Language
/ Contact /
advert armpower.net advert armpower.net

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU >>>

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU # Armwrestling # Armpower.net

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU # Armwrestling # Armpower.net Poland, 62-513 KRZYMÓW

12:00 - 19:00 | 15.06.2019

organizator ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

15 czerwca 2019

waga zawodników – 12:00

początek zawodów – 14:00

finały – 17:00

kategorie mężczyzn amator – lewa i prawa ręka – 80; 95; +95 kg

kategorie mężczyzn zawodowcy – lewa i prawa ręka – 90; +90 kg

kobiety – kategoria open

nagrody – medale, dyplomy

telefon kontaktowy – 53 164 4720

MIEJSCE ZAWODÓW

Gmina Krzymów, miejscowość Szczepidło

62-513 KRZYMÓW

WYNIKI

Mistrzostwa Polski Centralnej, Szczepidło

15 czerwca 2019

 

KOBIETY OPEN RĘKA PRAWA

1 Ula Siekacz

2 Wiktoria Słomka- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

3 Ewelina Jabłońska- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

RĘKA LEWA

1 Wiktoria Słomka- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

2 Ula Siekacz

3 Ewelina Jabłońska- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

AMATOR -80KG PRAWA RĘKA

1 ARNOLD PIĄTEK

2 MICHAŁ PALCZEWSKI

3 JAKUB ŁUCZAK

LEWA RĘKA

LEWA RĘKA

1 ARNOLD PIĄTEK

2 JAKUB ŁUCZAK

3 KRZYSZTOF WITKOWSKI

AMATOR -95KG PRAWA RĘKA

1 ARKADIUSZ BEŁBOT

2 DAWID SZAMBELAN- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

3 MIŁOSZ WALISZEWSKI

LEWA RĘKA

1 ARKADIUSZ BEŁBOT

2 DAWID SZAMBELAN- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

3 MIŁOSZ WALISZEWSKI

Amator PLUS 95KG RĘKA LEWA

1 BARTOSZ ŁOBODA

2 ARKADIUSZ BEŁBOT

3 KAROL ZDZIEBKOWSKI

RĘKA PRAWA

1 BARTOSZ ŁOBODA

2 ARKADIUSZ BEŁBOT

3 KAROL ZDZIEBKOWSKI

ZAWODOWIEC -90KG RĘKA PRAWA

1 MATEUSZ DOMAGAŁA - TRAKTOR WOLSZTYN

2 PIOTR KAJSTURA- Niedźwiedzie Orawy

3 KAROL ZDZIEBKOWSKI

LEWA RĘKA

1 MATEUSZ DOMAGAŁA- TRAKTOR WOLSZTYN

2 WRZASKOWSKI SZYMON- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

3 KAROL ZDZIEBKOWSKI

ZAWODOWIEC PLUS 90KG RĘKA LEWA

1 WIESŁAW RZANNY - TRAKTOR WOLSZTYN

2 BARTOSZ ŁOBODA

3 DANIEL SŁOMKA- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

REKA PRAWA

1DANIEL SŁOMKA- ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

2 WIESŁAW RZANNY- TRAKTOR WOLSZTYN

3 ŁUKASZ BIEGUN - NIEDŹWIEDZIE ORAWY

Mistrzostwa gminy Krzymów

PRAWA RĘKA

DARIUSZ CEBULSKI

JANUSZ MORAWSKI SOŁTYS SZCZEPIDŁO

MACIEJ DREWNIACKI

 

Language
dsadsa