Language
/
Contact
/
news
Competitions
> Calendar
> Results
> Złoty tur
gallery
Armwrestling
> About armwrestling
> History
> Rules
> Clubs
> Hall of fame
> Trainings
> Armpower Magazine
Armbets.tv
Shop
Calendar
>>>
European Armwrestling & Para-Armwrestling Championship 2024
Slovakia (Slovak Republic), Slovakia, BRATISLAWA
14:35 - 19:35 | 02-12.05.2024
SZASZ CUP
Hungary, Hungary, Budapest Berni Street 1
08:07 - 20:00 | 04.05.2024
Otwarte Zawody w Armwrestlingu MAGIC CAMPING Lubniewice 2024
Poland, Plaża przy Magic Camping w Lubniewienicach
16:00 - 21:00 | 04.05.2024
XXIV MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE
Poland, CAK Międzychód Ul. Plac Kościuszki 9 64-400 Międzychód
12:00 - 20:00 | 10-12.05.2024
IFA EURO ARMWRESTLING CHAMPIONSCHIPS
Poland, 43-600 Jaworzno ul. Krakowska 8
07:53 - 19:53 | 13-17.06.2024
Turniej Poroniańsko Sarpacka
Poland, ul. J. Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin
10:00 - 18:54 | 22.06.2024
III Zawody Arm w Łochowie
Poland, Łochów Siłownia HULK
10:00 - 20:00 | 29.06.2024
XIV Mistrzostwa Międzychodu w Armwrestlingu / XIV Miedzychod Championships for the Mayor"s Cup
Poland, CAK Międzychód Ul. Plac Kościuszki 9 64-400 Międzychód
08:00 - 20:00 | 06.07.2024
SENEC HAND 2024
Slovakia (Slovak Republic), Senec
09:00 - 18:00 | 12-14.07.2024
"Across The Border 2"
Mexico, Mexico, Mexiclai Baja California
08:00 - 21:00 | 13.07.2024
I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W ARMWRESTLINGU
Poland, Poland, Koszalin, ul. Boh. Warszawy 2A
08:00 - 19:00 | 13.07.2024
WILD ARM 24
Sweden, sweden, Storuman
10:00 - 20:02 | 29.07.2024
Hel XIII International Armwrestling Championships
Poland, Hel
10:00 - 19:00 | 11.08.2024
IFA WORLD ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS - Loutraki, Greece 2024
Greece, Loutraki-Perachora municipal unit, Loutraki Perachora 203 00, Greece
08:00 - 20:00 | 30.09-06.10.2024
add event >
Competition map
>>>
Archive
>>>
<<<
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
>>>
04.12.2010
World Armwrestling Championships 2010 - USA
Results
>>>
01.12.2010
X MISTRZOSTWA SZKÓŁ GDYŃSKICH
Results
>>>
26.11.2010
XI PUCHAR POLSKI W ARMWRESTLINGU - KOŁOBRZEG 2010
Results
>>>
13.11.2010
II Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w armwrestlingu
Results
>>>
05-07.11.2010
Nemiroff World Cup 2010
Sopot
Results
>>>
31.10.2010
DEBIUTY ARMWRESTLINGOWE 2010
Results
>>>
26.10.2010
V MISTRZOSTWA GDYŃSKIEGO ZSO NR 5 W ARMWRESTLINGU
Results
>>>
23.10.2010
Swiss Open 2010
21.10.2010
STRONG TRAKER
19.10.2010
STRONG TRAKER
17.10.2010
Judgement Day 2010
Results
>>>
14.10.2010
STRONG TRAKER
12.10.2010
STRONG TRAKER
07.10.2010
STRONG TRAKER
05.10.2010
STRONG TRAKER
30.09.2010
STRONG TRAKER
29.09.2010
STRONG TRAKER
25.09.2010
II OTWARTE MISTRZOSTWA DZIERŻONIOWA
18.09.2010
Over The Top 2010
Results
>>>
11.09.2010
I OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI KŁODZKIEJ W ARMWRESTLINGU ,,GALERIA TWIERDZA 2010”
04.09.2010
II Otwarte Mistrzostwa Skierniewic o Puchar Prezydenta Miasta
28.08.2010
POWER CUP NISKO 2010
25.08.2010
WAR OF THE ARMS 2010
21.08.2010
IX ASIAN ARMWRESTLING CHAMPIONSHIPS 2010
21.08.2010
ARMWRESTLINGOWY TURNIEJ NADMORSKI – GDAŃSK 2010 - FINAŁ
Results
>>>
14.08.2010
ARMWRESTLINGOWY TURNIEJ NADMORSKI – USTKA 2010
Results
>>>
13.08.2010
ARM MASSACRE 2010
08.08.2010
VI OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
07.08.2010
ARMWRESTLINGOWY TURNIEJ NADMORSKI – KOŁOBRZEG 2010
Results
>>>
23.07.2010
ROCHEFORT 2010
Results
>>>
10.07.2010
I OTWARTE MIS. DOLNEGO ŚLĄSKA W ARMWRESTLINGU PRZYŁĘK 2010
Results
>>>
10.07.2010
I OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI KUJAWSKIEJ - CIECHOCINEK 2010
Results
>>>
04.07.2010
III OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ŚREMSKIEGO W ARMWRESTLINGU
Results
>>>
04.07.2010
European Armwrestling League 2010
21.06.2010
III MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 10 W GDYNI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
Results
>>>
21.06.2010
III MISTRZOSTWA LO NR 6 W GDYNI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
Results
>>>
19.06.2010
II OTWARTE MISTRZOSTWA w Siłowaniu na Ręce o Puchar WÓJTA Krzęcina
Results
>>>
19.06.2010
I Otwarte Mistrzostwa o Puchar „Casus”
Results
>>>
13.06.2010
VII TRAKER CUP
Results
>>>
12.06.2010
IV OTWARTE MISTRZOSTWA PIKNIKU OLIMPIJSKIEGO
Results
>>>
05.06.2010
II OTWARTE MISTRZOSTW ŁODZI STUDENTÓW W ARMWRESTLINGU
01.06.2010
IV MISTRZOSTWA W ARMWRESTLINGU GIMNAZJUM NR 14 W GDYNI
31.05.2010
European Armwrestling Championships 2010 - Russia
Results
>>>
27.05.2010
MISTRZOSTWA POLSKI STUDENTÓW
02.05.2010
I OTWARTE MISTRZOSTWA USTRONIA W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
01.05.2010
I OTWARTE MISTRZOSTWA WARMI I MAZUR W ARMWRESTLINGU
24.04.2010
ArmFight # 38
Przeźmierowo
24.04.2010
I MISTRZOSTWA GMINY TARNOWO PODGÓRNE
Results
>>>
24.04.2010
II MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK
24.04.2010
European Armwrestling League 2010
23.04.2010
I MISTRZOSTWA GDYŃSKIEGO GIMNAZJUM NR 4 W SIŁOWANIU NA RĘKĘ
Results
>>>
10.04.2010
X MISTRZOSTWA POLSKI 2010 - GDYNIA
Results
>>>
27.03.2010
2010 Mike Gould Classic
26.03.2010
XVI SENEC HAND 2010
Results
>>>
22.03.2010
V OTWARTE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W BARDZIE W ARMWRESTLINGU
20.03.2010
BLAGOEVGRAD OPEN 2010
13.03.2010
I OTWARTY PUCHAR POLSKI AMATORÓW - DEBIUTY 2010
Results
>>>
13.03.2010
RIGA OPEN 2010
06.03.2010
DEEP SOUTH PULLING WARS 2
20.02.2010
IV JUNIOR ARMWRESTLING VIDEGRAD GP
Results
>>>
20.02.2010
21st GOLDEN ARM CHAMPIONSHIPS 2010
10.02.2010
WORLD CHALLENGE 2010
06.02.2010
XIII GOLEM HAND
Results
>>>
06.02.2010
CHOSZCZEŃSKIE FERIE 2010 Z ARMWRESTLINGIEM
Results
>>>
30.01.2010
IV MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W ARMWRESTLINGU
09.01.2010
Battle of the Titans 2010
About the site
|
Advertisement
|
Site map
|
Terms of use
|
Contact
Language
Newsletter
Want to be up to date with Armwrestling?
Subscribe to our newsletter!
our partners