Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

FITLIFE EXPO 2017 >>>

FITLIFE EXPO 2017 # Armwrestling # Armpower.net

FITLIFE EXPO 2017 # Armwrestling # Armpower.net Poland, Hala MCK plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice

09:00 - 18:00 | 30.09-01.10.2017

Turniej Miedzynarodowy w dn. 30.09 - 01.10.2017 podczas Targow Kulturystycznych Fit Life Expo.

Turniej odbywa się w Katowicach w hali MCK obok Katowickiego Spodka - Impreza pod patronatem Arnolda Schwarzeneggera.

Kategorie wagowe:
Mężczyźni Senior prawa ręka: 60.70.80.90.100.100+ kg
Mężczyźni Senior lewa ręka: Open
Kobiety prawa ręka: 50.60.60+ kg
Kobiety lewa ręka: Open
Junior prawa ręka: 60.70.70+ kg
Junior lewa ręka: Open
Amator Mężczyźni prawa ręka: 60.80.80+ kg
Amator Mężczyźni lewa ręka: Open
Amator Kobiety prawa ręka: Open
Amator kobiety lewa ręka: Open

Nagrody:
1 miejsce 500zł
2 miejsce 300zł
3 miejsce 100zł
puchary i nagrody

system walk - do dwoch przegranych wg przepisów World Armwrestling Federation

Opłata startowa:
25 zł lub 5 euro (bilet wejścia na targi  - jeden dzień to 45zł dwa dni 55 zł) http://fitlife-expo.pl/index.php/program-targow/

Ważenie zawodników:
W sobotę od 10:00 do 12:00, start turnieju 12.30. Koniec imprezy 18.00.

Podczas tych zawodów odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w Armwrestlingu - rekord ilości pokonanych osób w siłowaniu na ręce. Dotychczasowy rekord należy do Rumuna - Iona Onescu i wynosi 1024 pokonanych osob w jeden dzień. Bicia rekordu podczas targów Fit Life podejmuje się Rustam Babayev. Próba pobicia rekordu została zgłoszona do komisji organizacyjnej Guinnessa i odbędzie się w drugim dniu eventu czyli 01.10, w niedziele. Próba pobicia rekordu zaczyna się o godz 10:00 i potrwa do godziny 18:00. Próba pobicia rekordu będzie się odbywać etapami. Podczas bicia rekordu Guinnessa każdy dostaje koszulkę i nr startowy w której ma obowiązek wystartować.

Uwaga!
Jeden ze sponsorów ufundował nagrodę w postaci 1 Bitcoina (równowartość 4000 USD / 15000 PLN) dla osoby, która pokona Rustama Babayev.





Dodatkowo co 1,5 godziny odbędą się 4 pojedynki "Vendetty" Polska-Slowacja.
Do pojedynków Vendetta krzyżują ręce:
1. Mariusz Grochowski vs Samul Hlubik
2. Lucjan Fudala vs Peter Spusta
3. Tomasz Szewczyk vs Jan Germanus
4. Marcin Molenda vs Tomas Kiss

JUNIOR18 MEN LEFT OPEN
1. SZAPOVOL DANIEL. WROCŁAW
2. NERYNG FILIP. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN
3. ZAJĄC SZYMON. OŚWIĘCIM

JUNIOR18 MEN RIGHT +70 KG
1. SZAPOVOL DANIEL. WROCŁAW
2. ZAJĄC SZYMON. OŚWIĘCIM
3. NERYNG FILIP. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN

SENIOR MEN LEFT OPEN
1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF . ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
2. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
3. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
4. GONSCAK PETER. SŁOWACJA
5. GUMÓŁKA PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
6. NERYNG WALDEMAR. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN
7. ZWARDOŃ KAMIL. BLACK SCORPION PRZYŁĘK
8. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
9. GROCH DAWID. WIKING NISKO
10. NERYNG MAREK. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN
11. TRUCHLIK PETER. SŁOWACJA
12. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
13. DURDA TOMASZ. TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. KUŚNIERCZYK DAMIAN. TYTAN JAWORZNO
2. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. GROCH DAWID. WIKING NISKO
2. KUŚNIERCZYK DAMIAN. TYTAN JAWORZNO

SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. GROCH DARIUSZ. WIKING NISKO
2. MUSIAŁ DAMIAN. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. ZWARDOŃ KAMIL. BLACK SCORPION PRZYŁĘK
4. GĘDŁEK KAMIL. TYTAN JAWORZNO
5. GAWENDA PAWEŁ. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. TRUCHLIK PETER. SŁOWACJA
2. SZCZERBA PIOTR. TYTAN JAWORZNO
3. BEDNARSKI BARTŁOMIEJ. TYTAN JAWORZNO
4. GAWENDA MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO
5. ROSŁON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
6. KILAN PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
7. DURDA TOMASZ. TYTAN JAWORZNO
8. KOWALCZYK TOBIASZ. DZIĘCZYNA


SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. OBŁUSKI ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
2. SZCZERBA PIOTR. TYTAN JAWORZNO
3. TRUCHLIK PETER. SŁOWACJA
4. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. GUMÓŁKA PRZEMYSŁAW. WILK DĄBROWA ZIELONA
6. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
7. PECIAK BARTOSZ. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN

SENIOR MEN RIGHT +100 KG
1. NERYNG WALDEMAR. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN
2. WOŹNICZAK KRZYSZTOF . ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
3. OBŁUSKI ŁUKASZ. ZŁOTY TUR GDYNIA
4. JABŁOŃSKI KAMIL. ZŁOTY SMOK KIELCE
5. GONSCAK PETER. SŁOWACJA
6. NERYNG MAREK. ARMSTRONG ŚWIEBODZIN

AMATOR MEN LEFT OPEN
1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF . ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
2. PECIAK BARTOSZ. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
3. KOWALCZYK TOBIASZ. DZIĘCZYNA
4. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
5. KOWAL PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO
6. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
7. STRACZUK PAWEŁ. WROCŁAW
8. WARMUZ ŁUKASZ. TOPOROWICE
9. BAUĆ DAMIAN. WILK DĄBROWA ZIELONA
10. MAZIARZ MATEUSZ. MIELEC
11. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
12. DURDA TOMASZ. TYTAN JAWORZNO
13. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW
14. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE ZDRÓJ
15. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE ZDRÓJ

AMATOR MEN RIGHT 60 KG
1. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN. ARMFIGHT PIASECZNO

AMATOR MEN RIGHT 80 KG
1. KOWAL PAWEŁ. TYTAN JAWORZNO
2. WINIARSKI DOMINIK. UKS LV GYM ARMS
3. MAZIARZ MATEUSZ. MIELEC

AMATOR MEN RIGHT +80 KG
1. WOŹNICZAK KRZYSZTOF . ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
2. BAUĆ ŁUKASZ. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. KOSOBUDZKI ŁUKASZ. TYTAN JAWORZNO
4. PECIAK BARTOSZ. ARMWRESTLING TEAM KOŚCIAN
5. BAUĆ DAMIAN. WILK DĄBROWA ZIELONA
6. KOWALCZYK TOBIASZ. DZIĘCZYNA
7. DURDA TOMASZ. TYTAN JAWORZNO
8. WOJTIUK ŁUKASZ. JASTRZĘBIE ZDRÓJ
9. REUS SEBASTIAN. WROCŁAW
10. KOZAK OSKAR. WROCŁAW
11. URBAŃCZYK MATEUSZ. JASTRZĘBIE ZDRÓJ


SENIOR WOMEN LEFT OPEN
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. SIEKACZ ULA. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN RIGHT 50 KG
1. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

SENIOR WOMEN RIGHT +60 KG
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. SIEKACZ ULA. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

AMATOR WOMEN LEFT OPEN
1. MAZIARZ AGNIESZKA. MIELEC
2. SIEKACZ ULA. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

AMATOR WOMEN RIGHT OPEN
1. MAZIARZ AGNIESZKA. MIELEC
2. SIEKACZ ULA. WILK DĄBROWA ZIELONA
3. KRÓL PAULINA. TYTAN JAWORZNO

Language
dsadsa