Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu >>>

XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu # Armwrestling # Armpower.net

XVIII Puchar Polski w Armwrestlingu # Armwrestling # Armpower.net Poland, Jabłonka na Orawie

12:00 - 22:00 | 06-08.10.2017

4f4a1a_puchar-polski-2017-logo.png

XVIII PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU

 

ELIMINACJE DO PUCHARU ŚWIATA ZAWODOWCÓW W ARMWRESTLINGU

"ZLOTY TUR WORLD CUP - RUMIA 2017"

 

 


DATA I MIEJSCE ZAWODÓW:

Data zawodów:
06 - 08 października 2017 roku

Miejsce zawodów:
Miejscowość Jabłonka na Orawie
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1
u. Piusa Jabłońskiego 4,
34-480 Jabłonka

 

 


SZCZEGÓŁY O ZAWODACH:

Piątek 06 październik 2017 roku

Przyjazd drużyn
16.00 – 20.00 – Rejestracja i ważenie -  Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1 u. Piusa Jabłońskiego 4, 34-480 Jabłonka
20.30 – ... – Walne Zebranie Federacji Armwrestling Polska (pot. KONGRES FAP)  - Szkoła PodstawowA Nr 1 u. Piusa Jabłońskiego 4, 34-480 Jabłonka

Sobota, 07 październik 2017 roku - PRAWA RĘKA

09.00 - 09.30 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP
09.30 – 14.00 – eliminacje prawa ręka
09.00 - 14.00 – eliminacje, pólfinały i finały prawa i lewa ręka AMATOR
15.00 – 16.00 – półfinały, finały
16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn prawa ręka, ceremonia nagrodzenia

 

Niedziela, 08 październik 2017 roku - LEWA RĘKA

09.30 - 10.00 – odprawa sędziowska - obecność obowiązkowa dla wszystkich sędziów FAP
10.00 – 14.00 – eliminacje lewa ręka
15.00 – 16.00 – półfinały, finały
16.00 – 18.00 – Open Kobiet i Mężczyzn lewa ręka, ceremonia nagrodzenia
 

 


REJESTRACJA, WAŻENIE, ZGŁOSZENIE DRUŻYN:

 

3f36f1_wazenie.jpgRejestracja i ważenie:

16.00 – 20.00 – 06 październik 2017 rok (piątek)

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1
u. Piusa Jabłońskiego 4, 34-480 Jabłonka

Ważenie odbędzie się tylko i wyłącznie 06.10.2017 roku. Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

Zapisy Kategoria AMATOR:

16.00 – 20.00 – 06 październik 2017 rok (piątek)
09.00 – 10.00 – 07 październik 2017 rok (sobota)

Zgłoszenie drużyn:

Na zgłoszenie drużyn FAP czeka do dnia 03 października 2017 roku do godz. 23.59.
Zgłoszenie należy przesłać droga faxową na nr: (58) 621 93 08 lub e-mailową: pawel@mazurenko.pl
Zgłoszenia mają być na oficjalnych drukach Federacji Armwrestling Polska.

DRUKI DO ŚCIĄGNIĘCIA: TUTAJ

 

Uczestnicy zawodów:

W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie zawodnicy, którzy posiadają licencje zawodnicza klubu, będącego członkiem Federacji Armwrestling Polska
Każdy zawodnik może wystartować tylko i wyłącznie w koszulce klubowej. Zawodnicy podczas startu nie będący w koszulce klubowej nie zostaną dopuszczeni do rywalizacji.
Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości lub kartę licencyjną.
Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda trenera.
Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie

 

Sędziowie FAP:

Sędziowie wszystkich kategorii są zobowiązani do sędziowania podczas XVIII Pucharu Polski.

 

 


KATEGORIE WAGOWE:

 

61dad7_kategorie.jpgJUNIOR:

- Juniorki do 18-stego roku życia (urodzeni po 1999 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 55kg, 65kg, +65kg
- Juniorzy do 18-stego roku życia (urodzeni po 1999 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 57kg, 63kg, 70kg, 78kg, +78kg.

 

SENIOR:

- Seniorki (urodzeni po 1995 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 52kg, do 57kg, 65kg, +65kg
- Seniorzy (urodzeni po 1995 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
63kg, 70kg, 78kg, 86kg, 95kg, 105, +105kg,
- Kobiety / Mężczyźni - lewa, prawa ręka:
OPEN

 

MASTERS & GRAND MASTERS:

- Masters kobiet (urodzeni po 1977 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
kategoria OPEN

- Masters mężczyzn (urodzeni po 1977 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 80kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1967 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
do 75kg, 90kg, 100kg, +100kg

- Senior Grand Masters mężczyźni (urodzeni po 1957 roku włącznie) - lewa, prawa ręka:
kategoria OPEN
 

NIEPEŁNOSPRAWNI:

Niepełnosprawni mężczyźni - lewa, prawa ręka:
do 60kg, do 80kg, +80kg

Niepełnosprawni kobiety- lewa, prawa ręka:
kategoria OPEN

 (uwaga: kat. niepełnosprawnych mogą być rozgrywane na siedząco).

 

AMATOR:
- Mężczyźni - lewa, prawa ręka: Open

(uwaga: start w kat. Amator - nie obowiązuje licencja i koszulka klubowa).

 

Rywalizacja odbędzie się na lewą i prawą rękę w systemie do dwóch przegranych według zasad FAP. Prowadzona również będzie klasyfikacja drużynowa: ogólna, junior, senior, masters oraz osoby niepełnosprawne.

 

 


NAGRODY:

eaff27_nagrody.jpgMedale i dyplomy w każdej kategorii wagowej (do trzeciego miejsca).
Puchary w kategorii open senior kobiet i mężczyzn (lewa / prawa ręka)
Puchary w klasyfikacji ogólnej drużynowej, juniorskiej, seniorskiej, mastersów, osób niepełnosprawnych
Inne - uzaleznione od pozyskanych sponsorów
 

 

Zawodnicy, którzy zajmą dwa pierwsze miejsca w kategoriach seniorów (kobiet i mężczyzn) zostaną powołani do Kadry Narodowej na tegroczny Puchar Świata Zawodowców "Złoty Tur World Cup - Rumia 2017", który odbędzie się w dniach 17-20 listopad 2017 roku w Rumi.

 

 


OPŁATA STARTOWA:

Oplata jest jednorazowa i jednocześnie obejmuje starty na lewą i prawa ręke:

99afe9_oplata-startowa.jpg- Seniorzy: 70 zł (start tylko w kat. seniorskich)
- Juniorzy: 35 zł (start tylko w kat. juniorskich)
- Juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. juniorskich i seniorskich)
- Niepełnosprawni: zwolnieni (start tylko w kat. niepełnosprawnych)
- Niepełnosprawni & juniorzy: 35 zł (start w kat. niepełnosprawnych i juniorskich)
- Niepełnosprawni & juniorzy & seniorzy: 70 zł (start w kat. niepełnosprawnych, juniorskich i seniorskich)
- Amatorzy: 35 zł

 


ORGANIZATORZY:

965932_organizator.jpgFederacja Armwrestling Polska / UKS Złoty Tur Gdynia

Tel./fax.: (58) 621 93 08
e-mail: armwrestling@world.pl

 

 

be978f_niedziwiedzie-orawy-logo.jpgUKS Niedźwiedzie Orawy

Ul. Piusa Jabłońskiego 4,
34-48 Jabłonka

Jakub Janczy
tel. 660 718 686
e-mial: k.janczy@interia.pl

 


BIURO PRASOWE / PATRONI MEDIALNI:

5f3870_press.jpgBiuro Prasowe:

Paweł Podlewski
tel. 58 621 93 08
kom. 603 603 880
e-mail: redakcja@armpower.net

 

Patronat medialny:

www.armpower.net
ArmBets.tv
 

 


ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy Orawa (4.5 km)

Zajazd Chyżne (6.9 km)

Amel Orawa (8.6 km)

Karczma na Granicy (11,9 km)

Orawa - Noclegi

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce / Klub / Złote / Srebrne / Brązowe / Punkty
1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 12 12 10 311
2 ZŁOTY TUR 6 8 10 207
3 MCKIS TYTAN 6 10 6 198
4 ARMFIGHT 9 1 2 119
5 UKS-16 2 4 5 114
6 ARM FANATIC 6 6 0 110
7 WIKING 6 4 0 97
8 BLACK SKORPION 3 3 4 84
9 WILKI 2 4 2 79
10 ZŁOTY ORZEŁ 2 1 4 69
11 SAMSON 2 0 4 62
12 TRAKTOR 1 1 2 43
13 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K 2 1 1 40
14 HANDS OF STONE 2 2 0 34
15 STEELARM 2 0 0 28
16 SPARTAN 0 0 0 20
17 KOŚCIAN 1 1 0 17
18 FIRE HAND 0 1 0 17
19 ORAWA 0 1 0 16
20 SPARTAN WARSZAWA 0 0 3 15
21 TITANARM 1 0 0 14
22 LV GYM ARMS 0 0 1 12
23 GDYNIA 0 0 1 8
24 LUBLIN 0 0 0 4
25 MARKLOWICE 0 0 0 0

Klasyfikacja drużynowa Juniorów

Miejsce / Klub / Złote / Srebrne / Brązowe / Punkty
1 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 9 8 4 188
2 UKS-16 2 3 4 96
3 ZŁOTY TUR 0 3 3 43
4 MCKIS TYTAN 0 1 2 27
5 BLACK SKORPION 1 0 2 23
6 SAMSON 0 0 1 23
7 WIKING 2 0 0 20
8 WILKI 2 0 0 20
9 SPARTAN 0 0 0 17
10 ZŁOTY ORZEŁ 0 1 0 11
11 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K 0 0 0 6

Klasyfikacja drużynowa Masters

Miejsce / Klub / Złote / Srebrne / Brązowe / Punkty
1 ZŁOTY TUR 3 4 3 83
2 HANDS OF STONE 2 2 0 34
3 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 2 0 2 30
4 SAMSON 2 0 1 29
5 TRAKTOR 1 1 2 27
6 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K 2 0 0 20
7 ARMFIGHT 2 0 0 20
8 MCKIS TYTAN 2 0 0 20
9 WILKI 0 1 0 19
10 BLACK SKORPION 0 2 0 16
11 WIKING 0 2 0 14

Klasyfikacja drużynowa Disabled

Miejsce / Klub / Złote / Srebrne / Brązowe / Punkty
1 ARMFIGHT 2 0 2 30
2 WILKI 0 3 1 26
3 ZŁOTY ORZEŁ 2 0 0 20
4 MCKIS TYTAN 1 1 0 17
5 TITANARM 1 0 0 10

Klasyfikacja drużynowa Senior

Miejsce / Klub / Złote / Srebrne / Brązowe / Punkty
1 MCKIS TYTAN 3 8 4 134
2 ARM FANATIC 6 6 0 110
3 NIEDŹWIEDZIE ORAWY 1 4 4 93
4 ZŁOTY TUR 3 1 4 81
5 ARMFIGHT 5 1 0 69
6 WIKING 4 2 0 63
7 BLACK SKORPION 2 1 2 45
8 ZŁOTY ORZEŁ 0 0 4 38
9 STEELARM 2 0 0 28
10 UKS-16 0 1 1 18
11 KOŚCIAN 1 1 0 17
12 FIRE HAND 0 1 0 17
13 ORAWA 0 1 0 16
14 TRAKTOR 0 0 0 16
15 SPARTAN WARSZAWA 0 0 3 15
16 ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K 0 1 1 14
17 WILKI 0 0 1 14
18 LV GYM ARMS 0 0 1 12
19 SAMSON 0 0 2 10
20 GDYNIA 0 0 1 8
21 TITANARM 0 0 0 4
22 LUBLIN 0 0 0 4
23 SPARTAN 0 0 0 3
24 HANDS OF STONE 0 0 0 0
25 MARKLOWICE 0 0 0 0


JUNIOR18 MEN RIGHT 57KG
1. BUGAJSKI SZYMON. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BISZCZAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KOSIECKI ALEKSANDER. UKS-16
4. SKWARA PATRYK. SPARTAN
5. JURKOWSKI IGNACY. UKS-16
6. NOWAK KACPER. SAMSON

JUNIOR18 MEN RIGHT 63KG
1. BUDYCH PAWEŁ. WILKI
2. KORGÓL DAMIAN. UKS-16
3. MAŁECKI KRYSTIAN. BLACK SKORPION
4. KUBACKA MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. KOWALEWSKI MATEUSZ. UKS-16

JUNIOR18 MEN RIGHT 70KG
1. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. DUDEK MATEUSZ. UKS-16
4. SZYSZ BARTEK. ZŁOTY ORZEŁ
5. PUKOWSKI MICHAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. HARKABUZIK RAFAŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. WALTAR RADOSŁAW. SAMSON
8. BACZA MAREK. SPARTAN
9. BRAUER KRZYSZTOF. ZŁOTY TUR

JUNIOR18 MEN RIGHT 78KG
1. BURYS DANIEL. BLACK SKORPION
2. GŁOSKI KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. DUDZIAK SEBASTIAN. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. BERNACKI RAFAŁ. SAMSON
5. KOPYŚC PAWEŁ [LICENCJA]. MCKIS TYTAN

JUNIOR18 MEN RIGHT +78KG
1. SZARLEJ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PŁAKSA DAWID. ZŁOTY TUR
3. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. MCKIS TYTAN
4. PIERCHAŁA TOBIASZ. SAMSON
5. KOŁACZ MATEUSZ. ZŁOTY TUR
6. NOWAKOWSKI DAWID. UKS-16
7. KIPISZ KUBA. UKS-16
8. PRZYJEMSKI MICHAŁ. UKS-16

SENIOR MEN LEFT AM.OPEN
1. KŁYS KRZYSZTOF. KOŚCIAN
2. GROCHAL ZDZISŁAW. ORAWA
3. DZIWIŃSKI DARIUSZ. WILKI
4. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. LUBLIN
5. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDYNIA
6. KARDYŚ DAWID. -
7. USTUPSKI TOMASZ. ORAWA
8. MACHAJ MARCIN. ORAWA
9. ŁOPATA MARCIN. ORAWA
10. DURA TOMASZ. MCKIS TYTAN
11. JONIAK RAFAŁ. ORAWA
12. TLOKCZA ŁUKASZ. MARKLOWICE

SENIOR MEN RIGHT 63KG
1. BUGAJ PATRYK. STEELARM
2. KOTLARZ DAMIAN. MCKIS TYTAN
3. KUŚNIERCZYK DAMIAN. MCKIS TYTAN
4. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT
5. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ
6. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI

SENIOR MEN RIGHT 70KG
1. GROCH DAWID. WIKING
2. KRUPA ARTUR. MCKIS TYTAN
3. CHMIELEWSKI BARTŁOMIEJ. SPARTAN WARSZAWA
4. POPIELARCZYK MATEUSZ. ZŁOTY ORZEŁ
5. GRABAS PAWEŁ. STEELARM
6. HASIŃSKI KRZYSZTOF. TRAKTOR
7. KRAWIEC TOMASZ. STEELARM
8. JASNOGÓRSKI MATEUSZ. TITANARM
9. BIEGA DAMIAN. SPARTAN
10. KUBACKA PATRYK. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
11. KLINKOSZ SŁAWOMIR. ZŁOTY TUR
12. DUDEK MATEUSZ. UKS-16
13. ŁUKASZCZYK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
14. MORZYNIEC PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT 78KG
1. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION
2. GROCH DARIUSZ. WIKING
3. PODGÓRSKI MARIUSZ. SPARTAN WARSZAWA
4. CICHOWLAS DANIEL. FIRE HAND
5. GOŁDYNIAK STANISŁAW. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. LECH ADAM. ZŁOTY ORZEŁ
7. BURYS DANIEL. BLACK SKORPION
8. ŻUREK MARTIN. ZŁOTY ORZEŁ
9. BIEGA ADRIAN. SPARTAN
10. GAWĘDA PAWEŁ. ARMFIGHT
11. KĄŚ PAWEŁ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
12. GĘDŁEK KAMIL. MCKIS TYTAN
13. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN
14. DUBOWIK KACPER. ZŁOTY ORZEŁ

SENIOR MEN RIGHT 86KG
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR
2. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PIECHNA ŁUKASZ. LV GYM ARMS
5. NOWOTARSKI GRZEGORZ. SPARTAN
6. CIBA PRZEMYSŁAW. WIKING
7. ROSLON KAROL. ARMFIGHT
8. IZBIŃSKI CEZARY. LV GYM ARMS
9. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR
10. JANUSZ ŁUKASZ. TITANARM
11. KUŹNIAR BŁAŻEJ. TITANARM

SENIOR MEN RIGHT 95KG
1. SZEWCZYK TOMASZ. MCKIS TYTAN
2. HARKABUZIK PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ
4. MOLENDA MARCIN. MCKIS TYTAN
5. KŁYŚ KRZYSZTOF. TRAKTOR
6. ZARECKI ARTUR. ZŁOTY TUR
7. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI
8. DZIUBEK RYSZARD. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. MILCZAREK MAREK. HANDS OF STONE

SENIOR MEN RIGHT 105
1. WĘGLICKI MICHAŁ. ARMFIGHT
2. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN
3. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN
4. FUDAŁA LUCJAN. MCKIS TYTAN
5. WRĄBEL MARIUSZ. BLACK SKORPION
6. CYRAN MACIEJ. WIKING
7. JANCZY JAKUB. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. DUDKIEWICZ MARCIN. ZŁOTY TUR
9. ŚWIĄTEK ŁUKASZ. WILKI
10. BIERNAT MATEUSZ. TRAKTOR
11. JARZĄB STANISŁAW. MCKIS TYTAN
12. BRZEZINA ROBERT. TITANARM
13. FRĄCKOWIAK MATEUSZ. WILKI
14. KRAJEWSKI PIOTR. TITANARM

SENIOR MEN RIGHT +105KG
1. KURDECHA ALEX. ARMFIGHT
2. MATUSIAK PIOTR. BLACK SKORPION
3. SŁOMKA DANIEL. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
4. NERYNG WALDEMAR. TRAKTOR
5. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN
6. GORCZYŃSKI GRZEGORZ. ZŁOTY TUR
7. NERYNG MAREK. TRAKTOR
8. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. TRAKTOR
9. BRAK JAKUB. WIKING
10. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. FIRE HAND

SENIOR MEN RIGHT OPEN
1. KURDECHA ALEX. ARMFIGHT
2. WĘGLICKI MICHAŁ. ARMFIGHT
3. MATUSIAK PIOTR. BLACK SKORPION
4. WOŹNY RAFAŁ. BLACK SKORPION
5. SZEWCZYK TOMASZ. MCKIS TYTAN
6. KAJDAS NATAN. MCKIS TYTAN
7. PACUT PAWEŁ. MCKIS TYTAN
8. HARKABUZIK PIOTR. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
9. SINICA KACPER. ZŁOTY ORZEŁ
10. NERYNG WALDEMAR. TRAKTOR
11. BARTOSIEWICZ DAWID. ZŁOTY TUR
12. ŁACIAK KAMIL. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR MEN RIGHT AM.OPEN
1. KARDYŚ DAWID. -
2. KŁYS KRZYSZTOF. KOŚCIAN
3. GORCZYŃSKI RAFAŁ. GDYNIA
4. GROCHAL ZDZISŁAW. ORAWA
5. ŁOPATA MARCIN. ORAWA
6. DZIWIŃSKI DARIUSZ. WILKI
7. JONIAK RAFAŁ. ORAWA
8. NAPIÓRKOWSKI TOMASZ. LUBLIN
9. USTUPSKI TOMASZ. ORAWA
10. MACHAJ MARCIN. ORAWA
11. TLOKCZA ŁUKASZ. MARKLOWICE

MASTER MEN RIGHT 80KG
1. KWIATKOWSKI ARKADIUSZ. SAMSON
2. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

MASTER MEN RIGHT 90KG
1. KWIATKOWSKI JERZY. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PUWAŁOWSKI ROBERT. WILKI
3. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZŁOTY TUR
4. STEFANIAK TOMASZ. SAMSON
5. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR
6. BURYS BOGDAN. BLACK SKORPION

MASTER MEN RIGHT 100KG
1. GROCHOWSKI MARIUSZ. MCKIS TYTAN
2. CYRAN MACIEJ. WIKING
3. ŁOJAS ANDRZEJ. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PODOLSKI WALDEMAR. WILKI

MASTER MEN RIGHT +100KG
1. GORCZYŃSKI GRZEGORZ. ZŁOTY TUR
2. HERTMANOWSKI MIROSŁAW. TRAKTOR
3. NERYNG MAREK. TRAKTOR
4. SOŚNICKI MACIEJ. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

GRANDMASTER MEN RIGHT 75KG
1. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE

GRANDMASTER MEN RIGHT 90KG
1. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
2. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR
3. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR

GRANDMASTER MEN RIGHT +100KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT
2. JABŁOŃSKI WIESŁAW. BLACK SKORPION

SGRAND_MASTERS MEN RIGHT OPEN
1. JABŁOŃSKI WIESŁAW. BLACK SKORPION
2. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT
3. LASOTA PAWEŁ. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
4. PODGÓRSKI WIESŁAW. HANDS OF STONE
5. WĘDROWSKI JÓZEF. ZŁOTY TUR
6. HYMER ANDRZEJ. ZŁOTY TUR

DISABLED MEN LEFT +80KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT

DISABLED MEN RIGHT 60KG
1. WETERLE PATRYK. ZŁOTY ORZEŁ
2. BUDYCH PAWEŁ. WILKI
3. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT

DISABLED MEN RIGHT DO 80KG
1. JASNOGÓRSKI MATEUSZ. TITANARM
2. KWIETNIEWSKI RADOSŁAW. MCKIS TYTAN
3. RACHOWKA ŁUKASZ. WILKI

DISABLED MEN RIGHT +80KG
1. KRÓLIK KONSTANTY. ARMFIGHT

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55KG
1. OLEJNICZAK KARINA. UKS-16
2. PRZYBYSZ ANNA. MCKIS TYTAN
3. JAWOSZEK JULIA. ZŁOTY TUR
4. SOJA WERONIKA. UKS-16
5. DŁUGOSZ KATARZYNA. SPARTAN
6. SŁOWIK KAMILA. SPARTAN
7. NOWAKOWSKA JULIA. UKS-16

JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. GŁOSKA MARIOLA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. WOŹNIAK ALEKSANDRA "MALINA". NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. ZIELIŃSKA MAGDA. UKS-16
5. SŁOMKA WIKTORIA. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
6. MAJEWSKA JULIA. UKS-16

JUNIOR18 WOMEN RIGHT +65KG
1. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BORÓWKA SARA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. LIPIŃSKA KAROLINA. ZŁOTY TUR

SENIOR WOMEN RIGHT 52KG
1. WĘDROWSKA MAGDALENA. ARM FANATIC
2. ADAMCZYK AGNIESZKA. FIRE HAND
3. ZBOREK MARIA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. OLEJNICZAK KARINA. UKS-16
5. MORAWSKA NATALIA. ZŁOTY ORZEŁ
6. SOJA WERONIKA. UKS-16

SENIOR WOMEN RIGHT DO 57KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING
2. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR
3. BUGAJSKA ANGELIKA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT 65KG
1. OSTROWSKA MAŁGORZATA. ZŁOTY TUR
2. OPALIŃSKA MARTA. ARM FANATIC
3. IWANCIO ARLETA. UKS-16
4. LIPIŃSKA KAROLINA. ZŁOTY TUR
5. WABERSKA MATYLDA. ZŁOTY TUR

SENIOR WOMEN RIGHT +65KG
1. WAWRZYNIAK MARLENA. ARM FANATIC
2. MORCZYŃSKA MILENA. ARM FANATIC
3. MOCZYDŁOWSKA KINGA. SAMSON
4. HARKABUZIK SABINA. NIEDŹWIEDZIE ORAWY

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN
1. WAWRZYNIAK MARLENA. ARM FANATIC
2. MORCZYŃSKA MILENA. ARM FANATIC
3. OSTROWSKA MAŁGORZATA. ZŁOTY TUR
4. OPALIŃSKA MARTA. ARM FANATIC

MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR

MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZŁOTY TUR
 

 

JUNIOR18 MEN LEFT 57KG
1. BUGAJSKI, SZYMON NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. BISZCZAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. JURKOWSKI, IGNACY UKS-16
4. KOSIECKI, ALEKSANDER UKS-16
5. SKWARA, PATRYK SPARTAN


JUNIOR18 MEN LEFT 63KG
1. BUDYCH, PAWEŁ WILKI
2. KORGÓL, DAMIAN UKS-16
3. KOWALEWSKI, MATEUSZ UKS-16
4. KUBACKA, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. MAŁECKI, KRYSTIAN BLACK SKORPION


JUNIOR18 MEN LEFT 70KG
1. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SZYSZ, BARTEK ZŁOTY ORZEŁ
3. WALTAR, RADOSŁAW SAMSON
4. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. HARKABUZIK, RAFAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. PUKOWSKI, MICHAŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. BRAUER, KRZYSZTOF ZŁOTY TUR
8. DUDEK, MATEUSZ UKS-16
9. BINDAS, PATRYK UKS-16
10. BACZA, MAREK SPARTAN


JUNIOR18 MEN LEFT 78KG
1. DUDZIAK, SEBASTIAN NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. GŁOSKI, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BURYS, DANIEL BLACK SKORPION
4. BERNACKI, RAFAŁ SAMSON
5. KOPYŚC, PAWEŁ [LICENCJA] MCKIS TYTAN


JUNIOR18 MEN LEFT +78KG
1. SZARLEJ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. PŁAKSA, DAWID ZŁOTY TUR
3. KOŁACZ, MATEUSZ ZŁOTY TUR
4. KOSOBUDZKI, ŁUKASZ MCKIS TYTAN
5. PIERCHAŁA, TOBIASZ SAMSON
6. NOWAKOWSKI, DAWID UKS-16
7. KIPISZ, KUBA UKS-16
8. PRZYJEMSKI, MICHAŁ UKS-16


SENIOR MEN LEFT 63KG
1. BUGAJ, PATRYK STEELARM
2. KOTLARZ, DAMIAN MCKIS TYTAN
3. KUŚNIERCZYK, DAMIAN MCKIS TYTAN
4. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ
5. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT
6. RACHOWKA, ŁUKASZ WILKI


SENIOR MEN LEFT 70KG
1. GROCH, DAWID WIKING
2. KRUPA, ARTUR MCKIS TYTAN
3. POPIELARCZYK, MATEUSZ ZŁOTY ORZEŁ
4. GRABAS, PAWEŁ STEELARM
5. KLINKOSZ, SŁAWOMIR ZŁOTY TUR
6. KUBACKA, PATRYK NIEDŹWIEDZIE ORAWY
7. ŁUKASZCZYK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. CHMIELEWSKI, BARTŁOMIEJ SPARTAN WARSZAWA
9. HASIŃSKI, KRZYSZTOF TRAKTOR
10. BIEGA, DAMIAN SPARTAN
11. KRAWIEC, TOMASZ STEELARM
12. MORZYNIEC, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY


SENIOR MEN LEFT 78KG
1. WOŹNY, RAFAŁ BLACK SKORPION
2. GROCH, DARIUSZ WIKING
3. PODGÓRSKI, MARIUSZ SPARTAN WARSZAWA
4. GAWĘDA, PAWEŁ ARMFIGHT
5. CICHOWLAS, DANIEL FIRE HAND
6. ŻUREK, MARTIN ZŁOTY ORZEŁ
7. KĄŚ, PAWEŁ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. BURYS, DANIEL BLACK SKORPION
9. BIEGA, ADRIAN SPARTAN
10. LECH, ADAM ZŁOTY ORZEŁ
11. GĘDŁEK, KAMIL MCKIS TYTAN
12. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN


SENIOR MEN LEFT 86KG
1. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. PIECHNA, ŁUKASZ LV GYM ARMS
4. JANUSZ, ŁUKASZ TITANARM
5. IZBIŃSKI, CEZARY LV GYM ARMS
6. CIBA, PRZEMYSŁAW WIKING
7. POTRYKUS, BŁAŻEJ ZŁOTY TUR
8. NOWOTARSKI, GRZEGORZ SPARTAN
9. KUŹNIAR, BŁAŻEJ TITANARM


SENIOR MEN LEFT 95KG
1. SZEWCZYK, TOMASZ MCKIS TYTAN
2. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. BARTOSIEWICZ, PIOTR ZŁOTY ORZEŁ
4. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN
5. DZIUBEK, RYSZARD NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. ZARECKI, ARTUR ZŁOTY TUR
7. KŁYŚ, KRZYSZTOF TRAKTOR
8. MILCZAREK, MAREK HANDS OF STONE
9. RZANNY, WIESŁAW TRAKTOR


SENIOR MEN LEFT 105KG
1. FUDAŁA, LUCJAN MCKIS TYTAN
2. KAJDAS, NATAN MCKIS TYTAN
3. WRĄBEL, MARIUSZ BLACK SKORPION
4. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. PACUT, PAWEŁ MCKIS TYTAN
6. ŚWIĄTEK, ŁUKASZ WILKI
7. CYRAN, MACIEJ WIKING
8. DUDKIEWICZ, MARCIN ZŁOTY TUR
9. KRAJEWSKI, PIOTR TITANARM
10. BRZEZINA, ROBERT TITANARM
11. JARZĄB, STANISŁAW MCKIS TYTAN


SENIOR MEN LEFT +105KG
1. KURDECHA, ALEX ARMFIGHT
2. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
3. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN
4. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW TRAKTOR
5. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR
6. BRAK, JAKUB WIKING
7. NERYNG, WALDEMAR TRAKTOR
8. BIERNAT, MATEUSZ TRAKTOR
9. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ FIRE HAND
10. NERYNG, MAREK TRAKTOR


SENIOR MEN LEFT OPEN
1. KURDECHA, ALEX ARMFIGHT
2. FUDAŁA, LUCJAN MCKIS TYTAN
3. JANCZY, JAKUB NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. KAJDAS, NATAN MCKIS TYTAN
5. ŁACIAK, KAMIL NIEDŹWIEDZIE ORAWY
6. SŁOMKA, DANIEL ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
7. HARKABUZIK, PIOTR NIEDŹWIEDZIE ORAWY
8. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR
9. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN
10. WRĄBEL, MARIUSZ BLACK SKORPION
11. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW TRAKTOR
12. WOŹNY, RAFAŁ BLACK SKORPION
13. MOLENDA, MARCIN MCKIS TYTAN


MASTER MEN LEFT 80KG
1. KWIATKOWSKI, ARKADIUSZ SAMSON
2. PODGÓRSKI, WIESŁAW HANDS OF STONE


MASTER MEN LEFT 90KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. SZYMKIEWICZ, DANIEL ZŁOTY TUR
3. STEFANIAK, TOMASZ SAMSON
4. PUWAŁOWSKI, ROBERT WILKI
5. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR


MASTER MEN LEFT 100KG
1. GROCHOWSKI, MARIUSZ MCKIS TYTAN
2. CYRAN, MACIEJ WIKING
3. ŁOJAS, ANDRZEJ NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. PODOLSKI, WALDEMAR WILKI


MASTER MEN LEFT +100KG
1. HERTMANOWSKI, MIROSŁAW TRAKTOR
2. GORCZYŃSKI, GRZEGORZ ZŁOTY TUR
3. NERYNG, MAREK TRAKTOR


GRANDMASTER MEN LEFT 75KG
1. PODGÓRSKI, WIESŁAW HANDS OF STONE


GRANDMASTER MEN LEFT 90KG
1. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
2. WĘDROWSKI, JÓZEF ZŁOTY TUR
3. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR


GRANDMASTER MEN LEFT +100KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT
2. JABŁOŃSKI, WIESŁAW BLACK SKORPION


SGRAND_MASTERS MEN LEFT OPEN
1. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT
2. PODGÓRSKI, WIESŁAW HANDS OF STONE
3. HYMER, ANDRZEJ ZŁOTY TUR
4. LASOTA, PAWEŁ ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
5. JABŁOŃSKI, WIESŁAW BLACK SKORPION
6. WĘDROWSKI, JÓZEF ZŁOTY TUR


DISABLED MEN LEFT 60KG
1. WETERLE, PATRYK ZŁOTY ORZEŁ
2. BUDYCH, PAWEŁ WILKI
3. WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN ARMFIGHT


DISABLED MEN LEFT DO 80KG
1. KWIETNIEWSKI, RADOSŁAW MCKIS TYTAN
2. RACHOWKA, ŁUKASZ WILKI


DISABLED MEN LEFT +80KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY ARMFIGHT


JUNIOR18 WOMEN LEFT 55KG
1. SOJA, WERONIKA UKS-16
2. OLEJNICZAK, KARINA UKS-16
3. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN
4. DŁUGOSZ, KATARZYNA SPARTAN
5. JAWOSZEK, JULIA ZŁOTY TUR
6. NOWAKOWSKA, JULIA UKS-16
7. SŁOWIK, KAMILA SPARTAN


JUNIOR18 WOMEN LEFT 65KG
1. RADZIK, KATARZYNA WIKING
2. WOŹNIAK, ALEKSANDRA "MALINA" NIEDŹWIEDZIE ORAWY
3. GŁOSKA, MARIOLA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
4. ZIELIŃSKA, MAGDA UKS-16
5. SŁOMKA, WIKTORIA ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Z.K
6. MAJEWSKA, JULIA UKS-16


JUNIOR18 WOMEN LEFT +65KG
1. BORÓWKA, SARA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
2. LIPIŃSKA, KAROLINA ZŁOTY TUR
3. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY


SENIOR WOMEN LEFT 52KG
1. WĘDROWSKA, MAGDALENA ARM FANATIC
2. SOJA, WERONIKA UKS-16
3. MORAWSKA, NATALIA ZŁOTY ORZEŁ
4. ZBOREK, MARIA NIEDŹWIEDZIE ORAWY
5. ADAMCZYK, AGNIESZKA FIRE HAND


SENIOR WOMEN LEFT DO 57KG
1. RADZIK, KATARZYNA WIKING
2. PRZYBYSZ, ANNA MCKIS TYTAN
3. ZANIEWSKA, KATARZYNA ZŁOTY TUR
4. BUGAJSKA, ANGELIKA NIEDŹWIEDZIE ORAWY


SENIOR WOMEN LEFT 65KG
1. OSTROWSKA, MAŁGORZATA ZŁOTY TUR
2. OPALIŃSKA, MARTA ARM FANATIC
3. LIPIŃSKA, KAROLINA ZŁOTY TUR
4. WABERSKA, MATYLDA ZŁOTY TUR


SENIOR WOMEN LEFT +65KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA ARM FANATIC
2. MORCZYŃSKA, MILENA ARM FANATIC
3. MOCZYDŁOWSKA, KINGA SAMSON
4. HARKABUZIK, SABINA NIEDŹWIEDZIE ORAWY


SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. WAWRZYNIAK, MARLENA ARM FANATIC
2. MORCZYŃSKA, MILENA ARM FANATIC
3. OSTROWSKA, MAŁGORZATA ZŁOTY TUR
4. OPALIŃSKA, MARTA ARM FANATIC


SENIOR MEN LEFT AM.OPEN
1. KŁYS, KRZYSZTOF KOŚCIAN
2. GROCHAL, ZDZISŁAW ORAWA
3. DZIWIŃSKI, DARIUSZ WILKI
4. NAPIÓRKOWSKI, TOMASZ LUBLIN
5. GORCZYŃSKI, RAFAŁ GDYNIA
6. KARDYŚ, DAWID -
7. USTUPSKI, TOMASZ ORAWA
8. MACHAJ, MARCIN ORAWA
9. ŁOPATA, MARCIN ORAWA
10. DURA, TOMASZ MCKIS TYTAN
11. JONIAK, RAFAŁ ORAWA
12. TLOKCZA, ŁUKASZ MARKLOWICE


MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. ZANIEWSKA, KATARZYNA ZŁOTY TUR

Language
dsadsa