Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

III OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIŁOWANIU NA RĘKĘ >>>

III OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net

III OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIŁOWANIU NA RĘKĘ # Armwrestling # Armpower.net Poland, Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o. ul. Struga 6-8

09:30 - 16:00 | 14.10.2017

„III OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SIŁOWANIU NA RĘKĘ”

DATA:
14 Październik 2017r.

 

MIEJSCE:
Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.
ul. Struga 6-8
70-777 Szczecin

 

OPŁATA STARTOWA:
15zł (bilet wstępu na targi) + 20zł opłata startowa

 

KATEGORIE WAGOWE:
SENIOR Mężczyźni prawa ręka:
- do 63 kg
- do 70 kg
- do78kg
- do 86 kg
- do 95 kg
- Powyżej 95kg
- OPEN

Kobiety prawa ręka:
- OPEN

AMATORZY prawa ręka:
do 80kg
powyżej 80kg

 

WAŻENIE:
Odbędzie od godz 9:30 do godz 11:30 w dniu zawodów

 

ELIMINACJE:
- start 12.00

 

NAGRODY: 
- Medale, dyplomy za miejsca 1-3
- Nagrody rzeczowe od sponsorów
- pula pieniędzy zebranych z opłat startowych zostanie podzielona na nagrody dla zwycięzców

 

ZASADY:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubiorze sportowym.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- aby wziąć udział w Turnieju Uczestnik prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

ORGANIZATOR:

u.studio
Ul. Ks. Bogusława X 44/6
70-440 Szczecin

z ramienia FAP:
Piotr Szczerba
tel: +48 669 425 475


SENIOR MEN RIGHT 63 KG

1. WETERLE PATRYK. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR MEN RIGHT 70 KG

1. POPIELARCZYK MATEUSZ. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. KWOLIK SZYMON. TRAKTOR WOLSZTYN
3. WETERLE PATRYK. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. SZYSZ BARTOSZ. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

SENIOR MEN RIGHT 78 KG

1. ŻUREK MARTIN. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ZAWICKI ŁUKASZ. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. DŁUGOSZ MARCIN. GORZÓW WLKP.
4. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
5. DUNST PIOTR. ZŁOTY TUR GDYNIA

SENIOR MEN RIGHT 86 KG

1. GONTARCZYK DAWID. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. LECH ADAM. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. POTRYKUS BŁAŻEJ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. DRAGAN TOMASZ. KĄTY
5. DUBOWIK KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. SZUBA ŁUKASZ. POZNAŃ
7. ZAORSKI DAMIAN. KOSZALIN

SENIOR MEN RIGHT 95 KG

1. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
3. BŁASZYK SŁAWOMIR. GOLINA

SENIOR MEN RIGHT +95 KG

1. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
2. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
3. WENTA ŁUKASZ. UKS ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA

SENIOR MEN RIGHT OPEN

1. SINICA KACPER. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
3. BŁASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
4. GONTARCZYK DAWID. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. LECH ADAM. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. SŁOMKA DANIEL. GOLINA
7. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
8. WENTA ŁUKASZ. UKS ZŁOTY TUR GDYNIA
9. POPIELARCZYK MATEUSZ. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

AMATOR MEN RIGHT 80 KG

1. ZIĘTEK KRYSTIAN. BIERNATOWO
2. DŁUGOSZ MARCIN. GORZÓW WLKP.
3. WRZASKOWSKI SZYMON. KONIN
4. SŁONIEWSKI MARCIN. PRZEDBÓRZ

AMATOR MEN RIGHT +80 KG

1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
2. FORYŚ TOMASZ. SZCZECIN
3. ZDANOWSKI BOGUSŁAW. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KIROWSKI MICHAŁ. GOLINA
5. BŁASZYK SŁAWOMIR. GOLINA
6. ZAORSKI DAMIAN. KOSZALIN
7. DRAGAN TOMASZ. KĄTY
8. PTASZYŃSKI DANIEL. PYRZYCE
9. SZUBA ŁUKASZ. POZNAŃ

SENIOR WOMEN RIGHT OPEN

1. STEFANIAK NATALIA. UKS 16 KOSZALIN
2. MORAWSKA NATALIA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. ŻAK NATALIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. MAŁOWICKA MAGDA. UKS ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

Language
dsadsa