIA MIERZEJEWSKA SP.św.rodziny
16 SANDRA SZORNAK SP.40
17 NIKOLA ANDERS SP.40
18 JULIA GOSZKOWSKA SP.10
19 KORNELIA RASZEWSKA SP.35
20 VANESSA ZADZICHOWSKA SP.35


Klasyfikacja Drużynowa

1. 66 pkt. - SP.BOJANO
2. 39 pkt. - SP.40
3. 37 pkt. - KSP. Św.Rodziny
4. 35 pkt. - SP.37
5. 25 pkt. - SP.10
6. 23 pkt. - SP.35
7. 10 pkt. - SP.33
8. 10 pkt. - KAT. SP. Gdynia Obłuże
9. 3 pkt. - SP.51

 

 

 

 

Language
dsadsa